Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • jsem zkusil demo a hrozna blbost. stealth oničem a soubojovej system vzložene trapas 0/10
  • Jack1947
    Bez reshade to je tak neskutečně vyblitý že se na to nedá koukat ( ještě že takovým "problémem" trpí hodně lidí) jinak s ním je to yas nádherný to jo, člověk bz se až divil jak taková malá appka umí vzkreslit a vyšperkovat hru.

    No a ke hře komu nešla Dishonored1 tak bude nadávat i dvojky holt Stealth a nebo vraždění na potkání i když zase s těma schopnostma a runama se to trochu zjednodušší. Jsem zvědav na Death of the Outsider.
  • Skvělá hra, která se krásně hraje. Neomezené možnosti a rozmanitost všech lokací je skvělá. Dost dlouho mi trvalo než jsem se u každé mise dostal vůbec k plnění hlavního úkolu, protože jsem měl na práci jiné věci. Ať už plnění vedlejších úkolů nebo prozkoumávání mapy a všech jejích zákoutí, což je věc, která mi prvním Dishonored chyběla. Sice tam těch postraních úkolů dost, ale všechno tam působilo stejně a já osobně neměl takovou chuť to tam všechno projít. I když hraju hru napoprvé na vysoký chaos, tak si s každou misí opravdu dost vyhraju a trvá mi něco kolem 2 hodin. Mám v plánu si jí zahrát určitě ještě jednou na nízký chaos a potom také ještě bez kouzel, což je něco, co se mi zatím u žádné jiné hry nestalo. Většinu her dohraju jednou a nemám chuť se k nim vracet, ale tady už teď vím, že si Dishonored 2 zahraju ještě minimálně dvakrát a stálě mě to bude bavit, protože těch možností je tam opravu neomezeně. Co se týče grafiky. Já nejsem typ, který by u hry hodnotil grafiku a nemám na ní moc vysoké nároky. Tady se mi grafika líbila a byl jsem spokojený. Ale pro mě jsou důležitější jiné věci, než jak hra vypadá. A to třeba jak se hraje nebo jak mě dokáže zabavit a na jak dlouho. A u téhle hry to platí dvojnásob. Je to hra, ve které jde o to, co všechno nabízí a jak k ní přistoupíte, ve smyslu jestli budete hrát stealth nebo všechny vyvraždit nebo obojí. Nejde tu o to abyste se rozplývali nad grafikou. Stačí se rozplývat nad prostředím, které hra nabízí a to je nenahraditelné a vůbec nevadí, že ta hra nemá přelomovou grafiku. Co se týče problémů s optimalizací, tak ty jsem nezažil, protože jsem hru hrál na PS4, Za mě jedna z nejlepších her tohoto roku a také jedna z nejlepších her, co jsem kdy hrál. Za mě jasných 10/10.
  • Jack1947
    Ono asi jsme v době kdy vydají pokračování ( bůhví kolik staré hry/her) ale hlavní tahák bude že engine skoro stejnej jak minule i hratelnost ( jen pár novejch fičur) jenže tradá nepojede vám to na stejném železe - Grafika je stejně stylizovaná a jak už se psalo HW (karty nové se musí prodat) jenže ono to pojwede špatně i na epším a potom zmršená optimilizace a je vidět že to cílely na konzoli jenže tamto taky jede nic moc

    Nezbývá než doufat že to nějak patchnou . nebo dlcnou. Nebo kdoví...
  • Lol 120 komentu a 140 neprectenych
  • Jedničku miluju, zrovna ji dohravam podruhé.
    Může mi někdo ale říct, jestli na 560ti @ k2500 to rozjedu třeba i v nejnižším rozlišení a nejmenších detailech ve stabilních 50+ fps? Máte někdo realnou zkušenost pls?
    • Ronox
      Tak to ti bohužel nepošlape.
    • Myslím dvojku samosebou.
  • Další z mnoha pitomostí, které v poslední době vznikají. Vysoké nároky na hardware. Špatná optimalizace. Zase další hra, kterou nedohraji. Proboha za co ta devítka?
    • A proc ne? Je to prvotridni hra a na ne kazdemu to jede na pc spatne, na konzolich to taky vali bez problemu...
  • Steam_api
    :-D
  • Lukyz
    Tak jsem znovu rozjel jedničku, abych si to zopakoval, naladil na dvojku a zabil čas než vydají dostatek patchů a musím říct, že tam fakt ohledně vztahu Corva a Emily opravdu nějaké "náznaky" jsou *1*

    Asi jsem to jen za ty 4 roky nějak vytěsnil, tak pardon *3*
    • Veskoslav
      Já si musel "zopakovat" ty dvě DLC, abych si to trochu osvěžil.
  • cumpi3
    mistni ovecky muzou vrnet blahem...jejich hra dostala vysoke hodnoceni na webu, ktery dle mistnich je podplaceny distributorama, neumi nicemu dat znamku mensi nez 8/10, bla bla bla...a vubec je nezajima, ze tohle je jen dalsi z trapnych her..obzvlaste kdyz WD2 nemohli dostat 8/10 kvuli spatnemu pribehu a hratelnost atd je vubec nezajimala
    • Blue.Shark
      Takže vlastně říkáš, že si umíš jen přečíst číslo, ty jedna ovečko *7*
      • cumpi3
        aa ty neumis chapat psany text
        • Blue.Shark
          Aha, ovečka, co se ráda ohání neschopností chápat psaný text. Když neumíš kriticky myslet a jen si přečíst číslo u recenze, jen ti patří, že si koupíš hru, která se ti nelíbí. Za hloupost se platí. A dvojnásobně, když nazýváš lidi ovcemi. Vsadím se, že věříš na chemtrails a HAARP.
    • TheGGG
      protože WD2 je trash...
    • Tak sis popovídal sám se sebou a teď si honem ukliď pokojíček, než přijde máma!
      • cumpi3
        jak tohle vzdycky vytahuji lide, co bydli u maminky
    • je to tak, tady je trapný příběh a trapné postavy či dialogy vedlejší, ale Watch_Dogs 2 ne. Směšné.
    • pravdu mas, je to typicky priklad mainstremove produkce, bohuzel, jpocitac ma dnes kde kdo, takze i prumerne IQ hracu je dnes nizsi nez napr. pred 20 lety...vysledkem jsou takoveto hry, bohuzel vetsine lidem tohle staci

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit