Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Zkoušel někdo Radius Mod ? Jednotky jsou věrohodnější ?
  • Tohle já můžu jelikož jsem starý patriot, všechno slovanské je prostě nej *15*
    • Magister_Peditum
      A uvědomuješ si, že jsi to napsal neslovanským písmem? *15*
      • Bohužel moje klávesnice umí jen tyhle podivné židovské znaky *1*
        • Zrzzek
          Cylir, WTF? - Medut simtě Pro rusaki dborý
  • Cece to bylli byzanti. Ano odkazovali se na antiku a hodne z ni vychazeli, ale myslim ze urcite nechteli byt oznacovani za rimany i proto se od nich trhli.
    • Magister_Peditum
      Ano, proto o sobě vždy mluvili jako o Římanech a titul císaře v Konstantinopoli zněl basileus Rhomaíōn, tedy císař římanů. Jediný rozdíl byl, že po Justiniánovi I. se začala prosazovat namísto latiny řečtina, což bylo logické, když většina obyvatel východu byla Řeky. Jinak oni se netrhli.
  • Lukass
    Nevim co vsichni furt remcate, aj sem si koupil Attilu ve sleve za 10 Euro a nemuzu si hru vynachvalit, za 10 euro dostanu hroamdy hodin zabavy. Nemam fakt duvod remcat a nejaky trapny DLC s narodama me fakt nezajima. narodu je ve hre dost
    • tak tak, ja som si k tomu kupil aj last roman za 3 eura. a len pri last roman som uz strávil 30 hodín a to som to vcera zavrel a s tým, že budem musiet zacat odzačiatku, lebo už to nevyhrám. Nehovoriac o tom, že len last roman sa dá hrat za 5 frakcií, a že len rast roman mozem hrat 2 sposobmi a to ako loyalista alebo separatista. za 3eura kvantum zabavy.

      Toto je imho najlepsí total war čo vysiel, alebo v rovnakej urovni so shogunom 2. Jedine čo mi trochu vadí, že je že ked mi oblieha mesto tak ak to bránim manualne tak mu sposobim vždy 5x vecsie skody ako ked to dám na automatiku, pri ríme mi obliehaju vzdy strasne vela miest takze sa to zbytočne natahuje. mohol by tam byt algoritmus, ktorý berie do uvahy moje bojové schopnosti (priemerného hraca) a nie ich umelý šchit ktorý to náhodne vyhodnotí z pomerov jednotiek.
      • Lukass
        Presne tak jenom v prologu mam 10 hodin, takze 2krat dohrani The Order *5*
        Proste za ty prachy dostanu naloz a su maximalne spokojene.
        Zrovna vcera sem resil bitvu pocitacem, a AI dokazala v bitve zabit celych 40 vojaku nepritele a to sem byl za hradbama *1*
      • Problém je spíš úplně tupá AI, která si klidně nechá povraždit všechny jednotky nesmyslnou strategií. Ale tohle je problém všech verzí TW. Mě by se líbilo, kdyby průměrný hráč nedokázal vyhrát, když jsou armády v poměru 1:3. Teď to je tak, že vyhraje a ještě skoro beze ztrát.
  • Tak Sega opětně s námi vyje.... DLC mělo být zdarma, protože všechny dny vedl Total war a poslední den mu chybělo k vítěství asi jen 0,7%. Po hoooooodně dlouhé době vyšel konečně patch, který neopravuje všechno .. a jak už zde někdo uvedl, přidali národ, který byl už dávno zadarmo. Jednotky stejné a dlc docela drahé ..
    Škoda, že si už na těch jednotkách nenechají záležet a nedělají je lépe historicky přesnější. Viz AOC a "Španělsko" jednotky vypadají jak omalovánka... žlutá a modrá .. jen kvůli jejich znaku .. wtf
  • TheGGG
    hrozně nezajímavé období... koho tydle armády hadrníků bez vkusu pro oblíkání baví...? Římani alespoň měli styl, pak to šlo do pr...
    • Pražák promluvil
    • Magister_Peditum
      Které Římany myslíš? Římská říše zanikla až v roce 1453 dobytím Konstantinopole Turky.
      • presnejšie dobitím Morei o pár rokov neskor. Vtedy to ešte stále bol rím a kým morea stála stále mali ambiciu dobyt konstantinopol spet.
      • TheGGG
        logicky asi římskou říši... co myslíš, je to tak těžký odhadnout... v této hře jsou to jen otrhaní hadrníci bez dobrého vkusu...
        • Magister_Peditum
          Brnění římských vojáků v této hře se příliš neliší od těch z dob Julia Caesara nebo Marka Aurelia. Stále základem brnění byla kroužková košile.
          • TheGGG
            nevím, ale prostě mě všichni připadaj tak nějak víc random a neuniformovaní...každopádně soudím jen podle úvodního obrázku, tento přídavek jsem nehrál (zatím)
      • Jeho neřeš, je to neinteligentní trapák *1*
        • TheGGG
          anonymku plíííís... calm your š!t
  • Nové jednotky? Toto DLC přináší jednotky, které jsou známí z jiných frakcí, pouze se změnily atributy. Ptám se, nedokázali něco podobného modeři v RTW a bylo to zadarmo?
    • nedokázali by to , modeři se zabývali předěláním celé hry na třeba na středozem s komplet předělanejma jednotkama , taktické a světové mapy , na přebarvení jednotek nemá nikdo čas
  • MickeyMutant
    Pozor! Když vytvoří alianci proti Sasům nebo Byzantincům, automaticky přichází o všechny bonusy.
  • Národy vtrhlY
    • ales.smutny
      Safra, díky! To je tak ,když vyměním Slovany za slovanské národy a už neupravím přísudek :)
      • V pohodě, od toho gramatický nacisti jsou :-)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit