Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Pěkný demo, akorát je to strašně rychlý a boje trošku nepřehledný, ale AI bylo dobrý..bohužel těžko soudit s historický bitvy
  • Já jsem pro japonskou hudbu! :) Jde o Japonsko tak jedině tu jejich krásnou hudbu a velice rád ji poslouchám. No jsem zvědav jak to bude v Shogun Total Waru :) a ještě doufám že samurajové nejen že budou mistři meče ale i luku!
    • Vzhledem k tomu, že to bylo už v jedničce, tak o tom nepochybuju...
    • ales.smutny
      Samozřejmě jsou :)
  • Sosám a těšim na plnou jak malé děcko *1* *1*
  • mne to tiez ide cca 1MB este 10% a ide sa na to *1*
  • Demo na Steamu je, ale všihni stahujou a servery nestíhaj. Takže to chce trpělivost.
    • No nevím, mně to jede 900 kB/s, to mi stačí... Spíše ten soubor má 5GB.
  • Je to demo česky?
    • Ano, je tam i čeština
    • no nevim ale zahraniční dema většinou bevjaj jen aglicky,německy,francouzky,čínsky,rusky a ještě pár jazyků ale čeština mezi ně nepatří většinou *7*
  • dost řečí, na steamu je demo *4*
  • sem stím *3*
  • ta skladba jo-ho-ho hrála už v původním Shogunovi, plus několik dalších z trailerů :)
  • No ja nevim, silne mi to pripomina Empire, kde vsichni slintali, jak to vypada super a pak jsme dostali produkt, na ktery se sice dobre kouka, ale ma umelou idiocii misto inteligence a ktery nebyl dodelan ani po kolika, sesti patchich?
    • ales.smutny
      Jak říká Petr, počkal bych na demo a následně na plnou hru. Občas mi v testovaném buildu přišel protivník chytrý, občas udělal absurdní kiks...ale jak jsem psal, bylo by nefér z tohoto něco soudit.
    • sleepless
      Demo v tomhle směru leccos naznačí...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit