Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Zdravim, nemate prosim nekdo zkusenost se základanim cety v Bf1? Clenum se nezobrazuje TAG pred nickem. Pouze generalovi. Za boha nemuzem prijit na to, jak to vyresit
  • Za svuj zivot jsem odehral kupu MP, prekvapuki me negativni reakce na R6S
    Insurgenci - vyborny gameplay, zbrane. Bohuzel tragicky leveldesign. CS GO nechapu jak tech par malickych zunelovych map muze nekdo hrat znovu a znovu. RO2 gameplay fantasticky, mapy celkove supr (zvlast komunitni) ale system respownu zabranuje hru vubec rozehrat a nastavaji jatka - spawnkill. Moc hracu na moc malych mapach. A servery pro 32 40 lidi zeji prazdnotou. Navic hraci vetsinou jen spawnou a bezcilne bezi k CP-zadna taktika. Nove BF jsou ciste pro causal hrace s podivnym respawnem a bez zabavy. Naopak R6S otevrene znicitelne mapy. Fer souboj 5vs5. Hra kde po CS Quake a UT skutecne záleží na skillu, vyhrat muzete ale i hlavou. Pro me spicka a nechapu, proc se nehraji turnaje. Mozna se to clovek proste musi naucit hrat jako SC. Vyborne je zpracovan PR pro me take etanol zanru. Squadu funguje nejak divne engine. A do MP Army 3 se mi nikdy nepodarilo proniknout. Doufam v navrat UT.
  • Nejlepší multiplayerová střílečka. Krásné pozadí WW1 (nechci realitu, chci jen tu atmošku..), lítající vojací, vybuchující granáty, bordel, špina, všude kulky.. Žádny jiný multak mě víc nezabavil. Vás jo?
    • Jo?
      MNA NIE

      Poloz si otazku preco upadol počet hráčov v BF1 na vsetkych platformach?
      Hmm porozmyslajme.
      Zeby demence v nastavenej zbesilej hratelnosti? Dookola tie iste stupidne chyby atd. atd. atd.
      Je mi doplacu co som zazil od BadCompany2 az po BF1 ...PR keci Lži ojeby a tie iste kravske chyby a dookola ten isty hnoj od EA
      • Nevšiml sem si ničeho. Hraju na PS4 a ať si dám jakoukoliv operaci, jakoukoliv mapu (Včetně francouzského DLC) je neustále plno. Kde je problém teda? *1* Stejně to furt není odpověd na to, co je lepší... Dokud budu stát fronty na severu, jakože stojím téměř pořád i přesto že mám premium tak nějaké kidy a statistiky jak hráči nehrají neberu. TO je jak WoW.. už 7 let podle komunity umíra a přitom full realmy...
        • Jasně, desítiy her maj zábavnèjší MP než Battlefield, který zas tak zábavný MP nemá a hrát fps na konzoli myslím hovoří za všel neni divu, že pak nemás relevantní porovnání
          • No..dobře ale já furt čekám kdy mi někdo napiše název hry, která je udájně lepší *1* . Jediné na co čekám... Nejsem bůhvíjakej znalec jen si prostě myslím že Multiplayer v BF1 nasadil laťku opravdu vysoko..
            • Mimochodem s Red Orchestrou opravdu souhlasím, ale to je hra na kterou nemám sílu po dvanacti hodinové šichtě ranní Kdežto BF1 vložím disk a jedu.. *1* Není to mínus hry, jen Red Orchestra je hřích hrát jen tak.. Na to je třeba pořadna nálada a pečlivost a soustředění...
            • Eh.. Okay... Tak jdi hrát velmi živý Quake nebo unreal Tournament.. Já zůstanu u mrtvého BF1
            • Však už tu lidi psali Quake, já přidám UT, Red Orchestra, Counter Strike, R6, Insurgency.. ale tak to jsou hry co vyžadují určitý skill, pozornost, spolupráci týmu atd.. pokud tě baví jen bezhlavé střílení a random pobíhání po mapě, pak je BF1 jistě hra pro tebe
    • Quake.
      • Quake je prostě..slasher *1* Nemá to takového válečného ducha jako BF1. Mít super sehranej squad, branit kus kopce... nevím no rozhodně nesouhlasím *1* Ale klidně si jdi Quake zahrát...
  • plnohodnotna a jen MP....vsak kukni na steamu, myslim ze vypada skvele...
  • BF1 mě přestalo bavit po 70 hodinách played. Takže čekám na StarWars Battlefront 2 a mezitím si pořídím CoD WWII a RO2 Veitnam :p
    • Paulcz
      Z tebe musí mít herní firmy radost :)
      • To at klidne maj, kazdopadne stravit v jedne hre 30 nebo uplne maximalne 100 hodin a pak se posunout dal je uplne normalni. Taky to tak delam, nejsem magor abych mel 500 hodin played v jedny hre, a to ani v mp.
      • A to z jakého důvodu ? Vlastím kolem 500 her a co jako? To abych i přestal používat elektřinu, pc,telefon, mýt, s*át, žrát,chlastat, kouřit; kupovat si auto, benzín, kolo atd. Protože ze všeho asi určitý výrobce bude mít radost, ne? Prostě veškerý prachy si nechám v bance a žít ze vzduchu. Popravdě měl jsem to v plánu. Ale jaksi moje tělo si nechce navyknout na nepřijímání žádné tekutiny a potravy, což momentálně vidím jako ten největší kámen úrazu, zbytek už by se dal nějak vyřešit ;)
        • Zapomněl si na oblečení nebo chodíš nahej ?? *8* *8* *2* *2*
  • Porovnejte Battlefield 2 s touhle bublaninou, to je downgrade jako prase..
    • Aby ses z toho svýho Bf2 taky pořád nepokakal. Nejdřív Battlefield 2 porovnej s Bf1942 a pak mluv o downgradu, experte.
      • Porovnal, a? Kde ho vidis, kde ten downgrade je?
        • Ale je a jakej a to především absentující zábava a atmosféra vedle drobných jakými jsou například nudné mapy, téma a bohužel již chybějící a ovladatelné loďstvo větší než nějaký nafukovací člunek. Paradoxní je, že ten nerealistický a pro "nooby" dělaný Battlefield 1 se kvalitou přibližuje konceptu původního dílu nejvíc než celá dvojka dohromady se svýma udělátkama.
  • Doufám že ty nové zbraně existovaly aspon na papíře.
    • proč?
  • Beta měla spád , bohužel v plné verzi člověk dřív nebo později zjistí ,že bez pořádné výbavy bude jen hodně dlouho dělat kuře na střelnici . Navíc mapy ... Popravdě koridor, sci-fi a masakr kam se podíváš, nehledě na herní varianty v MP :/ .
    Herně bych to přirovnal k SW Battlefrontu - ještě sbírání hvězdiček a jste na tom stejně .
    • To je tak ,když hejtuje člověk ,kterej absolutně neví o čem mele . Napřed si to zahraj ,než začneš mlejt tyhle nesmysle. A vem si s sebou svoje gamepadovský kamarády :D
    • No nevim ale u vetsiny povolani v BF hraju se zakladnima zbranema a to nejdulezitejsi vybaveni mas u vetsiny povolani odemceny od zacatku a nebo ho odemknes tak do hodiny hrani za to povolani takze nevim o jakym kureti na strelnici tady mluvis :D
      • Tak pokud je někdo neschopnej tak bude kuře na střelnici i s rotačákem a powerarmorem...
        • ale pokud je nekdo prumerne schopnej tak bude bez poradne vybavy kure na strelnici
          • Poradnou vybavu tam mas od zacatku. Na vyssich level mas jen jinou vybavu.
  • Insurgency...nejlepi pocit ze strelby
    • To já bych zase řekl že nej pocit je u RO2
      • Má vyjít Rising Storm 2: Vietnam, můžeš to nějak popsat, nebo někdo jiný? Uvažuji nad koupi. RO2 jsem měl zdarma na Steamu. Singl jsem za jednu stranu odehrál, ale vůbec mě nenadchl a k multiplayeru jsem se pořádně nedostal, mám tam jen pár hodin a moc hráčů to tam nehrálo a byli tam hlavně boti, což byla nuda, protože byli slabí, nebo se mi to tak aspoň zdálo. Tak by mě zajímalo, jestli to stojí za úvahu.
        Náhodou jsem před pár dny viděl obrázky z jedné starší hry a úplně jsem dostal chuť hrát nějakou hru z prostředí Vietnamu a co se nestalo, Steam mi doporučil zrovna tuto hru. :)) Tak i proto se ptám.
        • Pro me Vietnam byla cilovka a koupil jsem hned po oznameni, pocitej jen s MP, moznost vytvorit svoji postavu, vrtulniky, mapy od 16 do 60 lidi,dle me vypada dobre...
          Prekvapuje me ze si vubec hral singl to byl snad jen tutorial, a MP je pravda ze lidi je mene ale jsou na urcitych mapach, zkus Hanto, Beto, Nadrazi Stalingrad a Silo...tyhle ideal bych rekl. V obou je kampan kde lidi se pretlacuji o mapy, fajne...
          Esli vahas kup Insurgency, chybu neudelas.
          Gameplay na yt je hafo tak se podivej
          • Díky. Tutorial byl spíš na začátku. A má to být plnohodnotná hra (jen MP mi nevadí) a nebo to bude jen takový datadisk k RO2? Jestli bude stejný engine, grafika atd.?
  • to tam nebylo od začátku? tak to je hodně smutný, že tu taková hra dostane 9/10
    • Ale prosim te. Bez neco vytvaret a az nejakou dobu, coz je zcela normalni a bezny, prijdes na nejaky dobry veci, kterejma by si to mohl vylepsit, tak ti dam pesti se slovy "to tam melo bejt od zacatku".
      • Vždyť na to přišli už v době Battlefield 2
    • Paulcz
      To je tak když peníze promluví :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit