Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Co očekáváte za rasy v dlc? Mapa je asi jasná to jsem trochu četl dnes kde se odehrávala historie těch postav :D nebo to už někde bylo ofiko ? Zajimalo by mě taky co bude prvni preorder bonus rasa...
    • No at uz to bude cokoliv, zrejme to bude dalsi nesmysl.
      • Veskoslav
        Maxíčku, řekni, zavírají tě rodiče do klece na noc?
      • generalx
        To už musí být vážně deviace ..trávit čas tímhle způsobem. Když tě to nebaví tak neotravuj ..a běž trávit čas smysluplně...
        • Mám rád Total war a je mi líto co se z toho stalo. Je to stejne legitimní názor jako od tech sluníčkaru tady. Btw. píšu z tabletu.
  • jamar28
    Po Bretonii zatím nejnáročnější kampaň, ale můžu doporučit. Je to podobné, jako hra za Chaos, jen máte možnost obsazovat některá města a stavět v nich. Za 9 éček no nekup to.
    • Ty jsi dohral kampan za vsechny rasy? Neni ti lito zivota?
      • jamar28
        Ještě bohužel ne. Líto života mi určitě není, byl to skvěle strávený čas.
        • Co očekáváte za subfrakce v dlc? mapu jsem dnes dumal ta je myslím jasná, nebo i byla, kdo ví.. :D
          • jamar28
            Tak to fakt nevím, to by ses musel zeptat někoho, kdo zná svět Warhammeru, co by se tam ještě mohlo objevit. Pro mě je každá novinka naprostým překvapením. *4* Ale hodně se mluví o jakýchsi "tomb kings", ať už to je cokoliv.
            • Jo to cestovaní mě taky napadlo Underempire se má rozprostírat pod celým kontinentem jako nekonečný shluk chodeb a jeskyní s centrem právě ve Skavenblightu, polopotopené trosce hradu uprostřed bažin, jen to vyhlašování válek a tak by v diplomacii mohlo bejt víc nesvévolný právě kvůli slabému podílu členů v třináctce daného klanu, kde navíc jak jsi sám zmínil mají další křesla ještě ti jejich priesti a hlavní křeslo alfa krysa :D
            • Veskoslav
              Nemyslím si. Právě válka o Skavenmor (Skavenblight) by byla naprosto fatální. Kromě toho, že je to padlé lidské město, které hnije v močálech, tak díky předchozím válkám mezi klany tam všechny klany mají dostatečnou sílu zničit ostatní, ale zároveň ne tak silnou, aby dokázali ovládnout město, navíc Šedí věštci a jejich vlastní zájmy by to ve jménu Rohaté krysy nikdy nedovolili. Ztratit svou moc a intriky. Ne nadarmo se říká, že do toho města se chodí zlenivět a za dostatečný počet chaotinových známek si pořídit nějakou pěknou noru, pár plemenic a otroků a v poklidu zestárnou než nějakého pitomce napadne, poslat na Vás minimálně Okapové běžce.

              Skavení rasa podle mě bude usilovat o ovládnutí měst klasickou cestou. Skrze kanály a sklepení. Navíc tam bude hrát roli Chaotit či něco podobného. Podle mě budou mít i nějakou specialitu na způsob pohybu, co mají trpaslíci. Ale nechám se překvapit. Osobně bych moc nevsázel na politickou radu Třinácti. Ta je shnilá a nemění se tak často jako velení pod jednotlivými městy. Podle mě na staré mapě bude potřeba k výhře ovládnout města. Na Novém kontinentu kombinace toho Vortexu a ještě nějaké kraviny.
            • Podle mě, by podstatou gameplaye mohlo být práve kontrola rady 13 v hlavním měst uprostřed Skavenblight, což je v podstatě Nar Shadda pro krysáky. Kde rozhodují o o krysách jako hejnu.
            • Veskoslav
              Pekelná díra. Hlavní pevnost klanu Tvůrců (Moulder). Je poblíž pustin Chaosu v kráteru po dopadu meteoritu z Morrslieb (měsíce Chaosu, složeného právě z Chaotitu) Chaotit, jejich hlavní substituční látka, která slouží jako platidlo, jejich hlavní bohatství na mutace či jako rychlý "přísun" energie pro Šedé věštce či pro mágy klanu Morová rána. Jsou to právě oni, co mají na starost tvory jako krysodlaky, krysí lidožrouty či obrovské zmutované krysy. Většinu pokusů také zkouší na otrocích. Ke smůle poražených klanů, tak většinou na vlastní rase.

              Ale nemyslím si, že by to byla největší frakce. To je podle mě klan Skyre. Jejich zbraně, zejména ty, které jsou založeny na Chaotitu jsou jedny z nejšílenějších zbraní Starého světa. Jejich mechanici, jsou naprosto šílení, kdy spojení magie a techniky, je něco, co je stejně nebezpečné nepřátelům jako jim samotným.

              Ale nejhorší frakce je klan Morová rána (Pestilens). Prolezlí nákazou, nemocemi a naprosto šílení i na měřítka Skavenů. Jejich kouzla a nemoci, co vypěstují většinou pozabíjí všechno a všechny, takže málokdy je jim dovoleno operovat během válečných operací s ostatními klany.

              Nemyslím si, že by se válčilo o radu Třinácti. Tam se stejně dosazují ti přední představitelé jednotlivých klanů a k tomu máš ještě "pojistku" jako služebníky v podobě již zmíněných Šedých věštců.
            • já dnes četl o jedné skavenské základně "hell pit" která je vytesaná v horách a krysy zvané mutation master nebo tak nějak tam za pomocí warpstonu mutují všechno co zajmou. odpad pordají ostatním klanum to lepší uskladní dole a tunelama vypustí na armadu dole, co zajmou to naskladnej :D

              jsou tam 4 klany tohle byl jeden z nich. napadlo me ze jelikoz maji defakto radu 13 kde se asi střídají členové z těchto klanů a tak mohou rozhodovat o velkých věcech, by vlastne nemohli uzavírat valky atd, jen zabírat křesla v radě, ale kdo ví co budou mít za mechaniky. :/
      • Kallessin183
        Prohlásil někdo kdo tráví život v diskuzích na Games.cz
  • Pařím od vydaní i s těma spešl jednotkama way of crow a musím říct šampioni, jsou šampioni. ti borci umírají po kusech mezitím co jejich enemy po desitkách a o mamutech netřeba mluvit, ten drtí ... =oD me teda norsca sedla hodně. takovej hratelnejší chaos a ten prej dostal taky nějaky upravy? nezkoušel jsem zatim..
  • Krescz
    až to bude zadarmo všechno, tak se k tomu zase vrátím, dávám tomu 5 let :D
    • Veskoslav
      Základní hra za 12 éček, kdo chtěl. Jednotlivé rasy ve slevách šli dohromady sehnat za cca 45 euro celkem.
      • já to aktivoval přes nějaký kliče z netu a taky to moc nestálo, ale ještě nemám beastmeny. Ale ani bretonci mě neberou...ale ti jsou zadáčko
        • jamar28
          Bretonie je největší výzva ve hře. Doporučuju. *4*
          • Veskoslav
            Podle mě trolí král z Norsky a Chaos jsou větší.
            • Veskoslav
              Problém je, že když se zdržíš déle na severu, tak Císařství se tak zabetonuje, že ani Nurgle, Khorn či podobná havěť nepomůže:-D
            • jamar28
              Mně Chaos přišel vcelku jednoduchý, když člověk ví jak na to. Má pomalejší rozjezd, takže je důležité útočit nečekaně a tam, kde nemá nepřítel armády. A hlavně co nejdřív odemknout schopnost bleskový úder, aby šlo útočit na skupinu nepř. armád jednotlivě. Pak je to pohoda, Chaos má hrozně nadupané jednotky.
          • Bretonie nejtěžší? vždyť je daleko od všech nepřátel
            přiznávám že sem to zatím hrál jen za bretonii takže nemam s čim srovnávat ale těžký mi to rozhodně nepřišlo
            • takvýho Skarsnika nikdo ze sousedu moc nemusí, ten mě bavil, ale bretonci samá kavalerie, pegasí kavalerie a to je moc.
            • jamar28
              Daleko od nepřátel? Hned na začátku přece válčí se dvěma sousedními frakcemi. Pokud myslíš Chaos, tak bretonské pobřeží je jedno z prvních, které začnou plenit seveřani. Hned na začátku navíc Bretonie trpí dost silnými postihy k veřejnému pořádku a má suverénně nejhorší ekonomiku ze všech, takže si ani nemůžeš docela dlouho dovolit pořádnou armádu. Počítej s tím, že kampaň za ostatní rasy bude mnohem lehčí. Ještě za skřety může být celkem těžká v začátcích.
    • že ty na to nemáš ? *1* ta hra za ty prachy stojí, ale na tebe sere :D alespon mužeš ale do diskuze pod članek a kafrat kdyz jsi to defakto nehrál. to mě baví. *1* vždy jsem měl dojem že ty hry kupuješ
  • JE sice hezké budeme mít 20 národů, ale pět stejných bitevních map, kde se zaklesnou dvě armády s odlišnými schopnostmi jednotek, budeme následovat 10 minutový hollywoodský masakr, následovat bude přímočará dobývací bitva a tomu se řiká strategie :(
    • jamar28
      Proč máš potřebu to komentovat, když jsi to zcela evidentně vůbec nehrál?
    • jako byla by super nějaka mapa s řekou uprostřed, nebo víc zakeřnejších prostředí,... ale jako po grafické stránce je ta map hafo..
    • ja frakce beru jako jednu "rasu" i tech je tam hafo a většina je kompletně rozdílnej přístup k vedení války..
    • myslím že strategie začíná především na mapě světa, kde rozhodneš do čeho investovat a kolik dát na údržbu armády. Ty se tu bavíš o bitvě - to je jen součást hry . )
      • rád bych te opravil ze kolikrát stratég začíná diplomacii :D ale máš pravdu s tou mapou světa. je třeba otevřít a zavřít fronty *1*
    • nech si to .... . )
    • Veskoslav
      5 stejných? Jasně....A pokud jedeš všechny národy stejně, tak hodně štěstí..
    • you know nothing...
  • Paráda. Ještě plyšový medvídky a bude to dokonalý.
    • Veskoslav
      Diskuze o Diablo III je vedle.
  • uz se tesim, dostal jsem je zdarma od xzone.... *14*
    • dobře pro tebe. :D ja musel předobjednat s dvoujkou, pač stejně bych měl abstak kdyz by to okolo pařili, ale s tou norskou jsem se onehda vypekl a neměl jsem ani dlc v té chvili *1* *1* *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit