Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Pojede to i na 720p?Tedy na HDTV?
  • LV426 - opět co věta, to perla, raději drž hubu....
  • No my ostatni se sejdeme na rfactor2 a assettu corsa. Simarcadyale beru, ne kazdej potrebuje dokonalou fyziku a je dobre, ze kazdej ma svoje hry. Parada, ze auta zase frci, protoze to nemaji lehky. Sim komunita ale stagnuja a u nas je da se rict pred hrobem. Nastesti se porad da jezdit i ceske ligy.
    Mimochodem asi nejdrazsi hrani- na 3 monitory ve full hd na plny detaily aby vykreslovali tu rychlost jak kdyz bicem mrska. Nekteri proste maji kokpity s kompama za 150 litru. No my ostatni si ale s prumerem taky prijdeme na sve. simulatorum obecne zdar!
  • já bych bral ježdení v otevrene krajine protože okruhy mne nebaví. taky je duležite jestlito bude mít fps lock na 30 fps (no flame)
    • Vojta_Ilavsky
      Bude to 1080/60. Údajně, kdo ví jak to nakonec bude, to samý Halo 5.
    • nightborne
      tak od ježdění v otevřený krajně jsou právě Horizons, žejo... ale přesně ses trefil do toho, co mě poněkud irituje na PC závodění - máme super Project CARS, ale nedaří se mi najít žádný realistický silniční závody, který by se konaly v přírodě, ne na okruzích... nějakej tip =)?
      • Assetto Corsa podporuje mody a je tam par trati v prirode+hillclimb:
        Okruhy - top jsou Longford 1967 a Lake Louise, ale urcite najdes i dalsi (na ofiko foru je toho spousta)
        Hillclimb - primo ve hre je Trento Bondone, pak Transfagarasn, Joux Plane, Alpine rally, atd.
      • Vojta_Ilavsky
        Jakože přírodní okruh? To se jmenuje rally jestli se nepletu.
        • nightborne
          Proto jsem ještě dodával "silniční" =). Spíš mám na mysli krásný needforspeedovský scenérie nebo road tripy jak z Top Gearu, ale s jízdním modelem, kterej by s klidem nepřecházel powerslidy v 380km/h a nenechal tě na rovince předjet Aston DB9, když řídíš Huayru =).
          • V tom případě bych zkusil Assetto Corsa. Jsem si jistej, že někde na webu takový tratě budou.
          • Vojta_Ilavsky
            Zkus Test Drive Unlimited 2.
            • Vojta_Ilavsky
              V tom případě mě nic nenapadá, krom Forzy Horizon nic, oproti NFS je Forza simulátor.
            • nightborne
              TDU jsem zkoušel když vyšly, akorát se obávám, že tahle hra splňuje jenom ten požadavek pěknejch scenérií, jízda nepřipomíná opravdový řízení ani z daleka... což netvrdím, že je nutně špatně, nic proti arkádovým závodům, ale v poslední době mám nějak chuť na něco přeci jenom bližšího realitě =).
      • ja bych bral i nejakou vydarenou arkádu, jo narazim na posledni NFS. škoda že poslední díl zazdili tím fps lockem. prave proto se divím jestli forza vytahne víc

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit