Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • God-of-War
    Chlapec to má dobrý, ale tohle je lepší http://www.youtube.com/watch?v=-h-W1qLcTSA. Když sem to slyšel prvně v betě, nechápal sem.
  • Asi jsem zatvrzelý, ale už jsem docela nezkousl soundtrack k Halo Anniversary a tady v tomhle prostě Halo necítím. A to mám naposlouchanou celou trilogii (4CD) od Martyho. Halo Wars bylo trochu jiné, ale Halo-feel tam byl a proto se mi to taky poměrně líbí.
    • Anniversary bylo podle me OK.Zato hudba v teto ukazce na H4 me zatim prijde,ze Halo nevidela ani z rychliku.
  • Jsem zvedav,jak se jim podari navazat na predchozi praci O'Donnella a zaroven prinest neco noveho tak ,aby to nepusobilo jako pouhe kopirovani ,nebo naopak uplna ignorace hudebnich motivu predchozi trilogie.
    Pro me osobne se hudebni slozka Halo trilogie podilela nemalou merou na celkovem zazitku.
    Myslim,ze nemaji pred sebou zrovna jednoduchou vyzvu a jsem zvedav,jak se s tim poperou.
  • Mate tam chybu. Neni to Massive Assault, ale Massive Attack.
    • ales.smutny
      Marjá... díky, holt konec dne a útok jako útok...:)
      • No jsem si jisty, ze v Halu 4 bude dost Massive Assaultu, ale to uz je trochu neco jineho. *1*
  • Odulin
    Tak tohle je mé povolání snů. Snad se to někdy povede a v nějakých titulcích se objevím jako skladatel. *4*
    • studujes kompoziciu alebo nieco podobne?
    • Tak já věřím, že v alternativní realitě už skládáš. Eso Rimmer by mohl vyprávět *1*
      • Odulin
        *Omyl, reakce na stevn (anonym)..
        Uz ne, ale studoval jsem a ted pracuju jako programator...a ve volných chvílích si skládám:D
    • HaHaHaHaHaHaHaHaHaHaHaHaHa...
      • Inteligence se projevila.
        Tvořit OST k filmům či hrám, tomu se říká elegantní způsob jak vydělávat :)
        • deridon
          přesně tak, ale dostat se někam výš už je pěkná fuška.. jednou jsem četl někde nějáký přehled.. teď nevim jak dlouho takové skládání hudby trva, řekl bych pár týdnů či měsíců u většiny projektů (pak tu jsou mistři jako např. Howard Shore, který skládal hudbu k Pánu Prstenu dva roky.. pokud se nemýlim ufff..) za Ačkový filmy berou třeba půl mega dolarů a ti nejlepší skoro milion... a dokonce v těch uplných srancových projektech bere skladatel dejme tomu 30k dolaru, což taky není špatné
          • Tak pěkně cvičit stupnice a noty :) A orchestraci. A aranže. A kompozici. Atd atd. Není to žádná sranda.
  • no uvidíme snad snad se jím podaří to co Mártymu :) Jinak tu je asi první známá písnička z halo 4 předělaná do vysoké kvality. Enjoy! - http://youtu.be/KMG9HA6G0bI

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit