Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • To viděl s tvrdym mě dalo facko do očí. Ale jinak s obsahem souhlasím.
  • Co je to za nesmysl? Co třeba takovej Wolf ET, naprosto geniální hra, snad nejlepší MP co jsem kdy hrál. A tam zbraně taky nebyly zrovna vyvážený, ono už samotný pojem vyvážení zbraní je nesmysl, že ano. Asi težko můžete očekávat, že pistolkou docílíte stejného výsledku jako Panzerfaustem. :-)
  • "Nošení kabelky ze mne nedělá gaye! *9* " Tinky Winky
  • Určitě ne pro kretéény s rypákem nahoru...
  • touché
  • Tak já u všech her hraju jen DM, maximálně TDM, ale ten už je ve většině her u hráčů branej takticky místo řežby = pro mě pomalý a nuda. Takže mě bude tenhle přístup vyhovovat, než se krčit za bednou, je lepší hodit mezi enemáky kouřovej granát a vletět tam s nožem :) Úžasnej byl v tomhle multi k prvnímu FEARu, kde se dalo kromě zbraní zabíjet klasickým meele, skluzama, ve výskoku, pěstma, člověk se vyblbnul dosytosti, i rychlost hry byla příjemná. Ani hektický, ani plíživý tempo. Od tý doby to šlo s DM od desíti k pěti...
  • Mně připadá, že jej tam dali kvůli prodejům, nicméně já se těším hlavně na sp. (Snad ten mp nějak doladí, klidně i po vydání)
  • jj, za kpt. Price, Pokémona a za jednoho z Teletubbies, za toho teplýho, teď nevim jak se jmenuje....
  • já se na Dukena těšim dosti !!!!! na žádnou jinou hru tědkoum momentalně bude to vzponínka dosti na starý časy a na rok 1996
  • Urug
    Dá se v tom MP hrát i za jiné postavičky mimo to nukleární hovado?
  • Ale vzdyt presne takto to bylo v puvodnim DN3D a bylo to supr, jeden z nejskvelejsich MP jakej kdy byl.
  • Cajk
    V Q3 jsme jako mladí junáci hodně hráli na reflex shoty.. Dnes už by to z naší hračský generace asi zvládl málokdo :)
  • Jenže tady je řeš o Quake III a o deathmatchi: http://www.youtube.com/watch?v=HhuqFn1I9ic&feature=related
  • No jo, když jsem ještě měl na Steamu jen HL Deathmatch, tak to bylo stejný, prostě spawn, utíkáš pro Magnum nebo kuši a jedeš. Případně spawn u lodi, kterou rozbiješ nejbližšímu týpkovi palici.
  • Tak uvidime jestli tento retrostyl bude uspesny a nebo hra propadne. Ja sazim na to druhe. A to jsem jeden z pametniku, ktery ho hral v dobe kdy vysel. Ale imho je dnes jina doba.
  • To je blby argument, kterym jde zduvodnit vsechno. Kdyz si to rozdaji dva stejne dobri hraci (znalost mapy, reflexy atd), vyhraje ten, ktery bude lepe ovladat taktiku. Taktika rozhoduje, ostatni pomaha. Ale taktika se vic uplatnuje v tymove hre.
  • V Quake 3 vyhraje ten, kdo se umi lepe pohybovat, dokaze lepe cist pohyb nepritele a vice premysli o sve hre.
  • Nejlepsi MP je DM, proste bezis a strilis na co se hne a kdo ma nejmin smrti a nejvic killu je king. Od DM v dukenovi sem hral desitky jinych her a to co dneska vydavaj za multiplayer sou absolutni sr..ac..ky, konecne se nekdo neboji to rict a vratit to tak jak to bylo nejlepsi. Dukena uz mam objednanyho a tesim se na starej dobrej krvelcnej DM. *1*
  • Spades
    Nejlepší hráči Quake 3 jsou ti s nejlepšími reflexy - aneb twitch shot a rocket headshot FTW :)
  • Spades
    Do teď hraju HL2 DeathMatch, ve kterém vyhrává ten, kterej se spawne blíž ke kuši, nebo velkému stolu, kterým pak ostatní láduje na sračky...
    Úplně dokonalá řežba na relax, ale taky to není kdovíjakej balanc a taktika... Na to jsou tady jiné hry.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit