Přejít na výpis diskuzí

Dnes vycházející závody Dakar 18 lákají obrovským světem a 44 týmy

25.9.2018 16:43
Patrik Hajda 9 příspěvků

Konec září patří z hlediska závodů Dakaru. Naše oči sice mají tendenci upírat se k nové Forze, ale pokud vaše závodní nitro touží po něčem neokoukaném, pak asi není lepší kandidát než Dakar 18. Podobná hra tu totiž nebyla dobrých 15 let. Pokud nemáte nic proti krabičkám, můžete rovnou upalovat do obchodu....

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jack1947

Tohle nebude hra pro mě příjde mi to jako celkem hezká nuda, stejně jako skutečný Dakkar ( škoda no, i když svět a všechny různé dopravní prostředk rozhodně zajímavé jezdit - a hledat správnou cestu v 50checkpointech to je hrůza a bolest ( nojo dá se hrát na rookie) jinak jizdní model ujde... ale ta hratelnost 😬

• Lukass

Podle videii je to parodie na hru, uplne brak a smejd.

• TheGGG

recenzi prosím od Adama Homoly

• Mart9

Kéž by to byla dobrá hra. Alespoň tak jako Tour de France, tedy také etapové závody s dlouhými tratěmi, i když na kole.

• Corvus

Je to špatný. Hodně špatný... Strávil jsem v tom 3 hodiny a dlouho jsem nehrál tak špatnou hru :-(

• Jack1947

To snad ne! než to dotáhnu vyjdou určitě 2-3 patche co to zlepší😱😈

• Mart9

Jakože jízdní model? Grafika mě případně nezajímá, když to neni zrovna rozpixelované.

• zdeeneek

Na Steamu to má zatím hodnocení "Smíšené". Jako chyby uvádí často špatnou podporu volantů, špatný jízdní model (údajně je to Need for speed v poušti). 

• Jack1947

Taky Vrally 4 které se mi vůbec nelíbí...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit