Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • hehe,,uz jim tece do bot,,,hlavne me teda rozesmála veta ze WoW pomalu straci hrace a stafetu prebira WoT,,,,,no ja bych rek ze tu stafetu prebira War Thunder:c)))
    • http://www.videogames.net.in/top-10-free-to-play-online-games-based-on-earnings-in-2013/
      podivej na tabulku
  • Jack1947
    Tak to musi byt narez pani... skoro jako tehdá za války krále špalka. *4*
  • Jestli ta hra bude stejná, a TIGER bude sráčík a ruské tanky budou ty "nejlepší", tak to nikoho bavit nebude... Proto se těším na WT... Někam přijedu s TIGEREM, a všechny ruské T-34 se raději rozutečou do stran...
    • Dokud hraci nezjisti, ze Tigrovi to staci naprat do poklopu velitele
      4:37
      https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=5C6w7nRn9H4#t=279
    • Uvedomujes si, ze pokud by ve WoT byla technika vymodelovana realisticky tak by gameplay stal za starou belu ? Chtel bych videt nekoho kdo by hral ty ruske T-34, ktere zminujes. Nikdo, protoze s tigerem bys je znicil z 2 km vzdalenosti a T-34ky by si ani neskrtly. WoT je zkratka zabavna arkada a prave proto je tak oblibeny. Jestli chces realisticke tanky zahraj si Steel Beasts.
    • vzhledem k tomu, jak jsou ve War Thunder OP Ruská letadla, vyrobena z neprůstřelného stalinwoodu a s ovladatelností UFO, bych s nějakou dominancí Německých tanků moc nepočítal *3*
    • Tak to ve WoT taky, až na to, že je s Tigrem moc nepotkáš. Když už tak T-34-85 a jiné poválečné stroje, což pak Tigra sráží. Nicméně kdybys chtěl reálnou bitvu, tak by to byl tak jeden tiger a alespoň 10 T-34 a ruskou taktikou nás monogo, by tě obklíčili nebo bys vystřílel všechnu munici, případně by se ti tiger porouchal někde na mezi.
  • Viete mi prosím niekto povedať kolko sa platí za mesiac ? co je to f2p ? Ten kto si kúpi tie DLC tak má nejaké výhody ?
    • f2p - nemusis platit vobec nic, par ludi to tak hra. samozrejme, ked si zaplatis cca 10e za mesiac, zarabas viac ingame meny + rychlejsie expis
      tato hra nema ziadne DLC
    • Ahoj. Hra je zcela zdarma a stáhneš ji na oficiálních stránkách WoT. Nemusíš kupovat nic, pokud necheš. Prémiový účet pak stojí dle doby, na kterou si ho pořídíš. F2P znamená Free To Play - čili zdarma ke hraní. Což WoT je. DLC tam nejsou, můžeš si ale kupovat prémiový obsah - tanky, herní měnu, prémiový účet. - WGA_Rogalaf_CZ- český ambasador Wargamingu (https://www.facebook.com/wga.rogalafcz)
      • Spíše bych to nazval "pay2win" :)
    • co je to DLC? *1*
      • aaa tu vždy používám já... *16* jinak existuje třeba google
  • Kein
    "Siemka!"
    • powodzenia
    • Kozy
      Kto PL?
  • Zrovna včera večer mě ten "úžasný" MM hodil do bitvy s 9 IS-3 na každé straně. Svým způsobem ochutnávka "národních" bitev. Upřímně řečeno, zábava to tedy rozhodně nebyla. Čímž nemyslím "inteligenci" mých spoluhráčů, ale totální nadvládu nad bojištěm ze strany IS-3. Uvidíme co s tím WG udělá, ale dost možná to skončí vypnuté stejně jako útok/obrana a střetnutí.
    • Ten pro ruský přístup má i WT, ne nadarmo se tam zavedl nový lehký a super odolný materiáln zvaný "Stalinwood" z něhož jsou snad všechna ruská letadla.
      Ono stačí už KV-1s s 122mm houfnicí, když sniperuje přes celou mapu. Zrovna před chvíli jsem dostal s wolverinem jeden zásah napříč celým jezerem když mě patrně nasvítil někdo kdo sprintoval po prostřední cestě.
  • lagy, lagy a zase lagy, možná si časem bitvy národú vyzkouším, za předpokladu že múj tank pojede plynule a nebude se po jednom metru "teleportovat" .
    mimoto nevíte kdy bude spuštěna open beta u WT pozemních jednotek?
    • přesné datum není, ale mám takové tušení že ještě v prvním kvartále (nejsme si jist, zkusím se mrknout na fórum)

      EDIT: Tak sem asi kecal, nemůžu najít bližší info
      • podle stavu cbt je nejblizsi odhadovane datum podzim 2014
        • to je fakt :D proč tomu ale říkají CBT když je t spíš CAT, nic než trapný marketing...
  • No, nevim, jestli autor plne pochopil o co vlastne v patchi 8.11 pujde, ale ta novinka je tak dvojznacna, ze kdyby to bylo tak nebo onak, tak je autor teto zpravy z obliga.

    Nepujde o souboj narodu (tj. v nasem pripade o evropsky region), ale o souboj valecnych stran. Tj. bude se jednat jen o herni narody a to jeste ne vsechny (japonsko, china nema dost typu tanku).
  • Ze by inspirace konkurenci? To bude zase nerfu a buffu az zacnou lidi brecet :D
  • Kallessin183
    Neřekl bych čím dál častěji. Já osobně a snad všichni lidi co znám a hráli WoT, na tohle nadávali hned od začátku..

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit