Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • CRYPT
    Tak za see mohu rici, ze Divinity 2 povazuji za jedno z nejepsich SP RPG co jsem kdy hral. DV2 jsem dohral tak 4x a pokazde jsem se bavil. Nemohu si pomoci, ale proste ta hra mne oslovila celkove svou atmosferou, prostredim ale i vtipnymi dialogy kolikrat apod. Cetl jsem si recenzi, je pravda ze autor vyzdvihnul jiste askepty hry, ktere preci jen a krase ubiraji, ale porad, za mne urcite minimalne 8/10
  • kickasl
    tak ono na tom ciselnem hodnoceni zas tak moc nezalezi ne? nemusi se nam vsem libit to same a snazit se nekoho urazit slovem mainstream, protoze ma jiny nazor je dost ubohe,
    dale to srovnani- dragon age i risen mi prisli o hodne lepsi nez tohle a s recenzi souhlasim, ale to samozdrejme neznamena, ze je to jedina svata pravda
  • nema to prohozeny ma to dobre :-)
  • taky nevím jak dal nev te nekdo? napiste prosim na drsonlb@seznam.cz
  • cau lidicky mam dotaz na zbroj a draci krouzkovani??? potrebuju vylepsit zbroj ale nevim jak???
  • A to "beha" na lehce modifikovanym gamebryo engienu z Oblivionu...Skoda slov se vice rozepisovat.
  • Pokud ma nekdo +/- me podobnou sestavu (tj. autory doporucenou) jednoznacne nedoporucuji hru kupovat, hra je zcela prasacky optimalizovana coz mi nikdo nevymluvi v opak (ano, i tady ta DII:DKS s poslednim patchem) kdy ve stejnych lokacich chodi casto diametralne jinak, neopodstatneny vykyvy (propady) frameratu jsou zde akrka na dennim poradku. At uz jsem s tim zkousel vsechno mozny od aktualizaci driveru pocinaje pres hrabani se v nastaveni hry, stabilni a staly framerate 35+ jsem ze hry zkratka nedostal, kdybych se na hlavu postavil - vyhozene penize, nedejte na demoverzi, neda se to z ni 100% poznat Ciste pro nekoho, kdyby sem jeste nekdy nekdo zavital, uvazoval o hre vlastnil obdobnou sestavu.
  • Takze jsem zjistil, ze v zakladni D II: DKS a mozna i v samotnem puvodnim D II je defaultne zamknuty na 30 snimcich horni limit coz je zalostne malo. Patch c. 2 by jej mel rusit, resp. v pokrocilych moznostech graf. nastaveni hry by mela pribyt po opatchovani na posledni verzi hry volba na zruseni onoho FPS limitu. Treba se toto info bude nekdy nekomu hodit.
  • Nenašel jsem Lorda lLovise. V jeho pevnosti ani kobce neni. Poraď prosím!!! O fjordech se psalo v zákysníku v Abacedě her
  • ahoj bando.nevíte jestli je návod na divinity2.mám už fjordy prošmejděný sem a tam a nevím jak do haly ozvěn"stojím *6* *7*
  • Graf. stranka hry se o neco zvedla, ale ohledne toho vyrazne lepsiho vykonu bych neprehanel. Zatim jsem zkousel jak to puvodni Divinity II demo tak to nove Divinity II DKS demo a moc velky rozdil k lepsimu v chodu hry nevidim a co je hodne zvlastni, prijde mi, ze kdyz nastavim az na stiny (ty jedine musim na medium) vse na max vc. AF a AA v 1680x1024 tak hra bezi lepe jak kdyz detaily ocesu na nejake stredne/vysoke a AF a AA snizim..Optimalizace mi zkratka prijde takova ne uplne doladena, a to i tady v te DKS. Kazdopadne s prihlednutim k tomu, ze mam pomalu 3 roky starou sumku (C2D 3.3, 4 gb ram, 9800 gt) muzu i tak mluvit o stesti jak to bezi a pri jakych nastavenich... Ted jiz jen chybi ta odladena pripravovana Farflejmovic cestina (doufam, ze klapne, v nejhorsim vezmu za vdek te Mrazikovic), nejaka pekna prvni sleva hry idealne tak na 3-4 stovky a bude kaufik :)
  • Dobrý, ale ty dolní sochy máš prohozené. Vlevo je Zmrzačení a vpravo dole dole od ní je Pohroma. *3*
  • lepší než Dragon Age ?? neblázněte xD
  • Prostredni socha je Zkaza. Dole podle mapy jak jsou sochy v pravem uhlu tak ta leva je Pohroma a prava Zmrzaceni. Sochy nahore jak jsou vedle sebe tak leva je Marnivost a prava Chaos.
  • divinity 2-kluci nevite jaké jsou názvy těch pěti soch -zkáza,chaos,marnivost,zmrzačení,pohroma.-nemužu na to přijít.děkuju
  • nevite nekdo kde sezenu ty kody diky
  • Dragon Age ze nebyla vyzva? Tak to jsme asi hrali jinou hru. Ja hral na stredni bez toho hru usnadnujiciho jprvotniho patche a mel jsem hodne co delat pres neustale pauzovani a prenastavovani taktik a u nich premysleni ve smyslu jak nejlepe danou situaci poresit, na hard si DAO nedovedu vubec predstavit hrat bez totalne prochytany a do detailu promysleny taktiky nejakeho skutecne zkuseneho hard core hrace...Mam pocit, ze spousta lidi s DAO versus obtiznost na ktere hru hrali tak "trochu" keca, nic ve zlem, treba si vyjimkou ;)
  • Moja reč. Dost som sa tesil na G4, ale musim povedat ze oproti napr. G2 a G3 je to cele ine. Ja neviem, no proste mi ten novy system akosi nesadol. Divinity som hral vsetky vratane Beyond D a musim povedat ze ma vzdy zaujali. Takze Divinity II je rozhodne lepsia hra ako G4. No ale je to asi samozrejme vec vkusu.
  • hral sem puvodni divinity 2. jde sehnat datadisk samostatne? z recenze a diskuze lze vycist, ze tato vezre vylepsuje i puvodni hru chtel bych se zeptat v cem konkretne? a funguje uz konecne vyhlazovani hran?
  • Je to zkratka kompilace vylepsene a odladene puvodni hry v posledni verzi + datadisk.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit