Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ta hra skonci stejne jako vse od M$, v propadlisti zapomeni.

    1) je to konzolovka + w10 only.
    2) vyzaduje to acc u M$ = za 2-3 roky prestane fungovat, protoze to M$ odepise, uplne stejne jako "game for windows"
    3) herne to vyzaduje mit 3 partaky s aspon prumernym IQ
    4) spousta mechanik prakticky nefunguje (a divil bych se moc, ze by to opravili), trebas strelba z kanonu = lita to vsude mozne jen ne tam kam kanon miri. Takze daleko efektivnejsi zpusob jak enemackou lod dostat je proste do ni narazit a naskakat na palubu.
    5) hromada qstu je napsanych tak, ze jejich plneni je spis otazka nahody ...na tema "na jihu pod velkym sutrem" pricemz takovych sutru je tam 100.
    6) a pro ty co vzivote nevideli plachetnici, tak naprosto bezne ma plachty az k palube, takze kormidelnik nevidi kam jede ...
    • SixThe9th
      Tak s timto bych si dovolil tak docela nesouhlasit:

      1) v prvni rade jde o x-platformu, neco, co neni uplne bezne a rekl bych, ze to dam pomerne slusnou a semknutou komunitu
      2) ok, ale to snad pro majitele Win a Xbox neni problem, ten ma kazdy. Proc by mel prestat fungovat?
      3) ano herni zazitek je primarne o kooperativni hrani, ale proc v tom videt hned problem naopak. Ti, co na to nemaji nebo je to nebavi to prece nemusi hrat, ze jo? Ja se bavil kralovsky i sam.
      4) rika ti neco balisticka krivka a fyzika obecne?
      5) vubec ne, temer vzdy jde o naprosto intuitivni a zretelnou zalezitost - bud krizek, to je jasne a nebo hadanka...tam je vzdy jasne zadefinovano co na tom sutru je kde presne kopat.
      6) kdyz spustis plachtu na max a stojis u kormidla fakt toho moc nevidis :), a pak tohle neni simulator plachteni ;)

      Evidentne mame naprosto odlisnou zkusenost, takze zatimco ja se budu bavit kralovsky, ty si budes asi muset pockat na privetivejsi titul jak se zda :) Kazdopadne, komunity, ktere vyrostli uz jen v ramci testovacich fazich jsou neuprosne a z tech odezev to spise vidim na velmi zarnou budoucnost. Do hry bude navic pribyvat postupem casu more noveho obsahu, takze kazdemu, co jeho jest.
      • Ad 1) neco co nikoho nezajima
        Ad 2) umis cis? M$ propagoval game for windows jako to nejlepsi na planete, ty (singlovy a offline)hry bez toho neslo spustit ... a vis co snima muzes dneska? Nalozit si je. Protoze zadny game for windows uz neexistuje. Jo, nebo si sezenes crack. Pak ovsem nevim, proc platit neco M$, kdyz muzu ty prachy poslat tomu, kdo mi zaridil, ze ta hra funguje.
        Ad 3) zatim nikdo nevytvoril hru, ktera by vyzadovala kooperaci, a zaroven dlouhodobe uspela. A vis jakej je duvod? Znam desitky, mozna i par stovek lidi, ktery hrajou. A sehnat i jen jedinyho cloveka, kterej si zrovna kdyz ja mam chut bude chtit zahrat to samy co ja, je skorem nemozny. Kooperace s random hracema nefunguje prevazne vubec.
        Ad 4) narozdil od tebe sem si zastrilel jak z kanonu, tak z minometu ... lita to PRESNE tam, kam se miri. A to vcetne velmi historickych zbrani. Nebo si jako myslis, ze vystrel z dela je vrh kamenem? I ten lita presnejs, nez to co je ve hre. Na vzdalenost 1-2 lodnich dylek se proste neda minout, teda krome tyhle hry.
        Vis jakej je balistickej pokles Sa vz 58 na 500m? Zhruba 1/2m. A to strilis pidikulkou s daleko nizsi energii na vzdalenost nejmin 20 lodnich dylek.
        Ingame jsem ochoten akceptovat prehnanou balistiku, ale rozhodne ne to, ze strely litaj desitky metru mimo osu.
        Ad 5) ne vubec ne ... a proto sou fora plny dotazu, jak kua ten sutr najit. Pripadne je vsude kolem hromada videi, jak banda zoufalcu pobiha po ostrove a hleda, kde by to tak mohlo byt.
        Ad 6) jiste, ve hre, v realu je nejnizsi plachta nejmin metr nad kormidlem. Proc asi ...
        • Ad3 Tak to jsi mě hodně pobavil.Prý nevytvoril hru, ktera by vyzadovala kooperaci, a zaroven dlouhodobe uspela.Hned mi naskočilo asi 10 her který fungujou roky a maj stále komunitu a hrajou se.
    • Bohužel myslím, že tohle nebude daleko od pravdy. MS ve vydávání her fakt neválí. Klasický scénář je velkolepý start a po nepříliš dlouhé době ukončení podpory hry. Už jen to, že to nevyjde na Steamu odradí půlku lidí od koupě ... a musím říct, že včetně mě.
  • Jako sorry, ale když chcu číst román, koupím si knihu. Chtěl jsem se dovědět něco o hře,ale z recenze tam bylo na konci pouze pár vět. Takže díky za skvělý popis hry ... *13*
    • Koukni na youtube je tam dost videi i v cz jazyce.Hra vypadá slušně a zábavně.Je pouze otázka jak dlouho ta zábava vydPodle mě hra po nějakém čase omrzí a umře. *16*
    • Jsou to dojmy ze hry, ne recenze. Popis hraní tam je taky, akorát není napsanej polopaticky, ale formou příběhu.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit