Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Arkáda je prostě arkáda...tady nejde o hru, ale o prachy..proto Vám nabídneme líbivé menu, nablejskanýho Ronalda, uplně nerealistickej gameplay...fyzika míče je jak železná kulička na herních pinbalech v knajpe...hnus jako..chcete fotbal hrajte PES
    • Inquisitor
      Hlavně letos Konami slíbilo stejnou verzi jako na konzole a ne ten paskvil co vyšel na pc loni.
  • No je na tom spousta pravdy, hodně často narazite na hráče co mají všechny hráče hodnocené přez 90, ale vetsinou alespon u mne je porazite. Protoze jsou to bud deti kterým to kupují rodiče a nebo nekdo kdo radsi nakupuje balicky a streamuje na youtube nez hraje. Já osobně mám ročně kolem 500-550 hodin z toho hodne bude v menu. A tým mám tak za 2mega. Nejhorší hráč 86 Walcott a nejlepší 94 Gerrard. Takže pokud člověk hraje aktivně a hraje i squad build tak se k nějakejm tem hracum dostanes, ale jinak jsou baličky o h***u. Nedal bych za fifa points ani korunu, je to pekna zlodejna!!! A pokud by melo v budoucnu být mín devadesátek určitě by mi to nevadilo a fifu hral dal. Jo jiná věc jsou ty Legendy. Konečně budou na všech platformách a moc se na ně těším, i když komu v balíčku padne že jo. :D :D
  • Ještě si říkám jaký je asi poměr prodej FIFA krát prodej FIFA points, to druhé bude dle mého zlatý důl, na netu jsou týpci co dají klidně 2-5 tisíc měsíčně za balíčky a proti nim pak hrajte třeba víkendovku, upřímně FIFU 18 koupit má smysl až bude opět na Vánoce za 700-800, otázka je zda to EA nebude šponovat až do dalšího roku *9*
    • Není to víc nez z prodeje krabic...jenom na ps4 se prodá 10m kusu a to dost lidi jde po ronaldo nebo icon edition a ty jsou pres 2000 lol..

      za fut v 2016 byl videlek 650 m dolaru.
  • Doporučuju mrknout se na hodnocení nejlepších hráčů v Maddenovi. FIFA má ještě rezervy :D
    • Mart9
      Zkus být prosím konkrétnější. U fotbalu to umí posoudit leckdo, ale v Maddenovi tak jeden člověk v republice.
      • NFL sleduju a ten talent tam fakt je. Ale v maddenovi se to hodnotí podle pozice - 99 znamená nejlepší hráč v lize na té pozici.
  • Cislo je porad jedna vec, ale to neznamena, ze se tanhrac bude dobre ovladat nebo sedet do konceptu tymu. Cisla z tech hracu hned nedela hrace zarucujici uspech. Navic je v tymu jen tak nekdo mit nebude
    • Moje řeč, Froste!
  • Mart9
    Jo, tak s tím souhlasím. Taky vidim ty dva ještě výrazně nad ostatními.

    Je divný už to, že Messi má slabší nohu 4* stejně jako Ronaldo, přitom má pravačku jen na opírání.
  • * těm UT háže klacky pod nohy
  • Co dodat, stačilo by nějak "rozstřídit" hráče co na to mají a co na to nemají, jak hratelně nebo finančně, protože stačí kreditka a můžete si koupit tým snů, pak je tu cesta kdy hrajou hráči od rána do nevidím a tím znásobí šanci na top hráče a pak tu jsou příležitostní hráči jako jsem třeba já a těm jde UT háže klacky pod nohy, ze zvědavosti jsem pár krát také koupil balíčky za peníze, ale padl jen jeden top hráč (Cavani v lepší edici), prostě FIFA je neskutečně drahá záležitost a momentálně 18ctka je prostě výsměch, platit za lepší edici přes 2 tisíce to může napadnout jen EA *12*
    • Z marketingoveho hlediska by to byl urcite vybornej tah, kdyby hra zvyhodnovala lidi, ktery do hry nedavaji penize a jeste ji hraji jenom obcas :-)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit