Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Lukass
    Jak je to optimalizovany, a uz odstranili to denuvo s vmprotect?
    Bych to i koupil ale nevim jak me to pojede: I5 6500, gtx 1060 6gb, 16gb ram.
    Diky za postrehy.
    • Jack1947
      Já to nerozjedu ale kamarádovy to jede na plné s1070gtx, akorát mu vytěžuje nejvíce ze všech her cpu i nad 50%. Ne ne DENUVo tam zůstane ještě déle...
  • Ale... ale... to už přece není to uměníčko, které jsme měli na mysli, a kterýmu se musí hráči přizpůsobit. Takhle jsme to nemysleli a kdo ví, co budou chtít lenochové příště. Ukládání kdykoliv? To by tak hrálo!

    No... a teď vážně. Jsem moc rád, že aspoň někde používají mozek a vědí, že když si někdo chce užít historickou atmosféru a nechce bojovat, tak je dobré mu to umožnit. Jen stačí potlačit svoje ego a přestat svůj umělecký záměr stavět na piedestal. Nejenže to nikomu neublíží a spoustě lidí pomůže, ale navíc je to dobré pro business. ;)
    • Ses dobrej, ty minusaci si te tu nezaslouzej
    • no jo, když na to máš obří rozpočet a stovky lidí...jak čtu tvý příspěvky, tak to skoro vypadá, že na kcd ti nejvíc vadí vávrovy politický názory
      • Na KCD mi nejvíc vadí, že ji vydali rozbitou a že se vy*rali na svoje backery se slíbenejma odměnama.
        • Jack1947
          Žalovat je za to nikdo nemůže protože to nebylo ve smlouvě *4*
  • A bol tento mod aj v minulých dvoch dieloch ?
    • Ristoro
      Nebyl nikdy v žádném.
  • Paráda, jen je mi líto, že až teď, tohle tam mělo být od začátku, jako v dřívějších verzích a třeba s volitelným vypnutím, kdyby náhodou historie někoho otravovala :). Holt jsem měl hrát Origins asi později :D, ale tak jeden si dá pauzu a pak si dá virtual tour, proč ne. Ale fakt je škoda, že to tam není od začátku, tohle mě nakonec paradoxně bavilo třeba na Unity nejvíc (a to jsem ve škole z dějepisu pro samou lásku k němu vždycky skoro propadal).
    • Jack1947
      Tos asi neměl říkat moc nahlas...
  • Aristarch
    ... hej... bolo by to fajn a pre deti, keby Discovery Tour bol v českom jazyku ako zvyšok hry. Žiaľ, práve táto časť češtinu neobsahuje....
    • Jen ať se děti pěkně učí nejdůležitější jazyk současnosti (AJ). V dospělosti budou rády.
      • Aristarch
        .. keď vyrastú, budú sa kvôli práci učiť Čínsky, Arabsky alebo Rusky. Západná ekonomika sa topí... a pokiaľ nejaká západná krajina nevyvolá vojnu... padne na dno. Perspektívny bude obchod z Čínou, Arabskými krajinami alebo Ruskom... kto bude múdry, rýchlo sa pridá na správnu stranu. Poznám už teraz veľa mladých, ktorý sa učia čínštinu. Aj včera som robil návrh na vizitky jednej mladej kočke, čo v sa v Japonsku učí Čínsky.
        Nerastné bohatstvá... rastúca ekonomika aj technický pokrok... to všetko už Západ stratil... keď stratil nadvládu nad inými... okupovanými územiami, v Indii, Afrike a tak podobne. Stratili svoje kolónie. A žiť s rezerv, ktoré počas kolonizácie a vojen Briti, Francúzi, Španieli či Američania nakradli... žiť s takých sa rezerv donekonečna nedá. Učte svoje deti Čínsky :D
        • *1* *1* *1*
          dík pobavils
        • ruská ekonomika je mnohem menší než ekonimika Kalifornie, Arabské státy nemají nic krom ropy, až vyschne celá bublina splaskne(už se to děje) a ekonomika Číny poslední roky stagnuje.
          • Aristarch
            ... to bol vtip :D
  • Khanemis
    Tohle se mi vážně moc líbí. Hrát další AC mě osobně příliš neláká, ale takováhle výprava do jinak krásně zpracovaného starověkého světa se jen tak nevidí. A pokud to v někom vzbudí zájem o skutečnou historii, tak to bude jen a jen záslužná činnost.
  • Ristoro
    Ubisoft se vskutku oprášil v poslední době a předvádí skvělé věci. Origins je podle mě nejlepší AC od dob 2ky. Atmosféra, prostředí, hratelnost, grafika, Bayek, nádherná hra. A na nightmare i hodně těžká. Nečekal bych, že to někdy řeknu, ale AC Origins je výzva na vyšší obtížnosti. Hlavně jejich dynamická technologie parkouru na tak obrovské mapě nemá v herním průmyslu konkurenci. Prostě nemá. Discovery mód a New game + už jsou jen takové třešničky na dortu :).
    • Souhlasím, například mě nečekaně nadchlo třeba Rainbow Six Siege, kde mám nahráno už přes 100hodin. A to jsem tu hru ze začátku ignoroval... STEEP, taky není špatný
      • Jack1947
        STEEP není možná špatný ale je to hra bez obsahu.
    • Black Flag taky ušel - přišel mi jako zajímavá změna :)
      • Jack1947
        Rogue mě bavilo více navíc bude mít za pár měsíců remaster *3*
      • Ristoro
        Black Flag byl taky hodně super :). Vlastně to dělal stejný tým jako Origins.
  • MickeyMutant
    "...sledovat běžný den obyčejného egyptského rybáře… Ano. To zní jako vynikající zábava."
    - Vstávám strašně brzo. Žena mi balí sušenou rybu a jde dospat, já beru síť, pruty a mažu dolu k Nilu. Strašná kosa.
    - U vody hnusný studený bahno, loďka uvízla, musím tlačit. Boty ještě nikdo nevymyslel, tak mám teď bláto mezi prsty. Děs.
    - Loďka konečně na vodě, rozhazuju síť, vytahuju pruty a čekám. Klepu ledový kolena - kalhoty taky zatím hledaj svýho prvního návrháře.
    - Amon-Re konečně vyplul na nebe, modlím se a nastavuju mu promodralý kolena. Ryby nic.
    - Trochu jsem si schrupnul na dně loďky, probudilo mě šplouchnutí krokodýla. Z tlamy mu čouhala ryba. Amon-Re v zenitu, vedro jak v pekle.
    - Ryba! Na levém prutu visí pěknej malej kapr. Žena řekne, že pěkně malej kapr. Mám hlad, z palmovýho listu rozbaluju sušenou rybu z domova. Průběžný skóre tedy 1:1, ale do večera spousta času.
    - Na obzoru, za jezerem tekutýho rozpálenýho vzduchu, pomalu roste hrobka našeho pána. Je tam jistě rušno, spousta hluku a prachu, ale tady daleko na řece je mrtvé ticho. Chtěl jsem taky stavět, žena řekla "Drž se ryb, král odejde na věčnost, stavba skončí a jseš bez práce. Ryby jsou a budou." Vypadá to, že dneska ale ne.
    - Tak tedy konec, Amon-Re už padá do Nútina chřtánu, vytahuju síť, na ní jenom pár pidisumečků, co díky velikosti proklouzly krokodýlům mezi zuby. Ti se teď objevují na hladině, smějou se a loupaj po mně na odchodnou vočima.
    - Doma zase to starý, ohraný divadlo. Už ve dveřích: "Ukaž, jak velkou rybu jsi chytil?" A ať ukážu cokoliv, žena zvedne ruku, jen lehce roztáhne palec s ukazováčkem a bude se smát.
    • CRYPT
      Pobavilo, takze thums up
    • Magister_Peditum
      Hezky pěkně, ale třeba je ten chabej úlovek způsobený tím, že jsi ráno zapomněl obětovat bohyni nilských ryb - Hatmehyt. Stačilo nasypat trochu krmiva pro akvarijní rybičky do řeky... *3*
    • Lukyz
      Ha! Konečně jsem tě nachytal, že kecáš *1* (sry, nechtělo se mi to překládat)

      The earliest known shoes are sagebrush bark sandals dating from approximately 7000 or 8000 BC, found in the Fort Rock Cave in the US state of Oregon in 1938.[1] The world's oldest leather shoe, made from a single piece of cowhide laced with a leather cord along seams at the front and back, was found in the Areni-1 cave complex in Armenia in 2008 and is believed to date to 3500 BC!
      • MickeyMutant
        V Egyptě se nosily takový žabky. To nejsou boty do bahna*4*

        https://quatr.us/egypt/shoes-ancient-egypt-straw-flip-flops.htm
        https://www.historyonthenet.com/egyptian-clothing/
        http://www.ucl.ac.uk/museums-static/digitalegypt/textil/shoes.html
  • Fajné

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit