Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Radioaktivni_surikata
    Dobrá zpráva a nejspíš ještě jedna lepší schovaná za tou dobrou. Protože když už se s něčím podobným patlaj, tak naše předchozí rozhodnutí v DA:O a DA 2 by měly mít v DA 3 fakt význam.
    • No na ten výraz "fakt význam" bych si počkal....určitě je to dobrý krok, ale aby nám tím taky tak trochu nemazali med kolem huby....Většina z nás moc dobře ví - jak moc jsme si mysleli, že v ME3 bude pojem "fakt význam" při všem na co narazíme díky našim rozhodnutím z předchozích dílů - no a jako to dopadlo.... *13*
  • Vždycky jsem přemýšlel jak vyřeší vzhled hrdiny z Origins když začali mluvit o tom že se může objevit, protože existovala hromada modifikací, které přidávaly nové účesy atd. Tohle je dobré řešení.
  • Tohle může znamenat, že potkáme wardna nebo hawka. Buď ve vanille nebo v některých dlc :D
  • h0p3
    Na tohle čekám since ME3, kdy jsem musel hrát jedničku a dvojku znova jen kvůli "sejvům"..
    • tomocz
      to já jsem kvůli tomu ME taky rozehrával znovu a rozhodně toho nelituju. Když pak člověk hrál všechny 3 díly za sebou, tak to byl ještě silnější zážitek, než když mezitím byly pauzy :)
      • h0p3
        to máš recht, já je ale hrál už asi po páté *1* neříkám, že jsem se nebavil, ale znova bych to už asi nekous
        • Ja 18x a uz to nechcem ani vidiet :)
    • tvrdy.mar
      Tak savy z ME1 se do ME2 daly stáhnout z masseffectsaves.com a s ME3 to pak šlo stejně.
  • Zayl
    No musím říct že tenhle krok mě možná i přesvědčí to nakonec zkusit zahrát a dotáhnout to se sérií do konce. Nemám totiž žádný svůj save z Origins a hlavně ne ze dvojky (kterou se opravdu víc než jednou nutit hrát nebudu).

    Takže pokud půjde opravdu nastavit i ty nejmenší prkotiny, můžu Bioware za tohle jen pochválit.
  • Zvláštní že třeba v ME s tim takovej problém neměli savy se přetáhli a bylo to poznat :-) ale tady maj najednou problém a budem si muset uložené pozice dělat znova? To je fakt na hlavu
    • v ME boli z pociatku chyby s prenasanim saveov i ked len kozmeticke, stracal sa vzhlad Sheparda. Casom to ale fixli.
  • tvrdy.mar
    Tak pokud půjde nahrát save do DAKeep (Jak tomu říkat? DAPevnost? Davnost? Drakotvrz?) a ten výsledek potom použít v DAInq, tak se tomu nebráním. Aspoň odpadnou ty dřívější problémy.
    • skorej si tam cely ten save budes moct vyrobit, co celkom uznavam, ved len ten Gibed´s editor bol skvely aj ked mal iba zakladne referencie pri DA:O do DA2, naopak u ME bol dost rozsireny a detajlny.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit