Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • na konzolích je to z 99% marketing, naštěstí cílová skupina jsou děti a teenageři a ti se daji snadno přesvědčit o čemkoliv (jako třeba že 30 fps je lepších než 60 a podobně) takže easy job *4*
    • jo a proto vychází primárně na konzole tituly jako Dark souls a jiný JPN hry který jsou jasně pro děti,
      • del0
        Líbí se mi, jak píšeš "primárně", jako by snad u konzolových her byla hardcorovost běžná věc. Nakonec zmiňuješ DS, což je jen jedna z mála hc her na konzole. Dobrej joke. PC jich má tuny. *7*
        • ucho
          Je sranda, že se tady řeší, jestli jsou hry na konzole pro děti, a někdo se vytasí s větou, že PC má hc her tuny, i když to vlastně s danou diskuzí vůbec nesouvisí :D Tady už je někdo trochu mimo...
          • no, spíš se tu řeší že konzole jsou pro děti (nevylučuji, že i dospělý chlap může být velké dítě), nic proti gustu, ale když si 40ti letý chlap koupí Xbox, je to trošičku zvláštní, pokud se tim vysloveně neživí nebo neni úplná socka, neměl by mít problém připlatit si za ve všech směrech lepší stroj který využije i k práci. A myslet si že marketing nepočítá s tak důležitým faktorem jako je cílová skupina je docela naivní, naopak, cílové skupině se šijí hry na míru
            • ucho
              Frankie: rozhodně nemám problém s názory jiných. naprosto chápu, že je pro někoho konzole nezajímavá věc. všimni si ale, že ty od samého začátku vstupuješ do diskuze s tím, že konzole je zbytečná věc. tedy ty jsi ten, kdo má problém s akceptováním cizích názorů ;)
              taky nemám problém se s někým bavit o výhodách a nevýhodách některých věcí, ale jen s těmi, kteří se o tom opravdu bavit chtějí. to ty ovšem nejsi, protože máš temno před očima a přišel jsi jen útočit. opět dětský přístup...
              nepřišel jsem zde nikoho přesvědčovat o výhodách konzole, jen jsem upozornil na komentář člověka, který je natolik zaslepený bojem PC vs konzole, že změnil téma diskuze. a co se nestalo, přitáhlo to dalšího magora, který neumí zapojit mozek :)
            • nebo tedy aspoň ty "jiné výhody konzolí" krom ceny, prosím *1*
            • ajaj, tady má někdo problém s nabubřelým egem a akceptováním cizích názorů, čichám čichám psychickou poruchu *15*

              PS: můžeš mi tedy napsat, o co fakticky opíráš své názory, které považuješ za správné? Nějaké analýzy, studie, marketingové plány konzolových firem.. zatím mi tu vykládáš jen nějaké pomýlené bludy z hlavy pololabilního cvoka
            • ucho
              Máš zkreslené uvažování a nedokážeš se na to podívat z pohledu někoho jiného. Těžko říct, jestli to není už nějaká psychická porucha, ale řada lidí je skálopevně přesvědčená o tom, že skutečný a dospělý hráč musí mít nabušený počítač, na kterém bude pařit všechny trháky. A argumentovat to tím, že má mít peníze a že si může takový počítač dovolit a využívat ho i k práci, je k smíchu. Kdyby ses pak trochu orientoval v marketingu, zjistil bys, že marketing u her není rozhodně zaměřen primárně na děti. Počítá se s dospělými hráči.

              Jinak tvůj názor je názorem dítěte... protože se nedokážeš vcítit do ostatních dospělých lidí a vidět i jiné výhody konzolí.
      • tak Dark Souls nějaká vyloženě dospělá témata neobsahuje, vizuálně je tam to násilí dost mírné a pochmurná barevná škála ladí s dušemi dospívajících teenagerů *4*
    • to by bylo tak super, kdyby herni bussiness byl tak jednoduchej :-)
    • Nechci se hadat,nebo nekoho presvetsovat,ale tech 30fps bylo jine na ps3,nez 30fps na ps4,tyka se to hry the last of us!Na ps4 je po prepnuti na 30fps vodost horsi otaceni ikdyz senzivity dam na max,u ps3 je to uplne vpoho,jak na ps4 pri 60fps,myslim pohyb nahoru,dolu,doleva,doprava atd.
  • Bude Crash Bandicoot na PS4. Není tam zmínka?
  • tajemstvi uspechu ? :D A za tim Uncharted a Last of Us? No to jiste no, dejte si chocapic.
  • Jinak se rika,ze moravaci jsou zatoulani slovaci,pri stehovani narodu. *1*
    • Blbost ;)
  • del0
    Tajemstvím těchto pseudoher je kvalitní scénář a cutscény plus nenáročný gameplay, který uspokojí casualy. *3*
    • del0
      Ok, pánové. Dostali jste mě. 2:1. Mainstream vždy vyhraje. *15*
    • tlustý hardcore nerd vyzvávají Wowko a super realistické pojetí příběhu jako má klišoidní Divinity je zpět.
    • A ty jses co? Hardcore hrac ne? *1* *2* *15*
  • Redakce Tiscali, chápu, že máte na práci spoustu jiných věcí, než kontrolovat všechny příspěvky pod každým článkem. Přesto by mě zajímalo, proč idioty typu "kloboučník" natvrdo nezabanujete. Trollové jeho typu zde akorát zasírají diskuze svými slaboduchými výplody, takže normální čtenář zcela ztrácí motivaci se jakkoliv do diskuze zapojovat.
    • do diskuze mas ztracet motivaci i ty a kdokoliv jinej, jelikoz je to prvek uplne k nicemu. Kdyz uz diskuze tak poradna a ne ze se bude promazavat aby byla korektni jak u dementku na dvorecku. Jeste jsou tak drzi ze mazou prispevky ktere jsou naprosto v poradku jenom protoze maj asi kramy. Tudiz diskuze by se meli kompletne zakazat a uz davno by to mel kazdy pochopit.
    • Protože normální uživatelé dávno na tento web nechodí kvůli reklamám (ani p°rn° stránky jich nemají tolik!!), trollům kterých je tu 5 na jednoho normálního diskutéra a článkům, které propagují 5 her stále dokola a o novinkách informují jen tak, aby se neřeklo, že už dlouho nic nového nenapsali (a neříkejte, že ne... je to pořád dokola COD, Assassin, Zaklínač...).
      Jediní, z koho tankují prachy z reklamy jsou právě tito trollové, co sem lezou stokrát denně. Přece by si nezablokovali své věrné "zákazníky".
      • Naprostý souhlas, také jsem tu poprvé po 6 měsících. A nic mi nechybělo koukám :)
  • TheGGG
    Klávesnico-myšová sv0loč se slezla
    • Ty ses ještě neuhonil k smrti? :D
      • TheGGG
        nad fotkou tvý matky?
        .
        .
        .
        NE *3*
    • Gamepady jsou standardni pc periferie uz desitky let, hlavičko *7*
      • jj, v postranni B dizivi urcite.
        • Tak multiplayer v naky strilecce s nim hrat nebudes *1* Ale treba rayman origins na klavesnici? To neni zas tak dobrej napad...
  • prosím o přejmenování webu na trolls.tiscali.cz
  • Jestli se nepletu, tak posledni dobou z ND spousta lidi odeslo, takze uvidime, jak dopadne dalsi titul a predevsim nejaka nova znacka. Ja velmi pozitivne hodnotim jen Uncharted 2. Treti dil byl uz nudny a TLoU bylo take pomerne slabe.
  • http://www.metacritic.com/game/playstation-3/uncharted-2-among-thieves zřejmě seš s tímhle názorem dost v menšíně http://diskuse.tiscali.cz/img/smile/3.gif
    • metacritic *1* *1* *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit