Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • clarc

    Diky za tyhle shrnuti po celem roku. Oceni nejen prilezitostni hraci :)

  • TheGGG

    někdo sice označí rok 2019 za slabší, ale podle mě se držel slušně (ale ano, vedle 2020 nebo 2018 jako slabší skutečně působí)

    RE2 remake mě vyléčil po mizerném RE7; sekiro ukázal, že souls hry stále frčí a dají se inovovat a dělat jinak; plague tale potvrdil že indie může dobře vypadat; jedi trochu zpravil reputaci star wars; DMC V ukázal že když hack and slash tak s dantem a od japonců; a death stranding předvedl že hry mohou být mnohem víc než jen hrami a nabídl zážitek, jaký tu dlouho nebyl a dlouho nebude...

    secret guilty pleasure je pro mě terminator resistance, který sice má mizerné recenze od profíků, ale krásných 92 % na steamu a fakt potěšil příznivce terminator univerza, kteří toho moc kvalitního nedostali už pěkně dlouhou dobu...

    ale 2020 bude masakr peněženek jako už dlouho nic

    • triptich

      pekne popísané. a to si spomenul len AAA mainstreamové špeky. 2019 bol skvelý rok. úprimne, nedokážem ho porovnať priamo s rokom 2018, ale tých skvelých titulov bolo more. za mňa určite plague tale, anno 1800, baba is you, slay the spyre. potom vysoko kvalitné, i keď nie wowo efektové ion fury, void bastards. a to len z tej mizérie, čo som hral vo svojom veľmi obmedzenem čase.

    • TheSuffering

      Krásně jsi to shrnul, měl by ses přihlásit do redakce. Na to, co jsi zvládl ve třech odstavích, oni potřebovali 20 článků a 4 videa. Bez legrace.😉

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit