Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Grandhalf
    Ty p*čo to vypadá hustokrutopřísně !!
  • Indikator zasahu i v singlu se posledni dobou rozmohl jako mor, v MP jsem to tolerovat ale v kampanich me to prudi. *11*
    Jinak to vypada moc pekne i kdyz ta stilizace neni uplne muj salek kavy.
  • Pekna je ta, spolubojovnice...
  • bioshock: infinite ammo
  • Tak samozřejmě, když něco prezentuju tak se snažím, abych právě do toho zahrnul ty nejbombastičtější věci, takový ten první dojem aby byl dokonalý..Ale přijde mi, že někteří hráči jsou už tak namlsaný těma hrama (tou grafikou a celkovým zpracováním), že už ani sami nepoznají kvalitní hru. A tohle dobrá hra bude.
    • Zayl
      A jak to víš? To jsi jeden z těch, který by se neztratil v Delfské věštírně? Nebo poznáš kvality interkativního media z výhradně pasivních trailerů? V každém případě gratuluju.
      • hh dík..mám na to čuch,si zahrej přechozí aqua díly.
  • jezis to je priserne. gameplay je priserny. toto ma ma nalakat? ani zadarmo.
  • Fakt pěkné, mě osobně se líbí jak se chovají nepřátelé, vypadá to, že mají skutečně AI. Takovou grafiku a takovou AI by měl mít Dishonored, a byl by dokonalý. Osobně jsem na Bioshock velmi zvědavý. Musím ještě dohrát Bioshock 2 a pak s pustím na tohle. Tipuji tak příští rok o Váncích. :)
  • kdyby to bylo péčko tak to beru vona je fakt k sežrání
  • Graficky to vypada jako omalovanky, pribeh jako slatanina a hratelnost podle videii podprumerna. Pravdepodobne si to necham ujit.
    • To udělej stejně by to ten tvůj mozeček nezvládal.
      • LOL. presne povedal moj 11 rocny bratranec ked som si robil srandu z nejakeho beckoveho akcneho filmu so segalom.
      • Kronoss1
        Proč mi bereš přezdívku?
        • Zayl
          Od kdy máš trademark na Kronose? Čerpat z řecké mytologie je nejen velmi originální, ale taky jistota, že nikdy nepotkáš nikoho se stejným nickem.

          Edit: Chybka.
          • Kronoss1
            O to nejde, ale spíš, že by někteří mohli začít spekulovat, že používám anonym místo svého účtu. Tak, aby nedošlo k záměně.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit