Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Já si myslím že oravujou samé blbosti ale to hlavní co hráčum znepříjemnuje hru nejvíc nato kašlou. Jako třěba zbraně, co to jako má bejt? to strílý plastové kuličky nebo co? Jako nepřítele mnohdy nejde vubec zabít a když se to podaří zbraní m4 tak jako není problěm ho zabít až tak cca na 3 až 4 dávky. Prostě má pulku zasobníku v sobě a pak teprve umře. nebo v horším případě což se stává taky často sebou jen škubne a jednou ranou vás uplne z full životama pošle k zemi a jemu zbyde 0 zdraví a přežije. A celkově ta damage zbraní , no kterej blb tohle vymyslel? Nějaký hnusný ACE23 to zabijí aji prěs zdi, a normální m4 ve stejné ráži? Tou se mě nedávno stalo že jsem nepříteli rozstřílel hlavu na kaši,bylo to z tak 10-15 metru takže jsem to vyděl dobře,a co si mýslíte že se stalo 2výstřeli mě dostal pistolí. Jediné co mě drží u této hry je grafika a visuální zpracování efektu a zbraní jinak teda nic. DICE pěkně zklamalo, jen tak aby se neřeklo opraví na bf4 nějaké blbosti občas ale hlavně že už hráčum cpou do hlavy nějakej HARDLINE. Ale BF4 ? to nic nato už serem však lidi jsou blbý voni si další hru kterou nikdy neopravíme znovu koupí a utratí za to milijony a my si namastíme zase kapsu. A vo tom to je :-)
  • BF4 opraveno, je cas vydat BF5.
    • Co blbneš?? BF4 se přestane opravovat, až se začne opravovat BF5! Ach... Ta logika snílků... *15*
  • Čuměl jsem na to "nejvtipnější" video asi 5 minut a nechápal. Vybuchne tank, týpek se může potrhat smíchy. Zastřelí protivníka, týpek se může potrhat smíchy. Rozbije vrtulník, týpek se může potrhat smíchy... nechápu...
    • Mato1987
      Nie si sám ja som to tiež nepochopil, asi po 2 minútach som to vypol, ani ten akcent som nejako nezachytil, či to má byť angličan, alebo škót či čo to je ....
      • Chvilku jsem tápal, než mi vůbec došlo, že mluví anglicky... *7*
  • Je těžký poznat co změněno protože největší problémy zůstaly tj zabití přes roh, nevyváženost zbraní třeba brokovnice kde stačí jedna rána a s ak samopalem půlku zásobníku :) koruny stromu sou s betonu když se jenom tukne heli tak hned bouchá ale zase jak vždy říkám bugy platí pro každého a pořad je to zábavná hra která nemá konkurenci teda když nebudu hrát 5-10 let staré fps multi
    • Zabití za roh je enginový problém existujicí už od BFBC2, pokud nepřejdou an nový engine nikdy nečekej, že to opraví.
  • uz jsem zapomel co bf4 je i pres tu hromadu vyhozenych penez co me stal. tyhle after year LOL patche na tom nic nezmeni.
  • cr8gg
    nevim moc zmen jsem teda nepoznala to to hraju kazdej den .. prijde mi, ze je jeste snazsi nekoho zabit, nez bylo predtim... zbrane skoro nekopou :)
    • Mato1987
      Ako ktoré, scar-h alebo najmä cz3a1 kope stále celkom slušne o to viacej keď si dáš tažkú/dlhú hlaveň na zbraň :) Ale možno je to len placebo efekt, lebo odstránili z hry úplne ten a neviem ako by som to preložil do slovenčiny proste hovoria tomu tzv. "visual recoil" tzn. vizuálny spätný ráz alebo ako by som to preložil, teda že zbraň sa chová ako v bf3 keď mieriš cez kolimátor a už neskáče obraz spolu s kolimátorom a dá sa lepšie a presne rozpoznať, aký špecifický spätný ráz zbraň vlastne má...
  • To je taková mentální příprava na BF5 :)
  • Je konecne opraven framerate?
    • ne, ale dali mu kolečka
  • sugyn
    Bude taky clanek k patch notes u Doty 2? Mimochodem ten patch je hodne zasadni. ( nektery hrdiny dokonce zbytecne boostnul ).
    • hovadiny pro deti nikoho nezajimaj! *12*
      • sugyn
        Uz jsi dneska vzal svoje prasky?
  • Kurňa takhle to mělo vypadat od začátku, dal jsem zatím jen dvě mapy, ale subjektivně mi to teď přijde mnohem plynulejší a hratelnější, akorát po konci druhý mapy mi to hodilo program přestal pracovat což se mi nestalo už dobrý půlrok hehehe snad to ještě soudruzi poladí.
    • Měli by toho popladit víc. Veškeré hry, které hraji přes Origin, tak mi bohužel padají do problému že program přestal pracovat. Ať je to BF3 nebo Plants vs. zombies garden warfare. Nevím jestli se s tímto problemem potýká více hráčů nebo ne, ale na forech jsem se dočetl o docela velkoé četnosti zamrzaní her a je jedno jestli je grafika GF nebo AMD. máte nějaké zkušenosti?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit