Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • V BF3 jsem zacinal hrat na Normal serverech, pozdeji jsem presel na Hardcore only.
    Pak, uz jsem se nemohl vratit na bezne servery, protoze jsem nesnesl jak muj 12,7 mm kulomet na tanku dava jeden zasah za druhym do hrace a on stale bezi, bezi a bezi a jeste me stihne zasahnout z RPG....V BF4 hraji vyhradne na Hardcore serverech od zacatku, presto vse se nemohu zbavit dojmu, ze je neco spatne? Bohuzel dojem z virtualni valky se jaksi vytratil....Treba vcera. Letim si v Mi-28 nebo Scout heli a prokazatelne me po zniceni cile vypise obrazovka, ze jsem dostal toho a toho ale score? Stale 0:5, sakra kde jsou me 3 killy?! A co je horsi hra je desne nevyvazena. Na jednu stranu tanky, BVP, letadla, heli a obecne vsechna vozidla maji omezene zasobniky a prebiti po vystrileni zasobniku trva VAZNE dlouho. Na druhou stranu a to bych rekl, ze to ve Scout nebo Combat Heli umim, me sejme kazdy souda ze Stingerem, protoze:A) pesak prebije stinger asi tak 10x rychleji a protiopatreni se nabiji asi tak 10x pomaleji, takze, nez stihnu opustit ohrozeny prostor schytam obvykle druhy Stinger.... vyjmecne uletim nebo se ztratim za terenem ale to jen pokud mam rychlost..... B) AAA je neskutecne silna, sance na preziti v heli velmi mala, pokud se nedrzite pri zemi ale v tom pripade vas zase dostane kazdy v tanku, protoze jste v urovni terenu. C) sniper vas zameri laserem a dokonce i RPG-7 poleti po parsku za cilem..... :( D) tank kdyz ma strelce a SOFLAM tak vas taky zameri.....a leti na vas raketa

    At se na me nikdo nezlobi ale kdyz sotva odstartuji ze zakladny a hned mam warning ze na me leti Stinger od pesaka, a pokud to neni on tak je to nekdo kdo umi letadla a v te chvili si v heli ani neprdnete....sejme vas raketou nebo kanonem.... Zatimco on ve stihacce rychle opusti ohrozeny prostor (protoze jednoduse zapne forsaz) vy v heli jste jako kachna na rybnice, protoze nez naberete rychlost nebo vymenite vysku za rychlost a sletite na uroven terenu je po Vas.....v 95% pripadu.
    A pokud je tam nekdo kdo vazne umi AAA a zaujme pozici na hrane mapy muzete to rovnou v heli zabalit. Co se tyce kooperace na Hardcore serverch, bohuzel i tam to vazne....nekdo je to lepsi. Obecne to ale neni zadna simulace valky nebo tak neco, jen lepsi strilecka. Bohuzel.
    PS: s heli to vazne umim ale nekdy je to silene flustrujici. Asi neni treba rikat ze tankum a AFV se obecne protiopatreni prebiji opet rychleji nez vam v heli takze kdyz vypalite laserem rizenou raketu, tak obvykle minimalne prvni nezasahne cil....ach jo :(
    http://battlelog.battlefield.com/bf4/soldier/RapierCZ/stats/355269517/pc/
  • Brutální fail:
    Účast v četách bude přístupná všem hráčům napříč platformami, pouze majitelé Premium účtu (s rankem 10) však mohou čety zakládat.

    *7* *7* *7*
  • Whoossain
    Super, to je to poslední, co mi v Battlefieldu chybělo. Když pominu to, že je to i víc, jak čtvrt roku od vydání dodrbaný jak mrakym. Na HC dá z pár metrů člověk na místě stojícímu borcovi zásah do hlavy z LMG, vidí, jak vycákne krev, trhne mu to hlavou a co se nestane - borec opětuje palbu a vyhrává. WTF? Ta hra je nehoráznej bordel, chaos, totální nesmysl, kterej se násobí počtme hráčů na serveru. Servery pro 64 hráčů (ale i pro 48 nebo 32) jsou prakticky nepoužitelný, odezva, lagy registrace zásahů stále mizerná. Cca 10 nás kupovalo Battlefield 4 s tím, že budeme hrát soutěžně. Jedinej, kdo tomu z nás deseti dává po 3 měsících každej den jetě nějakou šanci aspoň na publicu, jsem já. Ale za jakou cenu? Po pár minutách po vstupu na server mám na čele naběhlou žílu a tepovou frekvenci na max. Ta hra je špatná. Respektive je cílená na úplně jiný hráče, než bylo slibováno na prezentacích a v rozhovorech. Je to pro sváteční hráče, kterejm je jedno, že se zpožďujou nebo úplně mizí jejich zásahy udělený nepříteli. Je to hra, která je určená výhradně pro hraní for fun (i když mě ani nikomu z mých herních kolegů tenhle způsob hry nepřijde nijak zábavný) a vyjádření DICE o tom, že krátce po vydání nebude Battlefield 4 jednou z největších soutěžních her, ale stane se přímo tou největší, jsou z dnešního pohledu k smíchu. Je to zkrátka fraška...
    • Souhlasim, bohuzel... hraji intenzivne asi 2 mesice, protoze ta valka je proste super, ale musim se smirit s tim, ze zadnych poradnych vysledku nedosahnu, protoze 97% her hraji s asi pulsekundovym zpozdenim, coz se projevuje presne tak, jak popisuje kolega nademnou. Skoda preskoda, ze takto nadherna hra je timto degradovana...
  • Jack1947
    Nova komunitni ceta - Hra ktera by potrebovala VELKY Komunitni UPDATE spis... a ne nejake dalsi nesmysli navic... jenze zda se ze vlastne to nikoho netrapi , zrejme jen asi nebyl dostatek stiznosti nebo EA na to uz zpravidla hodila velke lejno... a tak to nema byt

    Nemyslim si ale ze to budou hraci zrat do nekonecna, BF5 uz by nemuseli tolik tkupovat kdyby nahodou na tom bylo stejne blede... nejde jen o BF kdyz takhle uvidi ostatni mensi vyvojari jak zprasene se chovaji tak to zkusi a budeme mit nedodelane , nestabilni a zabugovane smejdy.
    • Hrozně mi připomínáš toho nooba z web seriálu Battlefield Friends.
  • Ano prisli caty, novy update.
    A prislo aj vatsie zamrzanie, padanie... hry.
    Zase.

    To co ludia pisu netcode a dake tie bugy. Nahodou pri takej obrovskej hre, cize pocet hracov na mape, znicitelne prostredie a celkovo velkych mapach.
    Je vsetko az moc dobre.
    Len to padanie hry... ma irituje.
    • Mě to padalo zase hned po vydání Second Assault , hlavně na Metru. Včera jsme zas hrál a už zas dobrý. Obecně mě pády zas tak netrápěj (naštěstí).

      Mě spíš leze na nervy jak se strašněrychle leveluje, k tomu navíc snad každej tejden Double Xp, k tomu battlepacky. Teď je dokonce shortcut zdarma... Nechápu. Úplně tomu berou jeden zábavnej aspekt..
      • To levelovanie a battlepacky kazdy den su len tento mesiac.
        Vraj koli tomu ze dlho aj po spusteni hra mala problemy, tak tento mesiac bol ako ospravedlnenie vsetkym hracom. Preto tie bonusy.
        Inak dosiel na to, ze ked si dam hru spustiv okne a bez okrajov.... cize to je ako keby klasicky fullscreen. Tak aj ked hodilo error, hra ide dalej :D
  • Tak kdo chce do moji cety? Dneska to zalozim :D
    • Berte to protoze jsem slavnej :D
      http://youtu.be/6S-UNjFWP7o?t=5m19s
      • a bude se jmenovat ChaBoyyKi11erS *1*
  • Co takto rozsirit o lepsi netcode a menej bugov:D
    • Bugy jsou,ale netcode uz je ok.Hraju jenom snipera a nemam problem drzet accuracy nad 50%.
      • jj snipeři.. vždycky si tak říkám jak nudné to musí bejt hrát za snipera. Člověk přijde o všechnu akci a jen sedí za bukem honí a kocoura...
        • kennyB
          Tak ono se dá "kempovat" i třeba se supportem, to už záleží na hráčích, jak kdo umí hrát.
        • frag.ment
          No tak tohle se mi fakt číst nechce :-)
        • Každej blbec si vezme odstřelovačku, ale zacházet s ní a být k něčemu spoluhráčům, to je už věc jiná a přemýšlení-hodná. A v takovým případě dokonce i on zalezlej paňacá s držkou přilepenou do optiky může být užitečný stejně jako chuj, který se vrhá bez mozku do všech blízkých ra ta ta ta ta-střetů.

          I když je fakt, že něco podobnýho je v nejnovějších Battlefieldech z jejich konceptu už tak trochu raritou, v jednom z minulých dílů jsem měl tu čest hrát na veřejných serverech s člověkem kdesi ze zahraničí, který sice kempil za frontovou linií a neúčastnil se přímých bojů, ale vzhledem k velikosti map hlídal z výhodných pozic nejen již našim týmem zabraný pozice s vlajkami, ale informoval okamžitě celý tým, pokud se někdo s protihráčů třeba rozhodl o "obchvat" a začal zabírat vlajky v našem týlu. Několikrát takhle na dálku odprásknul nejednoho maníka, který si s jeepem přijel až k vlajce, kterou začal zabírat a myslel si, že mu nic nehrozí. Vlajku potom znovu na naši stranu buď sám zajistil, že k ní sám doběhnul, nebo místo pohlídal, dokud tam nepřijel někdo ze zbytku našeho týmu ze základny nebo z okolí. Je pravda, že skóre tohoto odstřelovače, i z faktu jeho střelecké dovednosti ve hře a jeho neangažovanosti se do velkých bojů, bylo takový "nasírací", kdy se honosil velkým počtem zabití a malým počtem vlastních úmrtí, zatímco jiní tvrdě blbnuli na linii a museli se otáčet, aby vybojovali pozice a svý skóre přimo v místě nejtěžších bojů. Nicméně, svou práci dělal a dělal ji zodpovědně a dobře, i když každou mapu, každou hru nehrál jinak než za odstřelovače a jeho jediným prostředkem po bojišti se stal jeep se kterým se co nejrychleji dostal ke svým vytipovaným a ozkoušeným pozicím, kam se v rámci možností a situaci uchyloval po celou hrací dobu. I přes svou třídu ale hrál týmově, komunikoval quick chatem se zbytkem týmu a dělal přehled o všem, co se mohlo odehrávat na druhém konci mapy. A tak to s ním bylo, a člověk měl vlastně radost, když ho měl v týmu, protože podporoval útoky proti pechotě, ze své třídy dával slušné souřadnice dělostřelectvu a jak se řeklo, průzkumně hlídal záda našich pozic, takže nebyl jen pátým kolem u vozu. A pokud jeden hrál proti němu, tak sice mlátil palicí o stůl, když to od něho schytal desekrát po sobě aniž by ho viděl, ale to prostě ke hře patřilo. Tak nějak si totiž věděl, že co to dělá, dělá dobře, umí to a evidentně ho to baví, i když obecně čuměl na velkým bojišti pouze do dalekohledu. Ovšem, pravdou bylo, že to byl taky převážně on, kdo v řadě případů mohl ze své budované role zbýt posledním - zatímco celý tým ztratil všechny spawnovací pozice a nezbyl již nikdo - a byl to tento hráč s odstřelovačkou v ruce, komu se s mozkem a znalostí map v kole plném protihráčů podařilo získat jednu z vlajek zpátky a tím umožnit spawn zbytku týmu a vrátit se do hry a pokud zbyl čas, tak třeba i vyvrátit situaci.

          Dnes už asi nehraje, ale když někdo začně filosofovat o tom, co má mít z toho být někdo ve hře (jako se třeba Battlefield) sniperem, když ničemu nemůže přispívat, tak si na toohot hráče a některý, kteří se mu umem přiblížili, vzpomenu. Může to být sice jen jedna vlaštovka z celýho hejna, ale stále je dokladem, že pokud to někdo vezme zodpovědně, může být pro tým nemenším přinosem pro celkovou jeho výhru bez ohledu na to, za to hraje.
          • Ale pozor já vůbec nezpochibňuju užitečnost snipera (navíc v opravdu týmové hře).

            Jen říkám, že to prostě musí být nuda. Kór na veřejných serverech, kde na týmovost moc nenarazíš.

            Jinak napsané opravdu pěkně a s někým takovým určitě radost hrát.
            • Však pohoda. To já jsem taky za to, že třída odstřelovače není čistě herně zrovna nějakou lákající záležitostí, a nepopírám to, jak se sám dostávám do otáček a pičo*vání, když vidím, že mě ze všech možných možností, jak to nejen v Battlefieldu dostat, sejme zrovna nějakej maník s optikou v bezpeční za skálou s radosti z takovýho fragu, ovšem jen jsem chtěl nadhodit, že i tahle třída přes obecný hráčský konsenzus tady má svý místo a že může bavit, i když se to nemusí jednomu zdát, co na tom druhej vidí. A pokud se skloubí tohle bavení s tím, že je člověk v téhle třídě fakt dobrej a vůči ostatním nelhostejnej, může z toho vylízt slušný spoluhráč i protivník, který nemusí být vlastnímu týmu žádnou přítěží.
            • Boha..

              "..nezpochybňuju .." *11*
          • Jack1947
            Dlouhe, ale zazivne cteni... je videt ze i kempovani ma obcas neco do sebe ( kdyz jak pises ten kemping nekdo bere zodpovedne a pomaha v tymu... hlavne to je o trpelivosti a to mnoho hracu leckdy prejde).
    • a naco? *3*
      ved by len zbytocne stratili cas a peniaze a BF5 aj tak kupis *1*
    • Cele to ma 60GB, tak som zvedavy kolko to bude mat komplet s DLCkami a vsetkymi patchmi :)
      • Chodils do první třídy? Kde jsi přišel na to, že to má 60 GB?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit