Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nemůžu si pomoci , ale celé SaintsRow 4 mi přijde jako velké DLC pro The Third ... což by šuškandě odpovídalo :/
    • To mi až tak nevadilo, stejně mi druhý a poté i třetí díl připadaly hrozně krátké, takže rozšíření jsem uvítal. Je ale pravdou, že to mohlo být za poněkud jinou cenu.
  • DLC pre dlc. Příspěvek obsahuje příliš mnoho velkých písmen, wow
  • Chtěl bych být vývojářem Saints Row. Vždycky ráno trochu trávy potom špetka kokainu. Hmm...
    • Jack1947
      Ta hra ale mela bejt silena... *7*
      • Původní comment jsem přepsal, ale ještě ti na to odpovím. Měla, ale i tohle má někde své hranice. Je to sice ten nejpopulárnější humor a to laciný, avšak čím dál přestávám tyto vtípky chápat. Kdyby čistě teoreticky SR mělo vyšší obtížnost, neřekl bych ani slovo, nicméně já suchý chleba nežeru.
        • Jack1947
          Aha, takze kdyby byl plny nesmyslne brutality, vodopadu krve a vnitrnosti ziskalo by si to tvou pozornost ? Obtiznost myslim nehrala nikdy roli. ( Nevykladej si to zle, jen me to prekvapilo ja myslel ze tento styl ti sedi.) *7*
          • Pamatuji si, když jsem šel v SR The Third na nejvyšší obtížnost trupem nějaké lodi a ani jednou jsem nemusel vystřelit, hned jsem byl venku a mise splněna. Toto už je trochu přehnané.
            • Jack1947
              Ja nevim, mne se zda ze tohle bylo mineno predevsim na odreagovani a o zabave, s tim ze jsi trochu vic Hardcore tady samozrejmne nepochodis , co naplat tak sis aspon ujasnil ze IV. ti nema co nabidnout a ja naopak si to rad zaparim. Mne se to proste libi a i kdyz je to prehnane tale to o necem je. *4*
  • čo to je za blbosť šak príbeh dominatrixu je predsa saint row 4 aké DLC potom ? ako to može byť iný príbeh keď to je to úplne také isté plete mi to hlavu
    • V tom bude určitě nějaké zakuklené DLC *5*
    • právě že není i když se to myslelo.
  • Jack1947
    Uz aby tu bylo do Saints row IV, se podivam po mensi/delsi dobe rad. *4* Virtualni realita s zin emzaky je celkem lakave tema. *4* Takze se i tesim.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit