Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nemusí to byť zlé, ale špeciálne to nenadchlo. Ten pohyb postáv je skoro ochranná známka tvorcov. :)
    Zatiaľ mám pocit, že najdôležitejšia časť videa bola hneď na začiatku, keď tam bolo logo Bungie. Keby to boli neznámejší tvorcovia, asi to veľa pozornosti nepritiahne.
  • Mě tohle video uklidnilo. Je to hodně podobné Warframe, který úplně nechytnul, takže Destiny pouštím ze svého hledáčku. Dost na to, že dělají ofrky s PC verzí.
    • pc verze = mys a klavesnice = plac konzolovych fragu
  • borderlands+warframe+hezci kabatek a propracovanost az to vyde se vsim vsudy na PC bude fajn *5*
  • Mně to připomíná Borderlands posazený v techničtějším světě.
    • Přesně tak. Akorát to není tak badass :(
  • hm pěkně udělané video.. ale nic revolučního tam nevidím, když to vydaj na PC tak si to pořídím, ale kupovat si kuli tomu novou konzoli teda nebudu.. porad tam nevidim zadny tahak ktery by me k tomu přemluvil..proste nic..
  • Kedaro
    Co dřívější spekulace o PC verzi, něco nového?
    • Prý stíhají na 4 platformy jen tak tak na 5 a kord PC by to byl pro ně už overkill. PC prý bude ale nikdo neví kdy možná třeba až za rok...
    • spoock
      Prý bude prostor k diskuzi, ale až po vydání konzolovek, ale řekl bych, že to na PC bude. Jelikož je to vázáno na MP, tak se to pirátit stejně moc nebude.
  • a kdyby Strike předváděl Destiny mód v novém videu, bylo by to každému jedno

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit