Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • VaZqeZ_EU
    Co se mě týče, tak budu muset počkat minimálně rok a čtvrt, než bude poslední patch / všechny DLC / kompletní čeština...

    ...jo a překlad dělají "RPGčeštiny" je to zatím 15%
    • tvrdy.mar
      Překlad dělá Václav Kosán a jeho část týmu RPGčeštiny. Jiné části pracují na Life is Strange a dalších projektech.
  • skôr to bude o liriu ako žijúcom organizme, nečakal by som archdemona alebo architekta, ba ani ďalšieho z prvých magistrov, posledný záber ukazuje na liriového obra, alebo profana či niečo podobné, to, že je lirium žijúci organizmus bolo v debate už od DA2, no nečakal by som viac.
  • Že by Archdemon? Ikdyž jak znám EA tak to by do DLC asi nedali...
  • The Descent je název jednoho mého oblíbeného hororu (filmu).
    Každopádně já jsem se ještě nedostal ani k základní hře a v tomto roce už se nejspíš ani nedostanu.
    Nějaké pořádné hluboké mnohapatrové podzemí je to, co mi chybělo na Zaklínačovi. Naopak Pillars of Eternity mělo pěkné podzemí pod tvrzí, kterou člověk získá.
    • Už si četl Krále duchů? *3*
      • btw, witcher původně asi myslel Krále duchů jako z Goethovy balady, ale nakonec v knize to bylo jinak. Byli ty dva elfské kmeny, Aen Seidhe a Aen Elle. Ti Aen Elle žili v nějakém jiném světě, a právě jejich armáda se nazývala Divoký hon
        • Sapkowski ve svém díle cituje a používá různá existující díla - Král duchů je jedno z nich. Dokonce tam je scéna, kdy Ciri ujíždí po cestě obklopené olšemi a pronásleduje jí divoký hon, což je scéna plus mínus převzatá z Goethovy básně. Vystupuje tam i postava Král olší - česky král duchů.
      • co je to král duchů? Já znám akorát tu báseň od Goetha (Der Erlkönig), jinak ne. Momentálně mám rozečtenou Tiganu
        • Já měl na mysli poslední nedávno vydanou knihu s Drizztem (Forgotten Realms) *1*
          • s Drizztem jsem zatím četl 6 knih (Temný elf trilogie a Magický krystal trilogie). Časem to třeba doženu *3*
  • No snad to nebude zabugovaný stejně jako poslední DLC, kde v podstatě byl fast travel 50/50 šance na to ,že hra padne.
    • Me DA:I nespadla nikdy (180 hodin) spis bude problém nekde u tebe..
  • Z tejto hry som bol velmi sklamany, dal som za nu 50e a asi po 10h hrania som zistil ze to je singleplayer MMOcko. Stara dobra jednotka...
    • Kde si to kupoval za 50e? Já to kupoval 2 dny před vydání v evropě za 35 (možná 40 euro). Pravda nebylo to z originu, ale kdo by jim za to dal takový výpalný? (a tam to snad stálo 59 euro jestli se nepletu)
      • Tak sis sám hezky odpověděl na otázku. Velmi užitečný příspěvek.
      • No tak je uzasny ze ses nam pochlubil jak umis levne nakupovat. To cechackovstvi je vazne k possrani *7* *7*
  • fallanga
    Prosím, ať je tam Architekt. Když už jsem nemohl potkat toho Hrdinu Fereldenu, tak Architekta musím.
    • Potencialne mrtvy. Dali se slyset, ze pokud Warden zabil Architekta, tak Architekt muze planovat leda tak ke kterym kytickam cuchat.

      Ale videl sem tam nekoho jako Coryphyt*t a Architekt. Treti ze sedmi Magistru?
      • fallanga
        Jasně, je potencionálně mrtvý, ale já pořád věřím, že ty hodiny strávené v Dragon Age Keep tvořením všech těch světů nebyly k ničemu a ony volby se projeví.
  • tak nejak si myslím, že to DLCčko sa neoplatí ani pirátiť... BioWare mení svoje značky na MMOgrindy a do DLCčiek začínajú drbať viac a viac deju.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit