Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • MARTASLJ19
    Ako vždy od Telltate neočakávam nič extra. Rozhodnutia nakoniec vôbec nič neovplyvnia, záver bude presne daný. No ako vždy to bude odfláknutá robota. Také Life is Strange bolo oveľa silnejšie a lepšie než hry od Telltate. Telltate má len silné značky, ale amatérsky s nimi narába. Keby nemajú TWD, GOT a teraz Batman - veľké mená, tak o nich ani pes neštekne.
    • LiS jsem nedávno dohrál a zas tak extra to taky není. Všechny volby v té hře jsou k ničemu, protože nakonci si stejně vybereš jen ze dvou špatných konců, přičemž každý z nich anuluje jakékoliv volby, které jsi předtím učinil. Ta hra má v sobě spousty příběhových děr, postavy se chovají hrozně nelogicky, Chloe (tvá kamarádka) je příšerně protivná a chová se jak blbka (teče ti krev z nosu a ona tě nutí střílet do láhví, nenechá tě vzít telefon, nakonec chce zastřelit Nathana). Hlavní příběhový twist s Mr. Jeffersonem je trapný. A to nemluvím o absolutní nelogice těch časových skoků a altenativních realit. Na druhou stranu bylo to hezky udělané, to téma bylo netradiční (střední škola) a americký způsob života tam byl pěkně vykreslený (strávil jsem rok v USA, takže to můžu srovnat)
      8/10
  • Dokud telltale něco seriozně nezmění tak se na ty jejich novinky nebudu ani dívat. Celej hráčskej svět hatuje AC a codko že vydává každej rok stejnou hru, telltale vydá ročně čtyři série který vypadaj absolutně stejně, hrajou se uplně stejně a ten příběh jim taky začíná upadat, GoT bylo takový meh ani špatný ani skvělý, Minecraft byl co sem viděl totální nuda a ted budou mrvit batmana, vím že batman je hlavně detektiv a že v borderlands ty akční scény vymyslely celkem dobře, ale po arkham sérii teda batmana ala telltale nepotřebuju
  • no bylo by fajn, kdybychom z Batmana mohli udělat nemilosrdného vraždícího šílence.
  • Lukyz
    No, jsem zvědavej jak s tímhle materiálem pánové naloží.
    Koncem měsíce má konečně vyjít adaptace komiksu The Killing Joke, který mi po BvS určitě spraví chuť, tak snad tohle bude jako taková třešnička a ne kyselej utopenec *1*
    • Animace vypada otresne a netusim, co vsichni maji proti BvS. *6*
      • Lukyz
        O tom, co je na BvS špatně by se dalo debatovat doslova hodiny.
        Jako fanda komiksů si dokážu spoustu věcí z filmu zdůvodnit, odvodit, ale jelikož to mělo být jako samostatný film, tak pokud jde o scénář, pohořel na celý čáře.

        Nejvíc WTF moment, na jehož téma by se dal udělatsamostatný film, tam trvá přibližně 4 sekundy. *7*
        • Ano, jenom kvuli shode matcinych jmen se z nich stali "nejlepsi pratele" az do smrti. *1*
      • A hele, to je ale pěknej obr z Pána Prstenů z roku 2001, ale teď mi ukažte jak vypadá Doomsday..
        Cože, tohle je Doomsday?? Haha vy jste ale vtipálci, a teď vážně, kde je ten Doomsday?

        A to byl jeden z menších problémů toho filmu, scénář nedával smysl, postavy mluvěj jak deb*lové, akční scény nepřehledný, celý je to tmavý jak díra do pr, doháje DC, máte dva nejznámější superhrdiny na světě, celý portfolio jen pro sebe, takže se nemusíte prát o práva se Sony a Foxem jako Marvel, hromadu prachů, dobrý herce.. jak jste to mohli takhle dok*rvit??? *16*
        • Jack1947
          Zbytečnej film co víc dodat *12*
        • Zajimavy problemy, asi to nemelo moc vtipku jak Marvel, co?

          Vazne ti vadi vzhled Doomsdaye, kterej je jen Supermana vrazdici bestie? Jednou si ho zabije a uz ho nikdy neuvidis, velkej problem! Zvlast, kdyz se s kazdou "evoluci" menil na presne toho z komiksu, ale oukej.

          Scenar bych ti uznal, taky si myslim, ze to nebylo to nejlepsi, ale ani nejhorsi jak si vetsina lidi mysli, vypada to spis jak kdyby jim film osobne ublizil na dusicce. Akcni sceny neprehledny? Vem si Adderal, at se lip soustredis. *1* Je to tmavy? Ty jo, jsem nevedel, ze v noci sviti slunko.
          • tak to byla trochu slabší reakce z tvé strany :)

            jo, vadí, je fakt takovej problém prohlídnout si komix a udělat ho podobnýho, než nějaký generický nudný CGI monstrum z Pána Prstenů? Nevim na jakej film jsi koukal, ale v žádné inkarnaci se tomu komixovému nepodobá ani trochu

            Ne neni to Supermana vraždící monstrum, ve filmu ho ani nezabije, vlastně ani v komixu, tam jen dá Suprákovi hrozně do držky a ten se z toho měsíc kurýruje. V komixu je Doomsday nesmrtlenej, vždycky se znovu oživí adaptovanej na to, co ho posledně sejmulo, takže to neni ani neni tak, že bys ho viděl jednou a konec, doufám, že to tak bude i ve filmu, protože takhle vyplácat potenciál legendárního monstra, to se jen tak nevidí

            takže to, že natočili tmavou, nepřehlednou sr*goru se děravym blbym scénářem je moje chyba, protože jsem si nevzal Adderal? Ty máš dost hochu

            ale Affleck jako Batman byl dobrej
            • Doomsday v BvS vypada uplne stejne jako ten z komiksu akorat na sobe nema 99% kosti, kdyby jsi film sledoval poradne videl bys, ze s kazdym vybojem mu jich narostlo vic a vic. To, ze se nedostal do finalni podoby to je vec druha. Kdyz se narodis, tak mas behem dvou hodin i plnovous? *7*

              Ano, da mu do drzky takovym zpusobem, ze pro nej nakonec usporadaji pohreb. Za chvilku to rozchodi *1* A to se bavim o komiksu. A nerikej mu prosim legendarni monstrum, komiksy se tezko prodavaly, tak chteli sokovat ctenare a nakopnout prodeje. Opravdu nic vic nez bezmyslenkovy hovado, co ho nakonec zabije bych za tim nehledal.

              Film prehlednej je proto ti radim ten Adderal, za to pribeh diry ma a ne zrovna maly, s tim souhlasim.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit