Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • FPS TEST GTX 760
    https://www.youtube.com/watch?v=BwqrtpWBKB8
  • osmijádra procesory neexistujiou debilové *1*
  • Myslíte že to "ROZJEDU" na CPU : Intel Pentium B980, 2.4GHz ??
    Na minimální detaily ?? *9* *13*
    • nerozjedeš , mám tu samou šitku v noťasu a ani mi nejde použít Nvidia GeForce 635M pro hry ale všechno jede přes grafiku v CPU , ta grafika je tam zbytečně
    • ne,nerozjedeš,asi... *16*
  • Plne suhlasim s uzivatelom Veskoslavem... Vyzera to tak, ze autori Watch Dogs hulia nejaky extra silny a kvalitny material (ved si ho maju aj z coho dovolit zakupit). Nikto s cistou hlavou by nevypustil do sveta zvasty o tom, ze ako min. konfiguracia je potrebny 8 jadrovy procak!!!
    Zacinam mat dojem, ze mnohym vyvojarom zase raz po par rokoch relativneho kludu (kedy si clovek v pohode vystacil par rokov s jednym upgradom) zacina zase raz riadne zad*bavat... Ved oni sa zobudia, ked zistia, ze im to prave vdaka HW narokom polovina ludi ani pri samotnom Luciferovi nekupuje, buehehe *16*.
  • Pořád mě tu děsí ty 64bitové Windows...ale naivně...a nadějně...doufám, že to platí pouze pro W8...a ostatní klidně i 32bit...neví o tom někdo něco víc?
  • Zdravím. Budou na tuto hru i české titulky?
  • Nevim kdy uz, vy lidi, pochopite, ze konzolisti budou konzolisti a pcckari, pcckari :D ze vas bavi se neustale hrotit.. nekdo uprednostnuje gamepad, nekdo mys a klavesnici xD
    • Uprednostnuju x360 gamepad na PC...
  • Tak to rozhejbu v pohodě na svém notebooku:-)
  • i7 je 8core ?? odkedy?? to potom asi nerozhybem na C64 ze?
    • Asi se spletli. Core i7 s HT ma stejne jakoby 8 jader a hlavne je to rychlejsi nez to AMD
      • No HT u i7 neni to same jako 8 jader, ani za idealni situace, protoze je stejne jedna fyzicka sbernice. A pokud bude hra umet vyuzivat multithreading tak aj to fyzicky osmi jadro od AMD bude dost fajnove a za tim i7 nejspis nebude zaostavat. Ale protoze to bude stejne vyuzivat mozna dve jadra, tak vpodstate jakykoli intel bude lepsi nez amd ekvivalent uz jen kvuli vetsi l3 cache.
      • hej, a nezabudni dodat ze stoji o 80eur viac, len procesor :)
        • Nojo, jenze za tech 80 euro dostanes opravdovy procesor, ktery bude slouzit a stacit hafo roku, ne jako ty levny pseudoCPU od AMD, lidé s AMD potom fnukj, ze maji super gamming stroj, na kterym jim cukaj hry. A podobne je to s grafikama. Usetrej par stovek, protoze ted"to staci na doporuceny" a za rok zase narikaji, ze"nedavno upgradovali a uz to zase nestaci"....
          • a myslíš že s mým jednojádrem 1600Mhz rozjedu na maximální detaily? na starým kompu mám AMD sempron 1,6Ghz a na novým mám octa-core AMD FX-8350 a tahle hra mi vůbec necuká a jede na stabilních 85FPS a zatímco u inteláckých procesorů se nedostaneš nad 60FPS kvůli úspoře jenomže pak máš hry který nerozjedeš ani na těch 60FPS a cuká to a musím říct že CPU load je pod 50% a u AMD je na 75% ale má to 70FPS a necuká to a rozdíl je jenom v procesorech , frekvence i cache jsou stejné ale cena je úplně jinde
  • Podle mě to nebude tak horký, hrál sem na high hry, který sem na svém PC rozjet na high rozhodně neměl. Tvůrci zase jen přestřelili odhad podle mě.
    • Ale trumpetko, zalezi ktery efektik zapnes, u thiefa staci zapnout, abu dlazdice a tasky na strechach byly plastický a hned ti jde 8-10 FPS dolu, to je jeden z duvodu, proc na konzolich to vypada na hafo horsim hw stejne dobre jako na PC. Ale jen na prvni kratky pohled. A u tebe je to stejny. Nekomu to vadi, nekomu ne, ale o tom to je, nikoliv ze doporucene je prestrelene...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit