Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Za půl dne dohráno na normal obtížnosti, moc lineární hra, jen 2 konce, připomíná mi to mass effecta 3, kde taky odflákli konec, ve hře často rozhoduješ co a jak a v závěru o tom ani slovo.
  • Preed
    Takto sa robi marketing :) a hry sa samozrejme neviem dockat,len ma trochu mrzi ze nie je zberatelska edicia.
  • Atmosféra, jak z prvního Thiefa...
  • Link na video niekde inde trebars na YT zase nikde, asi fakt nechapete ze na ten vas retardovany phravac sa moze kazdy vys...
  • veď to je vykradnutý animatrix:
    http://www.youtube.com/watch?v=OXsfvorwBgE
  • hlavne ze si v podcastu delate prdeel z bonuswebu, ze furt tlacenkovali mafii. Denne 18 clanku o Dishonored tady strci mafianskou bonusweb masaz do kapsy.
    • Kdyby něco,tak 18 článků denně o Dishonored tu nebylo.Ani u jiné hry jsem to nezaznamenal.
      Jinak pokud je nové video od jakékoliv hry,tak ho sem pokud vím dají. Takže pokud to co jsi napsal myslíš vážně. Znamená to,že 90% internetových stránek o hrách dělá to stejné a všichni prosazují stejnou hru.
      • Zas je potreba rict, ze treba na takovym Eurogameru neni o tech videjich ani zminka *1*
        • Malleth
          Ty víc zajímá nahá Alžběta, než pořádný hry.
          • Ne, že by jí to neslušelo
            • Malleth
              To rozhodně
    • Ze by Games.cz nejak skryte sponzorovali Dishonored? Nemyslim ;) Tohle je klasicka PR masaz pred vydanim titulu.. A proc to nezverejnovat, kdyz to lidi bavi cist a koukat..
  • vostrý jak páárek..
  • Dlouho sem se na zadnou hru tak netesil :) To zas budu muset hrat s roznutym svetlem, abych se nepo*ral strachy :)
  • Vážně super.
    Nevadilo by mi, kdyby udělali i nějaký delší, řekněme 20 minutový, speciální díl o něčem z Dunwallu.
    • Mne to vyhovuje takhle.. Na nejaky delsi video by se mi nechtelo koukat.. Tyhle jednohubky mi sedi :) Stoprocentne vim ze je uvidim vsechny :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit