Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • To jsou kecy. A i na Steamu stála víc. Navíc některý lidi chtěj stále krabicovku. A o normálních lidech radši pomlč.
    • Patřilo StreetX38
  • Marllone
    Vydali někdy Valve třetí pokračování? A vydá ho? Nejsem si jistý.
    • Portal 2: Episode one, Episode Two *1*
  • Boh zehnaj Valve a ich steamu. Este ze som si kupil Valve Pack pred mesiacom co boli tie super akcie :). Na nove test chamber sa tesim no dufam ze ich bude mnoho... Do vtedy mozno bude uz aj neaky ten mod :)
  • Takhle se ma motivovat hrace ke koupi originalky a ne buzereaci v podobe ruznych pochybnych DRM.
    Kdyz si clovek koupi hru od valve,tak vi,ze muze do budoucna pocitat s podporou ze strany vyvojaru,zdarma pridavky atd coz se o vetsine ostatnich rict neda.
  • tak to je super hnedka jak to bude venku tak si to zakoupim (cti stahnu) :D
    • Není potřeba Steam ti to updejtuje automaticky.
      • super
  • Super!Portal 2 je pro mě zatím hrou roku,jsem zvědav jestli to nějaká pecka změní:-)(První kandidát je Bastion).
    • A co Zaklínač 2. Nezapomínej.
      • Jazz
        Ani omylem *3*
        • Přesně tak. Zaklínač mě nezajímá. Nikomu ale neberu, že to pro nadšence může být poměrně zajímavý titul.
          • Tohle je obecně dost subjektivní, ať bude oficiálně zvolena jakákoliv hra, vždy se najde skupina lidí, která bude nadávat. Co se mě týká, tak Valve opět boduje, jejich hry maji vždy něco do sebe.
            • ano presne
              tyto fašisticko-komunistické netolerantní metody s jednou pravdou si strčte do p***
              kazdý ma nejradši neco jiného
              ja total war a battlefield *4*
            • Portal 2 je prvni hra co jsem si ji koupil v předprodeji. Zatím pro mě nejlepší hrou pro rok 2011 je Dead Space 2. Ten jsem si užil stejně jak tehdá Half-life 2. Ale rok 2011 je herně velice napružený a hodně věcí se muže změnit. Např.: Mass Efect 3, Batman Arkham City, Deus Ex: H.R., Resident Evil 6 a snad i Battlefield 3. Jinak na poli MMORPG to hodně vře např.: The Secret World, Guild Wars 2 a další. Znad bude méně zklamáních jako Brink a posledně FEAR 3.
    • Je to bezpochyby moc dobrá hra, ale hra roku? No to snad ne *9*
      • Pro zajimavost,kterou hru povazujes ty zatim za hru roku?
        Nemyslim to nijak spatne,jen me to zajima. *3*
        • Tak hlavně ještě není konec roku a pár opravdu dobrejch her přijde. Portal 2 je dobrej, ale moc krátkej a předraženej.
          • Co? Základ ti vydrží i na 10 hodin, vyjde zdarma DLC s novými testchambery a mody, máš tam co-op, který ti hratelnost ještě o pár hodin protáhne, takže vcelku to máš 15-20 hodin, plus pro lidi, co to baví a zajímá máš eště mod s komentem vývojářů, to vše v současnosti za necelých 23 eur, což není sleva, ale normální dlouhodobě platná cena, což je v přepočtu asi 575 kč, to ti přijde předražený?
            • Za 23 eur je na Steamu, kde si to taky každý normální člověk koupí, maj tam i češtinu a za necelých 600 je 10 hodin dost, když si vezmeš, že je průměrná válečná FPS má singl tak 6 hodin a stojí plnou i po roce, dvou po vydání....
            • Tak 10 hodin je právě MÁLO. A 23 eur? Možná někde jo, ale podívej se třeba na obchod tady na Games - 999 a ještě byla dražší, takže asi tak.
    • Souhlas,pro me je portal 2 zatim taky hrou roku a zatim to nevypada,ze by se to do konce roku melo zmenit.
  • štestí v neštestí
    kdo chodí do školy ví *1*
    aspon bude co parit doufám ze vtom dlc bude nový coop

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit