Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Muzete mi rict, co za vola ste poslali delat tendle clanek, kdyz ve hre, kde pude hlavne o tuning, 20 minut vybira kola (coz slo skoro ve vsech NFS od U1) a na popis zbyleho tuningu (o ktery jde hlavne), se naprosto vybodne?
  • Proc se to nevyrábí i na playstation3 ?
  • Keď som videl tú hernú ukážku tak mi spadla sánka, ten prechod medzi filmovými zábermi a skutočným gameplayom to je fakt strhujúce, vyzerá to parádne, dúfam, že soundtrack obmenia, lebo počúvať hip hop keď si to mastím 200 kmh po meste ma moc nebere.
  • jestli tam nebudou neony tak je to banda neuvedomelych kryplu a cela hra bude stat za .
  • Jack1947
    Tak snad jen ty hloupé závody, které by mohli zabavit a ne ta hrůza předtím žee...
  • RedEagle
    Možno že vačsí zmysel by malo vyrobit nejaky Underground Online ktory by pravidelne vylepšovali cez updaty.. Takto to bude len dalšia jednorazova zaležitost.
    • Jack1947
      NFS World a skončilo to rychleji než začlo. *7* Tudy cesta nevede.
  • Kde jsou ty časy, kdy jsem za hlasitého povzbuzování spolubydlících a Asian Dub Foundation linoucích se z repráků brázdil silnice v prvních Undergroundech.
    • nightborne
      Open up the floodgates, time's nearly up
      Keep banging on the wall of Fortress Europe!

      Taky si myslím, že to byla nejlepší skladba v prvních NFSU =).
      • Ristoro
        Souhlas. High Stakes, Hot Pursuit 2, Underground 1 a Most Wanted (2005) mají podle mého názoru nejlepší soundtrack ze série.
        • luke.skywalker
          Riders on the storm se mi též zapsala do paměti (u2) a soundtrack z Pro Streetů byl též hodně svěží..
  • nechapem co za pocmaranych deb1lov sedi v EA, nevedia spravit jedny realisticke preteky z bodu A do bodu B niekde na venkove s normalnymi karami od vyssej triedy az po supersporty. Fakt retardacia.
    • Ze by dalsi fanousek NFS1? My uz nikoho nezajimame.
    • Ristoro
      Třeba teď to vůbec nechápu. Tady jsou i supersporty, je to jasně vidět v traileru i normální auta. Nikdo tě nebude nutit je jakkoliv upravovat a přesto tady napíšeš takovou p*čovinu. Po světě to má víceméně pozitivní ohlas, jen se podívám na náš zlatý český národ a hra je ihned odpad. Když je hra arkáda, nadává se, že je moc arkádová. Když je to simulace, nadává se, že je to těžké, když jede dobře na všech sestavách, nadává se, že je hnusná, když vypadá parádně, nadává se, že vám nejede na vašich 1gb kartách. Tak co kur*a chcete? Přijde mi, že ať vyjde jakákoliv hra, češi na tom hledají jen ty zápory a stejně to pak hrají.
      • Hehe naprostej souhlas :D Ale věz, že to neni záležitost jenom čechů.
        • Slovaci tak isto p...u aj na takmer dokonalej hre najdu chyby ktore vytikaju . Co uz taka je doba :D
  • blbosti a přemoudřele kecy už jim nikdo nežere. *1*
  • Mám pocit že soundtrack bude lepší než hra :)) ale doufám že ne, vypadá to hodně dobře

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit