Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • K té škodovce... Nějaký ten měsíc zpátky byl leaknut pohled na seznam aut... Mimojiné tam je Fábia WRC, viz: https://pretendracecars.files.wordpress.com/2015/05/ljehbxh.jpg
  • Zkoušel jsem to na DFGT a žádný zázrak zatím teda to ovládání, nejspíš to ještě není vyladěné na tento volant.
    • Souhlas. Jezdim na Logitech MOMO Racing a připadá mi, že to ovládání je hrozně citlivý. Když nepatrně otočim volantem zhruba o 10 stupňů, tak to reaguje jako kdybych jím otočil tak o 45. Snad to časem poladěj.
      • Mrkni do nastavení, jaký máš nastavený rozsah otáčení. Měto běhá normálně.
        • Ve hře, nebo v ovladačích volantu? Jestli ve hře tak jsem asi úplně slepej když jsem se toho nevšimnul. Ale dík za tip, mrknu se na to.
          • Jj, přímo ve hře :)
  • Plná verze má vyjít ke konci roku. Jsem zvědavý, jestli se podaří ještě více rozšířit počet vozů. Škodovku bych si moc přál. Dobrou rally hru potřeboval trh jako sůl. Colin McRae 2 má vynikajícího nástupce (Richard Burns je jen pro ty nejlepší jezdce) - zatím na Codies dělají vše správně. Rallycross je fajn zpestření :)
    • Pravděpodobně Codies by si taky přálo mít pohromadě všechny velký značky co jezdí rally... Nicméně musím ti říct, že Škody se nikdy nedočkáš ve hře(hrách) může za to politika firmy.
      • Je fakt, že Škodovka se objevila jen párkrát. Neznám do detailů, jak licencování vypadá. Alespoň je to šance pro modaře. Otázkou je, jak se bude dané auto řídit, protože rozdílnost je devízou tohoto titulu. Co jsem zatím postsřehl, tak je opravdu rozdíl řídit s náhonem na přední nebo zadní.
    • Vsuvka: na Codies nemůžu říct jedinou výtku. Narozdíl od WRC od Milestone.
  • Mart9
    V článku mi chybí řádek s infem, kdy má vyjít plná verze. Tou si udělám radost.
    • Ghost47
      Zbytečně na tom proděláváš, s každým dalším updatem je DiRT dražší, až se dostane na těch 50-60 euro jako každý AAA titul. Navíc už teď má tenhle "early access" víc obsahu, než spousta her po vydání.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit