Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Audi 80 quattro :D To byla kara.
  • a preco preskocili dirt 2 ..ved ten tiez mal GFWL
  • Dirt 3 běží teď v pohodě, žádné zmiňované problémy nemám. I když jsem je ani moc neměl z GFWL ****em.
    DLC jsou fajn, jen nechápu když mám alespoň u prvních závodů tým s kterým můžu získat 10x víc "respect points" než s všema ostatníma, wtf?
    Dávno nefunkční featura nahrávání replaye na youtube, byla místa opravení radši smazána (takhle se řeší problémy v Codemasters :P) takže jediný způsob záznamu je nahrát replay přes externí software.
    Open Broadcast Software funguje dobře, ale musím nahrávat celé hraní, protože když zapnu nahrávání v prostřed hry (po dojetí závodu při replayi) OBS umí celý Dirt 3 jednoduše shodit.
    Pokud je ale OBS dobře nastavené, tak hodina má pod 2gb a ubýt výkonu skoro není poznat.

    Téměř nutné je ale bohužel, změna názvu souboru en_generic.fbs v audio/speech, je to totiž jediný způsob jak vypnout neskutečně otravné "Chick-Bra" a "Hey dud", kteří pořád melou samý **** po celý začátek hry a není to možné přeskočit, PROOOOOOOOOOOČ? *16* (Dirt 3 Complete edice si totiž nenačte uložené pozice ze starého Dirt 3, ale možná to jde).
    Když se ti dva ******i přestanou mlýt samý ***** tak už to stačí přejmenovat zpátky, což se hodí jen pokud vám chybí audio u showcase aut.
    Těhle pár mínusů je celkem lehké opravit, proč to sakra Codemasters neudělá? Pokud vím, je to její vlajková Rally hra, tak proč to ještě neopravit více a mít celkem slušnou pohodovou arkádu (Pro pořádné Rally jedině RBR)?
  • No konečně. Proč ta věc vůbec vznikla?...
    • No abys dostal zadarmo DLC K DiRT 3, ne?
  • Hm,ale těch problémů co s tím hráči maj - vypadává zvuk,nejdou volanty ani gamepady a spousta dalšího *16*
    • Co prosim??! Nic z toho jsem nezazil konecne ta hra prestala delat chujoviny kdyz prisla na Steamworks
      • Já tedy ano a stačí si přečíst steam forum,nebo i face a sami vývojáři se omlouvají za problémy. *3*
        • jako fakt ? ...... divny ja nemam vazne nic z toho co si tu napsal. Mam pocit ze to bude pocitacema a ne hrou ... minimalne v nekterych pripadech
          • Kdyby jenom v nekterych, lidi proste cekaji ze jim jejich zaneradenem zverstvu pojede vsechno bez problemu.
  • a ja ako trúg som si poctivo za ms body kupoval cez gfwl tie dlc keď vychádzali :D

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit