Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Pamatujete ještě vůbec na nejlepší snowboard hru? *5*
  • zdeeneek
    Já se na to těším. Byla to jedna ze dvou her, která mě na E3 zaujala.
  • Fyzika sněhu bude asi dobrá, ale pokud se do hry přidávají i sporty ve vzduchu, tak by mne zajímala fyzika vzduchu. Je ve hře zpracováno termické proudění a vítr? Co ty PG kluzáky? Jde zvolit klasický, sportovní, nebo akro křídlo? Jak moc je reálný to samotný řizení a třeba i korekce předstřelů? Nebo je to vše jen těžká arkáda která přestane bavit po první půl hodině? Moc mi tenhle článek nedal. Je to jen info o nějaké hře a velmi zevrubnej popis kterej mne pro to moc nenadchl.
    • milos.bohonek
      Fyzika sněhu bude samozřejmě prakticky neexistující, stejně jako skoro všechno ostatní, o čem píšeš. Čoveče tohle má být arkáda, jednoduchá a přístupná pro lidi, co žerou redbullácký a goprácký videa na YouTube, a chtějí si střihnout něco podobného. O nic realistického se Ubisoft ani nepokouší. :)
    • :D A toto by mělo někoho zajímat? Je třeba si uvědomit, že je to hra, cílovka budou usoplení smradi, ti fakt neřeší termiku.
  • Co takhle simulátor počítačového hráče, hrajícího simulátor lyžování? Nevyšel? Ještě bych pochopil kolektivní sporty, kde se dá zabavit herní taktikou, ale simulátory lyžování, plavání a podobné, to moc nechápu. Možná by byl fajn, simulátor opalování se u vody *1*
    • Třeba proto že v létě asi těžko půjdeš lyžovat a nikdo koho znáš nezkoušel wingsuit. Přesto by to lidi rádi zkusili. Co se týče PG tak né vždy je na lítání počasí a tak pokud by to lítání v téhle hře bylo dobře zpracovaný, tak by zde mohli lítat rekreačně i praví letci a naopak spoustu nováčků by tahle hra mohla přitáhnout k reálnýmu lítání. *3*
      • Lítat rekreačně? To jako, že by si natrénovali? Ono se to v reálu ovládá myší nebo klávesnicí?
  • jack
    ve VR by to bylo maso :)
  • Tohle bych si dal s HTC Vive nebo Oculusem, musí být totální paráda...
  • mám rád hory a mám rád hry, měl jsem rád SSX. tohle ale vypadá na nůďu *13*
  • Tenhle zanr uz nikoho moc nezajima, doby kdy EA rejzovalo miliony na SSX je davno pryc. Ale holt to zkousej, muj nazor je ze to bude neuspesne.
  • Neni lepsi jit lyzovat v realu?
    • toť otázka :-)
    • Samozrejme. A misto strategii je lepsi rozpoutat treti svetovou, misto FPSek jit vystrilet Irak, misto zavodnich her vzit svoji Felicii a vysmahnout na okruh, misto RPGcek jit na fantasy LARP ( https://www.youtube.com/watch?v=j_ekugPKqFw pro neznale), misto tycoonu si udelat vlastni firmu, misto simulatoru se stat pilotem, misto onlajnovek jit ven, misto troleni v diskuzich spachat sebevrazdu, protoze pak ten cas vyuzijes zhruba stejne.
    • mám smíšené pocity. konečně to zas vypadá na pořádnou hru ze zimních sportů. naposledy mě zaujalo jen xgames pro boarder a od té doby nic. na druhou stranu je to ubisoft a ještě víc mě odrazuje všudypřítomný sharing a multiplayer. ale pokud mě cizí lidi nebudou otravovat a hra pujde vychutnat i o samotě + přidají nadupaný soundtrack, tak mě to určitě bude zajímat
      • nightborne
        PC taky docela trpí nedostatkem prknících her, Tony Hawk už se dávno přestěhoval na konzole, když nepočítám ten nedávnej strašnej "remake" a nějakej snowboarding? Napadá mě tak Shaun White's Snowboarding, kterej nefunguje na procesorech s víc jádrama, a pak tak možná prastarej Boarder Zone.
    • Tak jdi ne? *1* *1*
  • Když se dívám na ten obrázek toho lyžování, tak mě připadne, že tato hra by měla konečně využitelný VR. Jinak nejsem fanda takových her, ale vypadá to dobře.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit