Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Konecne by mohli spravit poriadnu hru na striknych action points alebo time points. Ten system 2 pohybov (moznost bud 2x pohyb, 1x pohyb - 1x strelba alebo 2x strelba) je pekne blby aspon pre mna. Je to sice rychla akcia ale chyba mi ta taktickost, kedy clovek mohol robit aj mikro pohyby. Tento trend v Turn base je velmi smutny a dufam ze od neho velmi rychlo upustia. Kde su tie casy ked sa clovek kus posunul zbadal nepriatela a mohol este robit spustu akcie napriklad posun dopredu vystrelit a potom sa presunut niekde a zavriet dvere trebars
  • Guerillová válka je o důkladném plánování a přesném načasování. Když chci jako velitel podniknout takový útok na emzáky, potřebuji k tomu veškeré dostupné i nedostupné informace a zdroje. Připravovat se na útok, když nevím na co útočím, jaký je terén, druh nepřítele, je zcela mimo. Navíc pokud se jedná o nepřítele dobře vycvičeného a silně motivovaného, resp. v tomto případě geneticky upraveného.
    • solomon.short
      na druhou stranu je fakt, ze sebelepsi plan neprezije stret s nepritelem... *3*
      • Ale je dobry aspon vedet kam jedu a co tam chci delat *1*
      • To bezesporu.
  • Som už tak moc prepracovaný, alebo na tom prvom obrázku vážne vidím humanoidnú kobru???
  • Bojím se trošku velkého příklonu k akci, aby to prostě klapalo s generovaným obsahem. Přeci jen důraz na taktiku lze spíš očekávat u pečlivě navržených/testovaných map.
  • Pokud se nevrati k tahovemu modslu AP, tak to proste bude blby. A co znicitelnost prostredi, ta bude nebo take ne?
    • fallanga
      Ano, říkali, že bude možné ničit prostředí. Sice to nevypadá moc dobře (jednou střelou z normální pistole zničíš betonovou zeď), ale věřím, že to do vydání vychytají.
  • Som jediný komu sa zdá že na koci Enemy unknown ludia vyhrali?
    • fallanga
      To byl předvoj. Poté přišla plná mimozemská síla a Zemi obsadila.
      • no co jsem vyděl nterview tak tam říkali že přijít na to jak že se jim to povedlo bude bude z jedna částí hlavního příběhu ...
        • Chim
          Původně jsem tě chtěl upozornit jen na to "vyděl". Ale když jsem to dočetl, tak jsem to vzdal.
    • no vyhrali...znicili jednu mimozemsku lod
  • Chim
    http://www.aidthoughts.org/wp-content/uploads/2009/07/givequiche.jpg

    Je třeba s našimi mimozemskými návštěvníky začít nekompromisně vyjednávat. Pro začátek bych zkusil nějakou ostrou mediální kampaň, vytiskneme letáky, uděláme workshopy...
    • "UFO v ČR nechceme !" *1*
    • "Už ti někdo někdy řek`, že seš hnusný, plesnivý povidlo, který má důvtip, šarm a duchapřítomnost německýho ovčáka po transplantaci hlavy?"
    • Chápu to správně, že navrhuješ organizaci XCOM přejmenovat na K.L.I.T.O.R.I.S.?
      • Chim
        Pokud ta zkratka znamená "Komise pro legalizaci integrace teroristických organismů a jejich rehabilitaci ve společnosti", pak zcela jistě ANO.
        • Pak tedy dobrá. Další díl série se musí jmenovat KLITORIS: Terror from the Deep.
        • Lukyz
          Jo, ta možnost tu existuje, ano, eh, ale já mám jiný návrh. Trochu přitvrdíme. Čas vyjednávání vypršel. Říkejte si tomu extrém, ale navrhuji, abychom šli tvrdě a bez prodlení zaútočili skutečně masovou letákovou kampaní, a zatímco se z ní bude sbírat, nasadíme cirkusáky, alegorické vozy, pouliční divadlo a možná i dobročinné koncerty, ano? A pokud to bude málo, lituji, ale přijde čas triček: „Mutanti ven!“, „Vesmírní chameleoni? Ne, děkuji!“ ... a pokud je tohle nevyžene, pak už nevím co… *1*
          • mozeme sa priputat k zabradliu
            popripade pouzijeme Femen
            *3*
            • solomon.short
              preferoval bych Fremen :D
            • Já myslím, že dobročinné koncerty budou bohatě stačit - stačí když angažujeme bleskové hvězdy našich muzikálů...
        • https://www.youtube.com/watch?v=KK_STSixA2E
  • A čo teprf Čapkova Vojna z mlokmy, to sa musí každý korektor osypať. V školách je už isto zakázaná, tam sa čítajú príručky LGBT spracovávané pedo...
    • jj, citaju tam tie prirucky, a popritom na teba padaju chemtrails a ked ta z toho vsetkeho zmrazi a zatrasie, nieje to obycajny tras, ale HAARP
      • presne a este nech napise tu rozpravku o tom ako najdemokratickejsia krajina sveta kazdeho vratane svojich obcanov spehuje konspirator jeden
        • vsetci spehuju vsetkych. uz by si jeden myslel, ze to ludom dojde :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit