Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Fordzy

    Díky za tip. Podle popisu je to open world, takže lepší než Blades a nebude mne to nutit kupovat diamanty. 

  • Jack1947

    5" ? to je moc malinký už.

  • JohnyTheZik

    Nevim, proc by mely bejt roleplayingovy hry vymezeny primarne tim, ze je hraju s nekym. Uz jen kvuli tomu, co ten pojem vubec znamena.


    Muzu hrat relativne jak chci, za koho chci, delat si do urcity miry co chci. To je roleplaying jak Brno. Presne na takovyhle komenty narazim, je to totalni blbost. Jo, je to trochu akcneji ladeny, ale to rozhodne neznamena, ze se do ty role dragonborna (aj.) nemuzu ponorit. Proc jsou moznosti roleplaye v TES chabe?

  • iSpirit

    TES je typický představitel RPG už dobrých 20 let.  TES má oproti her s partou právě mnohem větší možnosti roleplaye.

  • unicz

    Tak ony to jsou přístroje z tzv. vlny "bezrámečkových", tedy fyzicky se za poslední 3 roky v podstatě nezvětšili. Ale ano, mnoho výrobců oblečení apod. hodně dlouho spí. Jako aby jsi kupoval např. kapsu na mobil pro batoh, která je koncipovaná tak na Nokii 5110 po 5ti letech existence iPhone&spol. je prostě smutné.

  • PCMR

    TES je těžko "typický" představitel RPG. Tím jsou (logicky) hry s partou. Pomijím fakt, že možnosti roleplaye v TES jsou v porovnání s klasikama žánru chabé.

  • nightborne

    Tomuhle nerozumim. Jak velký maj jiný lidi kapsy? Moje "stará" Galaxy S9 (nikoliv plusko, záměrně jsem koupil menší model) s 5.8" se mi do kapsy u saka vejde jen tak tak, sedmipalcová zhůvěřilost už by prostě vykukovala ven. Tfuj.

  • solomon.short

    Ja ted rozehral "stary dobry" The Quest a za tu cenu nabizi poradnou porci zabavy

  • unicz

    Je to zkrátka klasické freemium. "Plné" RPG je třeba hledat jinde. Po hříchu v letitých titulech.

  • maros.goc

    povedz mi prosím, prečo Skyrim nebolo RPG? :D

  • maros.goc

    z toho čo som v článku vyčítal je podľa autora možné nalepiť visačku RPG, zdá sa, skutočne už na všeličo...

  • unicz

    Balanc je v podstatě vždy stejný, v 1/4 paywall...

  • Morlang

    moc tomu nerozumim, zrovna u tehle hry bych se nebal dat cenovku 25euro a na ingame transakce se vykaslal. TES na mobil si stejne kazdej tak jako tak koupi, kdyz bude fun.

  • unicz

    Dovolím si autorovi zaktualizovat aktuální dění na trhu s mobily. Ne, 5" už dávno není proud, tím je 6-6,5"😉

  • Johnny

    Víš čeho je RPG zkratka?

  • JohnyTheZik

    /r/gatekeeping tady dosahuje neskutecnejch vysin..

    Proc by proboha Skyrim nemel byt skutecny RPG, to snad ani nechci vedet. Neni to fallout 2 nebo D : OS? Nabizi to trochu jinej zazitek nez vyse zmineny, a jim podobny, hry, ale jestli neni Skyrim typickej predstavitel roleplayingovejch her, tak uz nevim co by bylo.

    A jeste ta poznamka o hrani na mobilu. Get with the times, old man. Nikdo netvrdi, ze je to stejne kvalitni jako PC/konzole, ale na mobilech se da hrat uplne vklidu, jen je to jina platforma urcena na jiny hrani/jiny podminky. Nebud tak zpatecnickej.


  • species
    Skyrim uz davno nebyl skutecne RPG, oblivion byl na hrane. Ale nikdo me nepresvedci ze patlat prstem po obrazovce je "herni zazitek"
  • Veny

    Nó, až na ty mikrotransakce. Bez diamantů si neotevřete moc truhel a bez truhel se na vyšších levelech pěkně zaseknete. Hra je poměrně chudá ale vzhledem k platformě + free to play je to pochopitelné. Jinak je to klasická mobilová čekačka, kterou na PC známe maximálně tak z webových prohlížečů. No nic, jdu hrát 9 let starej Skyrim a čekat na TES 6 :D

  • Nějakým záhadným způsobem mi přistála pozvánka k early accessu v mailu(a nenechal jsem se odradit nekompatibilitou zařízení, thx apkmirror) a musím říct že mě to velmi příjemně překvapilo. Na mobilní free2play hru to nabízí docela dost zajímavou hratelnost která se na telefonech moc nevidí, v době všech těch automatizovaných mlátíček..

    Je to prostě docela pěkný dungeon crawler, který trochu přiznaně trpí na byznys model těch truhel. Takže souhlasím s článkem, že dost záleží jaký bude balance v tomto do budoucna.

  • Jack1947

    No jasně bude to polo pay2 play.. hmm.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit