Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • velkost nejakych 3 mb ma zarazila na tom ,ale slape aj na patchu 1.0.7 vpohode a vobec to nespomaluje pocitac ,mne sa to dost paci tak ze odporucam ..
  • Funguje to i na Episodes From Liberty City?
  • Caute. Mám problem s tým modom. Ked hram všetko je strašne jasne. Skušal som to nastaviť v nastaveniach hry, taktiež v nastaveniach monitora aj v nastaveniach v systeme. Nič nepomohlo. Hru hrám s patchom 1.0.4.0. Prosím o nijake napády ako tento problem odstraniť.
    • Mam ten samej problem... dokonce jsem to i preinstaloval a pak vzdal.
      • tak samo ,je to hrozne :-(
        • Ja jsem do hryl dal patch 1.0.7.0 sice autoři modu pisou ze to s tim beha hrozne, ale neni to tak svetle a vypada to mnohem lip :)
  • Nwvim jestli sem to spravne nainstaloval ale pride mi to moc presviceny a pres den takovy vybledly... normal grafika se mi libi vic teda..
    • přesně tak...vůbec se s tim nedá hrát :(
  • Dufam ze takato grafika bude v GTA 5 .Vlastne nebude pokial to bude na PS3 a X360.
  • neví někdo co je to za song?
    • To by aj mna zaujímalo, perfektna hudba !
    • už vim
      Boards Of Canada - Dayvan Cowboy
  • Já bych osobně byl radši, kdyby výrobci automobilů nebyli takové bačkory a povolili licence svých vozů do her, reklama jako reklama, to jediné, co mi u GTA chybí k dokonalosti (na konzole) *1*
    • nj ale za tu dobu co GTA vychazeli si hra vymyslela vlastni legendarni znacky Rumpo,Stalion,Manana,Stinger,Banshee a mnoho dalsich uz to k tomu proste patri :D a je zajimavy hrat GTA IV a nasednout do auta a ted vidis tu znacku a reknes si aha tak takhle by vypadalo v realu protoze v jinejch GTA si prd videl kdyz v GTA IV sou hlavne auta z GTA 3 driv mi to taky vadilo ale myslim si ze ted uz to ke GTA proste patri
      • a jeste v Midnight Clubu taky od R* uz auta maji realne znacky takze by to podle me uz nebyl rpoblem i do GTA ale si nechteji
  • Jak to mam vlozit do hry aby mi to fungovalo je potreba nejakej program nebo staci jen nahradit soubory?
  • Sice nejsem příznivce série GTA, ale musim uznat že to po grafické stránce vypadá fakt dobře.
  • Mě prostě přijde, že tydlety auta (všechny hry, kde se jezdí) mají totálně nereálný fyzikální model ... jede se s nima 80km/h a už mají problémy na 4 proudé silnici ... takový problémy jsem neměl, ani když jsem jezdil s fabkou 170 km/h a byl silný boční vítr :)
    Máte taky ten pocit? :)
    • Ja mam ten pocit, ze (asi diky euphorii) je jizdni model v GTA IV naprosto famozni.
      Na zavodni hry moc nejsem, ale i ty nejslavnejsi serie mi pri chvilkovym ozkouseni prisly oproti ctyrce GTA jako trapna arkada.
      Tady to fakt smykuje jako v realu, je citit rychlost, vaha, kazdej vymol, atd. atd. atd.
      Jestli mas problem na ctyrproudy silnici tak to chce jen cvik ; )
      Ja uz jsem takovej borec, ze prolitnu napric mesto za par minut ; )
      • Až někdy sedneš do skutečného auta a budeš s ním dělat nějaké divočiny (tím nemyslím to, že ve městě pojedeš o 10km rychlejc než je povoleno), tak ti dojde, že ten jízdní model v GTA4 není ani trochu reálný. Je ovšem velmi zábavný a dost dobře funguje při bouračkách
        • Chachaaa, no nebudu radsi rikat jakej umim byt za volantem kus c*raka, ale muzes mi verit, ze diky kamaradovi profesionalovi (mimochodem, krom Richarda Burnse i "On" uznava prave snad jen to GTAcko) jsem mel nejednu dosti exkluzivni moznost, na nejaky ty opravdovy divociny.
          Mam za tebe teda urcite radost, ze umis prekrocit rychlost o vic, nez 10km/h, ale ne uz tolik za kolemjdouci.
          Kazdopadne jestli jsi schopnej napsat, ze ten model neni realistickej ani trochu, tak asi nema cenu se bavit.

          K upresneni puvodniho postu jen dodam, ze i v GTA IV (nepletes si ho se starsima??) jsou nejaky ty ustupky hratelnosti (auta maji tendenci se prevracet zpatky na kola, da se vyhrabat do prudky strane, apod.), ale to, jak musi clovek pracovat s brzdou, plynem, volantem, ruckou, ... To je proste realite daleko, DALEKO bliz, nez vetsina slavnejch zavodnich serii.
          Ze zkusenosti vim, ze nejcastejc na ten model nadavaji jantari, co to hrajou na klavesnici, a jeste uplne spatne...
          Uz kdyz si clovek vezme gamepad (volant mi bohuzel nejde), hned je poznat, ze opatrny zachazeni s pedalama znamena vsechno... ..eh... stejne jako... v realu. Bohuzel mam ale pocit, ze tvuj "real", a tvoje "auta" jsou neco uplne jinyho...
          • *Richard Burns Rally - starej zapomenutej klenot. Na volantu i dneska urcite neprekonanej.
            Ta arkadovost moderni doby je totiz nejvic znat prave v zavodnich hrach...
      • Mrkni na youtube na nejaky podareny videa - to pak vypada jako skutecna honicka ; )
    • jesusek
      Ale tohle je GTA a ne rFactor. *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit