Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Uz je na to mod Realism Invictus? Ne? Tak ja si zatim ponecham 5ku, dekuji *4*
  • Tá grafika vážne jak pre deti. Túto Civku si asi nechám ujsť.
  • To jsou vsechno jen mensi tweaky ktere snad mohli vyjit jako patch k petce. Asi nevyhodim 60€ jen za to abych mel pristup k moru i z pevniny.
  • Ale jo Civ6 se mi líbí, konečně se nebude muset čekat na stavění vylepšení tak dlouho (mě to naopak přijde realistické když si vezmu že jeden tah je několik let). Grafická stránka se mi moc nelíbí je to až moc posun k fejsbukovým hrám. Musím uznat že už dříve oznámená vlastnost kdy město nemusí být hned u vody ale stačí aby tam sahala jeho sféra vlivu + postavení loděnice mi přijde naprosto perfektní a je škoda že to nepřišlo už dávno. Bohužel plná cena mi přijde až moc, takže si to pořídím až v nějaké větší slevě.
    Spíše než v představení Civ6 jsem doufal v další DLC pro Beyond Earth, která mi přišla naprosto parádní obzvláště s DLC Rising Tide.
  • Když vyšla první videa na VI, tak jsem docela zoufal z grafiky - myslím oproti V. Ale buď jsem si zvykl, nebo ještě upravili styl, teď už s tím nemám problém. Těším se... pokud na to najdu čas.
  • Tak to jsem zvedavy s cim prijdou v datadisku - mohli by by udelat nejaky zajimavy system zmeny klimatu... Samozrejme tak aby to moc nebyl velky prvek nahody... Prekonat za Francii vybuch sopky Laki *2*
  • Paulcz
    ..
  • Pořád můžu mít Tokyo v Norsku nebo už to opravili?
    • V Norsku můžeš mít i černochy *1*
  • Zajímavá a možná dobrá změna je u těch dělníků.. Někdo to dával hned automatizovat a už si jich nevšímal, já je automatizovat nikdy nenechával, ale jakmile postavili kolem měst to co jsem potřeboval, tak jsem je většínou dával ZZz... Takže tuhle změnu celkem vítám...
    • XorxoxTalarius
      Mne se nelibi, radsi mam kdyz to trva "realne" dlouho. Tohle instant staveni je naprd, ponevadz budu muset co chvili stavet node delniky, ledaze by zavedli zjednoduseni a veschno by se automaticky samo vylepsilo *11*
      Ja jsem to delal tak ze jsem mel treba 50 delniku a byli rozdeleni do sektoru, v kazdem sektoru meli hrad a v nem byla vojenska posadka co je chranila, pak jsem proste stavel co bylo potreba, jelikoz pocitac mel ve zvyku pri automatizaci stavet nesmysli.
      • 50 dělníků?!? Je vidět že si to asi na ty těžký obtížnosti nehrál...
        • XorxoxTalarius
          50 delniku staci, nepotrebuji vic, k cemu? Jednou jsem mel 70, ale to jsem mel skoro 40 mest.
          • On to myslel tak, že 50 dělníků je nesmyslně moc. V endgame není stejně co stavět, protože není dostatek místa.
            • XorxoxTalarius
              Moc? Mne to prijde jeste malo. Ale je pravda ze jsem mohl rict ze hraju hlavne Caveman2Cosmos a tam to zas tak moc delniku neni.
              Navic mit vseho vic nez ostatni je zaruka uspechu :)
  • Coffin.Corner
    No, změn je teda až překvapivě hodně. Zajímavě zní třeba možnost okamžitého vytěžení zdrojů, i když to reálnosti dává na prdel, ale jako strategický prvek to nabízí spoustu možností.
    • To teda nevim jaká bude tohle změna.. Určitý jednotky potřebovaly tyhle suroviny a podle toho kolik si jich měl tak si mohl mít počet daných jednotek a nebo si mohl danou surovinu prodávat ostatním a získat za to peníze nebo co jsi potřeboval... ted to okamžitě vytěžíš dostaneš ten jednorázovej bonus a seš na suchu?!? Mno nevim jestli to bude výhodný abys to použil...
      • Výhodné by to mohlo být třeba ve válce, když nechceš zbytečně obsazovat další města, ale zároveň je ti líto surovin na jeho území. Nebo naopak konkurentovi zabránit v expanzi tvým směrem, tím že mu strategické zdroje vyfoukneš před nosem. Ale uvidime jak to ve skutečnosti bude fungovat...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit