Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nejlepsi je z toho pro mne NWN, tu jsem dohral mnohokrat, za kazde povolani minimalne jednou, vcetne datadisku, to byla paradni hra. V teto hre je take me nejoblibenejsi npc vubec, koboldi bard Deekin, velmi vtipny, s kterym jsem zazil spoustu dobrodruzstvi.
    • N7N7
      Nechápu, za co máš mínusy, když jsi nic špatného nenapsal. Mínusáři, vyjádřete se prosím.
  • Můžete mi někdo říci, jestli to bude hratelné i pro mě, jakožto hráče spíše akčnějších her? Na grafice mi nazáleží, hlavní je hratelnost a příběh.
    Mě třeba bavil první Deus Ex, který považuji za jednu z nejlepších her, které jsem hrál.
    • Pokud ti jde hlavně o příběh, tak Planescape Torment, ale připrav se na to, že ten příběh nebude gradovat tempem jako v Deus Ex, ale asi jako kdyby si četl 1000 stránkovou knihu. To jen dodávám, protože ne každý to je schopný vydržet.
    • 13_11
      Pokud máš rád drsnou akci (i tak ale se zapojením šedé kůry mozkové), pak je pro tebe série Icewind Dale a The Temple of Elemental Evil jasnou volbou! Pokud ti nezáleží na grafice, tak to ber jen jako příjemný bonus – ty hry jsou totiž krásný dodnes.
    • ucho
      na tohle je ideální mrknout na gameplay videa na youtube a představit si, že to hraješ ty :)
  • ucho
    no vzhledem k tomu, že svatou trojici vlastním (a přiznám se, Baldury jsem ještě nikdy nehrál) a chybí mi z těch zajímavějších jen IWD2 a NWN, klidně vydržím do další slevové akce :) (kdo ví, jestli do té doby stihnu to předchozí projít, času je stále méně a méně)

    každopádně klidně dotaz. stojí IWD2 za to? je to dobrá hra? :)
    • Podľa mňa rozhodne áno. Je to pravda trochu odklon od hlavne na boj zameranej jednotky smerom k Baldur's Gate (v zmysle že je tam viac rozhovorov a logických hádaniek -- napr taká časová slučka v Dračom oku je dnes už legendárna), ale to môže byť pre mnohých skôr výhoda. Navyše má podľa mňa lepší (hociže stále pomerne lineárny) príbeh. Za tie 3.50 stojí za pokus.
      • Cahir
        Dobrá hádanka byly tak zrcadla... tam jak byl Nathaniel
    • Cahir
      Je to super hra v tom, v čem chce být, totiž akčnějším, taktičtějším, lineárnějším a plošším klonem BG. Ani náhodou bych to ale neoznačoval za Diablovku! Je tam spousta rozhovorů, volby, povedené questy atd. V čem je to ale neopakovatelné, je ta atmoška. Má to opravdu povedené a skvěle navržené lokace, výbornou hudbu a takovej ten feeling pen'n'paper her. Prostě a jednoduše, jestli máš rád oldschoolová RPG, tak do toho rozhodně jdi, protože tohle je jedno z nejlepších.
      • ucho
        dobře, tak já to testnu (ale asi opravdu u příští akce, ještě uvidím, jak se mi to rozleží :) ). oldschool RPG mi nevadí. jde mi jen o hratelnost.
        • Cahir
          Tak ta je na dnešní poměry těžce "zastaralá". Což může být plus i mínus, záleží na tobě. *3*
  • brezinaservis
    tak to je mazec...za cca 600,-kč takové pecky, jednoznačná koupě !!! někde jsem měl orig. IWD2 a pamatuju jak mě ta hra neskutečně vtáhla do děje, ovšem ten čas je druhá věc, no tak holt přes noc nebudu ani spát,stejně prospíme půl života *1*
  • Tak tohle heslo mě prostě rozesmálo: Čím víc koupíte, tím větší slevu dostanete. A představuju si u toho ty poblázněné Čechy, jak se tlačí v Electroworldu u poslední LCD TV za 3000,-. *1* *1*
  • Mám dotaz..
    Mohl by mi někdo, prosím, sdělit, jak by tyhle hry vypadaly na noťasu s nativním rozlišením 1366x768 ? Roztáhlo by se to (samozřejmě chápu, že ty staré pixely by byly tím pádem větší a tudíž by to vypadalo hůř, ale to mi neva.. :)) nebo bych to měl sražené v nějakém letterboxu uprostřed monitoru (to by mi asi vadilo) ? Jinak předpokládám, že hry jsou Win7 friendly, včetně zvuku apod..?
    Díky za info a omlouvám se, pokud jsou to lamerské dotazy, nejsem v tomto odborník a rád bych si z nostalgie koupil celou edici a na služebkách si to zapařil..:)
    • Robotron3
      Jestli se obraz roztahne, nebo zustane ve spravnem pomeru jde nastavit v ovladacich, jak nvidie, tak intel grafiky (ati jsem nezkousel, ale predpokladam taky). Vsechny hry z gog jdou v pohode pod win 7.
  • doplnit vzdělání jak pro koho... hry jsou to nechutně dlouhé, něco takového je vhodnější spíše pro studenty, nepracující apod. ale pokud člověk nemá na hraní moc času, raději bych "doplňoval" vzdělání u nějaké nenáročné střílečky... tyhle hry nejsou vůbec odpočinkový, vlastně dokážou být pěkně roztahaný (zvlášť takový děj BG1), takže každý ať si přebere krom finančních možností i možnosti časové... to není nic na způsob CS na půl hodiny denně...
    • Spolužáci tráví u wowka a jiných capin (nikoho neurážím, nechci vyvolat flame) hodiny denně. Takhle ten čas můžou strávit nad něčím kvalitním :-)
  • Baldurs gate jsem bral pred dvanacti lety jeste jako 5cd edici ve vyprodeji v jrc za 150,- Kc, jeste tu ty placky sice mam, ale slouzi uz maximalne jako tacek pod pivo.. tak si to mozna lousknu jeste jednou za ten drobak to stoji :p
  • Ani jednu z těch her jsem nehrál a vůbec mě to nevadí
    • 13_11
      Kdybys hrál, „možná“ by ti to zpětně vadilo.
    • GlaDOS
      Myslíš, že je to pro nás tak důležitá informace, že ji nutně potřebujeme znát?
    • A co si hrál, pověz. Určitě to tady lidi bude moc zajímat.
    • kotty
      http://i.imgur.com/SgUEi.gif
  • Corvus
    Až na poslední tři krabice mám všechny big boxy na polici! :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit