Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Mno, vcelku pěkné to je - tak nějak mi to připomíná main theme z Arcanum...
  • Hm, ja bych to prenechal nekomu jinemu, kdo se uz osvedcil...

    Panu mistr Knut Haugen ve spolecnosti Helene Bøksle to opravdu sluselo v Age of Conan... Troufam si tvrdit, ze to byl jeden z nejsilnejsich hernich soundtracku. Chvile, kdy se mi pred ocima rozprostrelo udoli Cimmerie a zacala hrat tato skladba http://www.youtube.com/watch?v=deDNzOYHu-4&playnext=1&list=PLCAEEFBAF407B26D6 , tak mi presel tak silny mraz po zadech, ze jsem si musel dojit pro skrabku na auto a seskrabat si zmrzly pot ze zad:D
  • Proč ne Jeremy Soule nebo Michael Hoenig? Oba už pro Bioware dělali, Soule např. Neverwinter Nights 2, Hoenig Baldur's Gate. Oba mnohem lepší skladatelé než Zur. Z DAO se samostatně nedá poslouchat skoro nic a tohle je opět takový lepší ambient.
    • Malleth
      Řekl bych že Inon Zur neni o nic horší než Jeremy Soule. Alespoň za soundrack k Falloutu 3 si zaslouží respekt
      • Ten se mi taky celkem líbil, ale Soule je opravdu jiná liga. Morrowind, Dungeon Siege, Icewind Dale, KOTOR... co proti tomu může postavit Zur?
        • http://www.youtube.com/watch?v=FwJEgqHDnAI Nuff said.
    • Zase bych ho tak nehanil, soundtrack jednicky mel rozhodne sve kouzlo a ve dvojce to bude pravdepodobne jedna z mala veci, ktere neztrati od minuleho dilu na kvalite.
  • DA:O a Fallout 3 se mi líbil.. tak jsem zvědav
  • OST k Falloutu3 se mu moc vydaril..tak snad to zmakne i tady
    • No nevím, ve Falloutu 3 jsem zaznamenal jen úvodní znělku, ve hře samotné to byly spíš jenom tóny a zvuky. Taky proto jsem měl neustále zapnuté rádio.
  • No že by to byla nějaká kulervoucí hudba resp.hudba kterou je vhodné se chlubit se mi nezdá.Né že bych byl nějaký znalec ale tohle zní vcelku průměrně,nezajímavě...
  • .
  • Že chybí český podtitul Prameny je problém, ale nikdo se nepozastaví nad tím, že celý název je hybrid jak vrata - "Dragon Age: Pramen", jasně, ať žijou krásy našeho jazyka českého...
  • soundtrack uz to nezachrani...
    • Amylee.Anderson
      Nechápu, proč máš mínusy. Hra ve které hráč s obouručákem skáče jak v japokohře, je už dopředu v pérdeli.
    • miker17
      tohle jsem slyšel i u jedničky a jak to dopadlo *1*
    • Dřív lidi měli tu sloušnost si hru zahrát a pak kritizovat...
      • Malleth
        Z dema už se dá ale hodně usoudit :(
      • smejki
        kdy dřív? co pamatuju (cca 1995-doposud), tak nic takového nikdy nebylo masovým pravidlem. *1*
  • miker17
    tohle je Hawke family Theme
    • ales.smutny
      Po doběhnutí první skladby naskočí druhá, pokud tedy myslíte tohle :)
      • miker17
        ta druhá je Qunari On The Rise
      • miker17
        ta první skladba je hawke fam. theme

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit