Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • RedEagle
    Na tejto hre ma se.re len jedna drobnost rovnaka aka u Marvel Heroes.že mimo mesta pri single hre ked hrajete uplne sam neexistuje možnost pause game. Už len preto aby si mohol človek lepšie prehliadnut tie potvory čo su tam :)) Je to drobnost ale zamrzi.Nechapte ma zle..som len rozmaznany Diablom II.
  • PoE som dal "ragequit" po asi mesiaci hrania. Taketo "nasrane odinstalacie" sa sem tam prihodia: Boiling Point, Witcher 2, Mass Effect 3, Dying Light...
    Neviem, tieto hry spaja jedna vec. Najprv totalne nadsenie, potom male problemy - take chrobaky ktore vrtaju hlavu a nakoniec to prepukne do velkej frustracie ktora sposobi onen "ragequit"
    Divne je to, ze s Witcher 3, Diablo 3, Mass Effect 1, alebo Dead Island 1,2 nemam problem. Dohral som ich, alebo ich stale hram uplne v pohode.
    .
    Co sa tyka Path of Exile - vykopavanie zo serveru,system waypointov a nejake technicke problemy.
    Mrtva hra pre mna, aj keby tam dali krista - boha....
    • Kinet1c
      Co tak sa skludnit, nadychnut sa a nepodliehat niecomu co nie si. Si len clovek, kazdy mame sprosty den, jednoducho si musis uvedomit jednu velmi dolezitu vec a to ze hm, ako ti to povedat aby si ne nahodou ragequitol aj PC, tak teda na rovinu, je to len hra a teda treba ju hrat ako hru, ked ta nasere das si inu hru, pozres film serial, vyjdes vonku zahras futbal, pobyciklujes sa kus, zbijes niekoho, vykopes dieru, ci zklacas strom, skratka tu rage energiu si niekde vybi. Vrat sa spet a zas to bude perfektna hra.
  • good good, este tak out of memory a bude to super :D
  • flash789
    Path out of sync? ne diky, dokud tohle nedaj dokupy hrat to nebudu:)

    A ne nevrim tomu ze to ted zmizi..to uz rikali tolikrat..
    • Kinet1c
      teda ja som s out of sync u tejto hry nikdy nemal, to nemozem povedat o Survarium :D kazdy den to same
    • Věřit nemusíš, ale ohlasy z bety jsou zatím pozitivní. Mimochodem já mám spíš za to, že v minulosti spíš popisovali, proč to změnit nemůžou, než že by slibovali opak. Teď překopali netcode hry a pokud máš stabilní připojení, resp. relativně nízkou latenci, hra je prý skutečně "synced". Navíc rozšířili servery (včetně jednoho ve Frankfurtu), což by mělo taky pomoct.

      Jsem taky zdravě skeptický a počkám si na vlastní vyzkoušení, ale jak říkám - dojmy z bety jsou v tomto ohledu veskrze pozitivní.
  • Možná by nebylo od věci udělat z nové verze Gamesplay. Pokud vím, PoE se ve vysílání vůbec neobjevilo a rozhodně si zaslouží pozornost. Zvlášť když jsem teď četl recenzi v Levelu na nový Van Helsing, kde se píše o "zatuchlých vodách akčních RPG"... PoE již nějaký ten pátek s přestávkami hraju a musím říct, že je to rozhodně svěží závan (pokud se mám držet poetické noty *4* ). Systém skillů a (s)měny ve hře je rozhodně výborný oživení.
  • Me tam srala absence physics, precejen je to hra o drceni tuny nepratel ;) ale jinak to jde.
    • Mně tam právě chybí ta tuna nepřátel. *3*
      • Očividně ti nechybí jen to...
  • PoE som dost hraval minuly rok, no kvoli tomuto sa tam urcite vratim. Najviac som zvedavy na novy act a rozsirujuce gemy a legendarky :)
  • Tak doufám, že loadingy už nebudou půl hodiny *1*
    • To hraješ na mikrovlnce, ne?
    • Vogon
      Pokud máš silné PC, tak si ve Steamu u PoE v vlastnosti - možnosti spuštění napiš --nopreload, to některým pomáhá.
  • RazorProduction
    hra mne nebavi pretozeto ma blbej spusob platby,namisto toho aby ste zbierali zlato,tak tam berete korunky kristalky muslicky OMG !!! *7*
    • Mušličky sbírat jen v reálu!
    • Tvuj prispevek nedava smysl, bohuzel.
  • Vogon
    Hlavně by konečně měl zmizet desync, který byl často dost otravný a konečně se na něj lemry přestanou vymlouvat.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit