Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jack1947

    Ten nový gamesplay tedy vypadá jako celkem nuda, i když se tam střílí nějakou hybridní M4tkou...

  • Izmæl
    Mohli by se na multiplayer vyprdnout uplne. 
    • To jako proč? U prvního Dooma se většina hráčů po dohrání SP, přesunula na MP. Já jím dokonce začal a lidí v lobby je pořád dost. Takhle bych dohrál SP (hádám, že rychle) a pak bych dělal co? To by byla dost nevýhodná investice ;-)

    • Jack1947
      To souhlas nechápu kdo je u toho cílovka ? :O
  • Jack1947
    Na zemi by to mohlo být lepší, ale nevím ani jsem nedohrál toho minulého - prostě mě to už unavilo a je fuk že jsem už někde +- ke konci. Tenhle styl hraní byl kůl v polovině 90s nebo jen nejsem cílovka což je škoda ale co se dá dělat.
  • Nejdůležitější je Mick Gordon, pokud bude dělat na Doomu, tak je půlka práce již hotová.
  • jen ne battleroyale prosím
  • Pokud vím, tak ta herní mechanika v novém Doom fungovala tak, že se aktivoval skript, proběhl souboj s vygenerovanými nepřáteli a pak byl klid, než hráč přešel do dalšího úseku kde byla naskriptovaná další bitka. Tohle se mi moc nelíbilo a uvítal bych návrat ke klasice, tzn. level plný nepřátel a nepřetžitá akce.
    • jindra.veliky
      jj, časem mě už taky tolik nebavil styl hraní, kde se bojovalo s hordou v malý aréně
    • náhodou, starej Doom 2 byl v coopu ve 4 hrozný maso, zklamalo mě, že u novýho šly hrát v coop samostatný mise ale nešla kampaň, tak snad to napraví, to bych si zahrál
    • já bych uvítal návrat ke kasice v podobě coop multiplayer kampaně

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit