Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • FarkyJTV

    urcite uz nikdo neprijde uz bude iba ubudat.vacsina co hracov zostala hrava areny.nikoho dalsi kontent velmi nezaujima hlavne ak bude stat 20 eur.kartovky idu dole.trend vyprsal.som zvedavy ako dlho vydrzi trend battleroyal.a ked aj to pominie som teda zvedavy s cim pridu tie nafuknute studia.tipujem akurat tak z prepustanim.
    v hs treba upravit karty,upravit ziskavanie dustu na karty,napojit to znova to rotacie kariet.kludne viacej prostredi,novy soundtrack atd.cela hra potrebuje refreshnut dynamiku

    • Jack1947

      Nakonec ji vytlačí mladši kartičky které budou F2p heh 🙂

      • FarkyJTV

        veru je dost mozne ze uz nebudu davat do toho prachy toto je asi last scream heartstonu.nedavno bola na battlenete anketa,ktora viac menej udavala nazor na zrusenie turnajovej podpory HS.potom uz to pojde dole.a presne moze proste vyjst kartovka f2p a kedykolvek zobrat hracov.

        • Jack1947

          Přesně tak. Nicméne Haerthstone je úspěšné v Esportu to si nemyslím že by chtěli tak snadno pustit.

          • no pokud nebudoui přibívat nový a nový hráči tak je pro ně E-sport HS ztrátová záležitost a ajk něco nevydělává tak to Activision zařízne...

            • Jack1947

              U nás to má docela obsazení hráčské, prostě to bude jako třeba SMITE kde se sere na hráče když ESport a skiny sypou, nechápu třeba jakn ěkdo může něco obhajovat dokonce.

              Hearthstone tak snadno neskončí podle mě.

  • ja hraju jenom arenu a pve takze mi to je jedno 

  • Zrovna před 2 týdny jsem si za těžce naspořenou manu vyrobil Baku na lichý balík... Spoléhal jsem, že podle rotování decků vydrží ještě rok. No a teď čtu že za měsíc končí... 

    • njn Nejhorší je, že je úplně kničemu, že půjde disnout za 100% dustu když si hráč kvůli tomu koupil další hromadu karet které bez téhle pak nevyužije...😬 Activision-Bli$$ard

  • Wolfcastle

    No jasně hráči ve velkém HS opouštějí tak to uděláme ještě více P2W budem vydávat nové sety karet rychleji a rychleji ať si nikdo nestihne nakoupit dostatečný počet balíčků jen za herní měnu a  zahodíme vše starší co může hráč použít na stavbu silného balíčku páč potřebujem, aby nakoupil NOVÉ karty a samozřejmě legendárky pro každé povolání budou nutnost jinak si konkurence schopný balíček nepostaví, takže ikdyby to hrál 24h denně herní měna mu stačit nebude a pěkně šáhne po kreditce.... a pak pozdějí zasde bééébůůůů béébůůů😂😂 proč nás ty hráči stále opuští diť přidáváme tolik nového lákavého obsahu ( za který mohou utrácet) 😀

    • Wolfcastle

      teď navíc koukám na stránky Blizzardu (OT moc pěkná recenze... přepis PR zpráv) že ty SP rozšíření budou OPĚT placené! Takže jedna kapitola 19.99€... Ovšem již nedostanete jako dříve VŠECHNY KARTY z posledního rozšíření, ale trapné tři balíčky... P2W🤮

  • nevěřim tomu, že ňákej deck builder mi bude stavět balíky na ladder...

    cardbacky nepoužívám, protože je při hře sám skoro nevidim, tak na co, tak to teď bude hra dělat automaticky, bezva, možná si toho i všimnu :))

    těšim se na novou expanzi a zároveň se děsim, aby to nevypadalo jako dětský vomalovánky

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit