Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • jen se chci zeptat jestli je cestina k divinity 2 datadisku klidne i neoficialni
  • Hoši kde tu hru stáhnu???
    • Na bonuswebu. Mám lepší otázku, jak ji odinstaluju ? xD
  • Kovi: Tak to je vynikajici zprava. To by tedy konecne mohla byt ta Mrazikova cestina na opatchovane zakladni verzi hry konecne (snad) i aplikovatelna potazmo funkcni. A co jsem se dival i do jeho fora na cestinach, tak cestinu do datadisku take nevylucuje. Uvidime, Diky za informaci.
  • Pro pořádek doplním, že kompilaci Divinity II: The Dragon Knight Saga bude u nás vydávat Hypermax v anglické verzi s tím, že česká uživatelská příručka v PDF bude ke stažení z www.hypermax.cz.
  • Grahf: To ja vim ze na opatchovane hre cestina funguje. Problemem je, ze ne na te neopatchovane od Cenegy co se u nas prodava, resp. ze jejich verze nejde patchnout a tim padem ani pocestit.
  • FO: čeština už normálne funguje pre posledný patch, zrovna to hrajem.
  • Osobne bych vydani kompilaci s veskerymi patchi pro puvodni hru uvital i z toho duvodu, ze by konecne mohla byt Mrazikova cestina (byt "jen" na zakladni hru) aplikovatelna. Ale dost pochybuju, ze to vyjde i u nas. Co se Cenegy a jejich vydani D II tyce, skoda slov. A to mi jeste typci z technickyho od nich tvrdili, ze jejich verze ten potrebnej patch obsahuje :/
  • Od Cenegy vžádném případě hry nekupujte, koleduje te si o problémy s ochranama. Ja jsem takle narazil u hry Bioshock, a Divinity II. Byl jsem nucen porušovat zákon a hrát kradené verze. Kdy už si ti nenažraní manažeři uvědomí že ochrana je jenom pro to aby poškodila platícího zákazníka, jiný smysl ochrany není.
  • Doufejme, že bude, původní Beyond divinity 2 tu Cenega zmršila. Obdařila nás Star force, zato neobdařila updaty. Doufejme, že tu Ego Draconis 2 vydá za rozumný peníz a bez DRM navíc. Protože po zkušenosti této a též s F3 GOTY se mi moc cpát peníze do krku této bandy nechce.
  • Takze dalsi hra, u ktere clovek doplati na to, ze si koupil originalku v krabici? Takhle by si clovek musel koupit krabicovy datadisk opet s puvodni hrou :(

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit