Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • God-of-War
    Nebo-li mezigalaktický komp?
  • Optimální konfigurace: Win XP (32bit) a 8 GB RAM. Aha, taky dobrý :D Stejnak nevěřím takovýmu vytížení procesoru. Tipoval bych, že bude potřeba přefevším brutální grafika a pro pohodlný hraní ještě jedna vedle ní. A tím to bude končit ;)
    • A ještě si nezapomeň na XP nainstalovat DirectX 11 *1*.
      • Jo no, ono je tam těch perliček víc :)
  • Nepřestávám žasnout nad tím, jak někdo může uvažovat o koupi novejch komponent jen kvůli hrám.
    • Každý máme jiný koníček, někdo hraje hry a stím jsou tedy spojené nějaké náklady, jiný zase rád vesluje a to zadarmo také není že. A celkově nechápu lidi, kteří se na hraní dívají pomalu jako na nemoc, ale to už je na jinou debatu.
      • Ona to nemoc je .... stejne jako to veslovani ;D

        Ale takovej "prumernej" kurak do da 2 krabky denne prokouri rocne +- dva velmi nadupany stroje (nebo jeden spickovej) ... takze...
    • To je prece normalni. Kdybych na pc nehral hry, tak mi bude na praci stacit lacine all in one pc s integrovanou grafikou.
      • No tak nevim jestli zrovna normalni, ale souhlasim ze nebyt techto chytrejch hlavicek, tak se vyvoj novyho HW razantne zpomali.
        • Jestli chces na pc hrat hry, je normalni, ze si k tomu koupis odpovidajici hardware.
          • Jasný, ale nerozumím lidem, kteří si kupují nové vnitřnosti do počítače každej rok nebo dva. Ideálně jen z důvodu, že jsou na krabici lepší čísla.
            • PC tuning, taktování, zkoušení, touha po větším výkonu... nevím co je na tom k nepochopení. Koupíš novou komponentu za 5000,-, za rok prodáš za 4000,- a koupíš novou za 5000,-, ve výsledku je to +- ztráta 1-2k,- ale není to pro tyurčité lidi nic moc že...
  • Kingo1983
    Propaganda jak svina, nvidia uz spustila pri kupe 600 rady akciu ze dostanete Metro LN zdarma.
  • TheGGG
    Já to říkám pořád dnes si na 4 roky starém PC nezahrajete
    • Už dopředu žhavím svou 9800GTX+ *14*
      • Hehe taky mám plánuju ted upgrade ale nevím jestli nepočkat hehe *1*
    • The GGG běž si radši poslechnout Biebera a nech tuhle debatu těm, kteří tomu trochu víc rozumí *3* P.S. Mám notebook (průměrný, žádný herní), kterýmu budou v červnu 4 roky, a rozjedu to na něm...
      • A já při rýpnutí si do utilitky byl kamenován za zmínku GTX460M grafiky. Notebook mám mladší a "herní", ale jen proto aby byl výkonnější. On někdy poměr cena výkon je lepší u "herních".

        Jinak GGG je asi místní anomálie. Asi zmutoval, když nestihnul doběhnout na stanici VDNKh a mozek mu vytekl uchem.
        • Dle profilovky mu asi nevytelk jen mozek, ale i koule... Kdyby tak aspoň psal normální věci...
    • Prvni i7 byl v roce 2008 *7* Az bude hra, kterou nebude zvladat prvni i7 na rekneme 3,6-3,8 Ghz (coz jde snad kazdy), tak se ozvi.
    • Na nejvyšší detaily určitě ne, když před čtyřmi lety grafické karty nepodporovaly třeba DX11. Ale tak při rozumném nastavení si člověk zahraje cokoliv i na starším pc, záleží kolik do toho předtí vrazil.
    • si to musíš umět poskládat :)
    • shmeck
      Já jo. Dokonce i tohle...
      • Ja si to zahraju i na 7 let starym zeleze ...
        • shmeck
          I takový se najdou :). Kolik si do toho tenkrát vrážel? Já do mýho PC 17k, a nový hry pořád rozjedu (med-high detaily).
          • Mno ... myslim ze kdyz strelim 35-40k, nebude to daleko od pravdy ;D (vynechavam "nepodstatnosti" jako case a zdroj, to by bylo dalsich +10)
          • + Vždycky je možnost "ultra" low s vynucením vypnutím všeho možného a rozlišení ani nevím jaké nejmenší *2*
  • Super naroky pro takovouhle tuctovou strilecku. Doufam ze si to pc hraci uziji a preji jim spoustu dalsich takovych technicky narocnych her.
    • Tak všichni milujeme tohle tažení proti call of duty hrám :). Přeci jen to, že hra trvá v singlu čtyři hodiny, během čtyř hodin předvádí béčkový ale efektní film. To je absolutní zlo. Nějaká atmosféra na tom přece nezáleží :) jak tam není neomezená svobody pryč s tím :)
      • To ne, ale i tenhle béčkový film musí být stravitelný...třeba CoD1 nebo 2 byly taky béčkový koridory, ale s chutí jsem si je zahrál několikrát znova...mělo to prostě něco do sebe, třeba ty tajný mise na přehradě, apod... ale poslední díly...třeba Wolrd at War si to u mě pokazil, kampaň za amíky sice ušla, ale za rusy...to byl fakt úlet...Black Ops 1 taky ušla, až na pár zkažených misí (třeba vietnam mohl být stokrát líp udělaný) atd... neni to tažení proti Call of Duty, jeto tažení proti koridoru, bez inovace, bez smyslu, se stejnou grafikou, cenou 1300,-, tunou zbraní válející se kolem a tunou tupých nepřátel... (bohužel poslední díly tomu všemu sedí, proto se CoD vytahuje jako příklad)...
    • Tuctovou střílečku?? *8* Aha, tady pán neví, o co se jedná že *15* Tohle bude asi stejně tak "tuctová" stříálečka, jako Crysis 3... (a možná i "tuctovější")...
      • Naskriptovany linearni koridor, kde se chodi a strili - to je pro me tuctova strilecka, at je to CoD (chapu ze klade duraz na online), killzone, resistance, crysis (3. dil neznam) nebo metro.
        • *Velorex
        • Takstejně jako nemůžeš srovnávat Mercedes, Chevrolet a Velores protože jezděj po stejný silnici... *15*
        • Metro 1 byl naskriptovaný lineární koridor, který tě ale svojí hutnou atmosférou, efekty, zpracováním a příběhem tak posadil do židle, žes to ani nepoznal...CoD je lineární naskriptovaný koridor, který tě posadí maximálně na záchod, až zjistíš za co si vyhodil 1200,- ... takže tohle nesrovnávej, když nevíš, o čem mluvíš *3*
        • Prosímtě prve si zahraj první metro a pak něco mel . A klidně si zahraju super koridor ,když to bude mít atmošku příběh a nebudeš muset zabít během 5 minut 50 nepřátel ;)
  • To zabolí :P
  • Uz prvni Metro dokazalo tehdejsi PC potrapit, asi chteji aby byl i dalsi dil pouzivany jako benchmark.
    Na te hre me jen mrzela prilisna linearita, kdy treba na povrchu zdevastovane Moskvy byl hrac hnany koridorem pomalu jako v CODu, jinak fajn zalezitost.
  • Mám AMD Radeon 7950 a krom PhysX hraju Metro 2033 na max detaily a jede mi to parádně snad to tak bude i u dvojky :)
    • Hanzales
      Je to banda propaganda :) Ale fklídu, vypnutý phýsix nás bude mít víc :) A nebát se, ta karta Ti to utáhne f klidu ;o) Myslím že i tak nakonec budeme mít fšichni krásná detail. Enem ty extra cuper duper efekty pobezi jen na tech nejvyvolenejsich zelezech, no ;o)
    • Kinet1c
      jj ale vidis ze optimalne poziadavky splnis iba ak mas grafiku od Nvidia :)
  • Optimum grafika za 25 tisíc? Zase další hra placená nVidií a AMD na zvýšení tržeb za GK?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit