zavřít
...

Drogy a krvežíznivý kult udělají v posledním DLC ze třetí Mafie psychologický thriller

Voda se nad příběhem třetí Mafie definitivně uzavře tento měsíc. Průměrná hra dostala dvě DLC a to třetí, Sign of the Times, bude posledním pokusem studia Hangar 13 vdechnout do sympatického a povedeného světa trochu života. Zatímco ve Faster, Baby! jste závodili a ve Stones Unturned hráli buddy akci,...

Novější 1 2 Starší

• Jack1947 tiscali.cz
    0 souhlasí, 0 nesouhlasí
    No vypadá to že ještě lepší než minulé 2 dlc to asi nebude. No ale zdá se že kult a sekty dneska celkem jedou tak at to má i ta Mafie.
    15.7.2017

reagovat

• C.r.a.b tiscali.cz
    2 souhlasí, 0 nesouhlasí
    Trochu mi unika, proc vydavaji takto pozde DLC. Koupil jsem hru po vydani s SP (za cca 700 Kc), hrat jsem ji zacal az po vydani Faster Baby ... pak prislo to dalsi pidi DLC ... obe pridaly cca 2 hodiny dohromady. Hru jsem dohral, takze jsem ji i odlozil a to nedokaze zmenit ani nove DLC. Ve hre po dohrani je uplne mrtvo a neda se tam nic smysluplneho, natoz zabavneho delat.

Njn, M3 proste delali lidi, co tomu opravdu nerozumi. Jediny povedeny byl marketing, ale to proste nestaci ...
    13.7.2017

reagovat

• Carnage (inkognito)
    0 souhlasí, 0 nesouhlasí
    No hra stojí za nic, ale aspoň dostávají DLC příběhů :D to EA raději DLC zrušil do Andromedy.
    13.7.2017

reagovat

• Jack1947 tiscali.cz
      0 souhlasí, 0 nesouhlasí
      Fakt blbci takhle to pohřbít a nejspíše uložit k ledu celou sérii... jen po jednom přešlapu v EA nejsou lidé ale jen tupá ovada.
      15.7.2017

reagovat

• semOK (anonym)
    3 souhlasí, 3 nesouhlasí
    I pres spatne recenze koupeno ale nedohrano.. Takovou nudu a otravny pribeh sem ve hre jeste nezazil... TU hru by meli davat zdarma a kazdemu kdo ji dohraje vyplatit odmenu za statecnost *10* *10* *10*
    13.7.2017

reagovat

• Miki (anonym)
    0 souhlasí, 5 nesouhlasí
    Co mysli autor tim Klanem Masonovych? Google nic nenapovedel, a zadny Mason's Clan nenasel. Jestli autor narazi na Svobodne zednare, tak to neni Klan Masonovych, a jestli autor narazi na zvesti, ze zednari byli pri zakladani KKK, tak ty jsou davno vyvracene. Takze?
    13.7.2017

reagovat

• C.J. (anonym)
    9 souhlasí, 0 nesouhlasí
    A kdy se dočkáme české hry, kde bude hlavní hrdina Rom? V tomto máme proti USA dost co dohánět
    13.7.2017

reagovat

• Dante (anonym)
    4 souhlasí, 0 nesouhlasí
    Bože jak hluboko lze ještě klesnout
    13.7.2017

reagovat

• Jadener (anonym)
    6 souhlasí, 2 nesouhlasí
    Po vydání Mafie hry část mě umřela. Upřímně si nepřeju nic jiného, než aby umřela i tahle série, než začne trpět ještě víc....
    13.7.2017

reagovat

• Malcolm (anonym)
    15 souhlasí, 2 nesouhlasí
    Zlatá Mafie 2 a její DLCčka včele a tlustým Joem a plešatým Jimmym *1*
    12.7.2017

reagovat

• Llour tiscali.cz
    25 souhlasí, 2 nesouhlasí
    Kdyby byl Vávra mrtvý, tak se obrací v hrobě.
    12.7.2017

reagovat

Novější 1 2 Starší

Tento formular nevyplnujte!!!
Jmeno:
Email:
Text:
povolené tagy

Přidej příspěvek

Přistupujete z neznámé IP adresy 54.158.214.111.
Opište kód z obrázku:   (Kód je nečitelný, ukaž jiný)

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PS4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Wii, 3DS, DS, PS Vita, iPhone a iPad. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Call of Duty, World of Warcraft, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield nebo FIFA.