Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jack1947
    čát neznám co je to? *8*
    • Thorleif_cz
      Že zrovna ty Jacku... *3*
      • On myslí ten nadpis. :D
  • Píší dvacátý příspěvek. Proč je o tu hru tak malý zájem? V současnosti je na Steamu online 914 lidí v této hře. Fallout 4 = 1000 příspěvků. Jde vidět, že nostalgická vlna moc neklapla *4*
    • Protože PoE kromě vzpomínky na Baldurs gate nic nového nenabízí. Stejně jako Wasteland 2 nabízí 100x okoukané, přežvýkané a vyvařené.
    • možna proto že krome sazky na nostalgii zapomneli k tomu dodelat i kvalitní hru. btw 900 lidí to je malo nebo mnoho?
      • dost málo, člověk by řekl, že dle zdejších uřvanců je isometrie nejlepší žánr, který hrajou miliony. Ono to zase tak pravda nebude...

        Jinak Skyrim hra z roku 2011 27000 tisíc ve hře *15* *15* *15*

        / Isometrie je mrtvá
        • del0
          Další trotl, co si myslí, že kvalita = kvantita...

          "/ Isometrie je mrtvá"

          troll level low
          • je mrtvá, je to mrtvý, zatuchlý žánr. Čím dříve se s tím smíříš, tím dřív se budeš moci hnout v životě. Zkus nějaké sezení či co! Hodně štěstí
            • del0
              Opakovaná lež se nestává pravdou. Čím dřív si to uvědomíš, tím dřív nebudeš vypadat jako idi*t, co troluje v každém druhém článku o RPG.
        • Skyrim jsem si ještě nedávno pouštěl kvůli modifikacím (co počítač a jejich engine zvládne) a právě tohle hračičkování baví spoustu lidí doteď... dnes už ale ne ta hra taková. Vždyť vyšel následovník Bethesdí openworld explorace Fallout 4, ne? *3*
    • Hra vyšla v vřeznu, pokud vím.. Narozdíl od fungl nového, tudíž aktuálně hraného, Falloutu 4 (který taky právě hraju, ne že ne) se jí velké množství prodalo přes GOG, kde měla slušnou podporu. Kvůli achievmantům se klasická RPG přeci nehrají.
      Navíc věřím, že lidé co hru již prošli, stejně jako já, čekají na vydání druhého dílu tohoto datadisku. Chtějí si zahrát další dlouhé dobrodružství.
  • úúúž je to hotovo?
  • První datadisk jsem si ještě nepořídil a už se blíží pokračování... No budu se na to muset vrhnout. PoE jsou za těch 400,- co jsem za ně utratil nejlepším RPG, co jsem letos hrál. Nic proti Geraltovi a o Falloutu bohužel v souvislosti s RPG mluvit nemůžu (je to MNOHEM více pouze FPS), ale ten styl, ta propracovanost, hloubka postav, krásná "retro" (a přitom nepixelatá) grafika... to vše u mne vede.
  • Tahle hra se mi moc libila, ale moc me nebavila...
  • Corvus
    Valte to do mě!!!
  • VaZqeZ_EU
    Postup překladu: 100%
    Postup korektur: 41,3%
    • Cosi
      100% = stoprocentní
      100 % = sto procent.

      Na to při překládání pozor.
    • Budou se moci prepinat titulky z ENG do CZ a opacne, nebo bude prvni anglicky text a podtim preklad?
      • VaZqeZ_EU
        Řekl bych, že ani jedno. Ve hře, bude text ze základní hry v CZ a datadisky v ENG (zatím).
        • Keyz
          Proč to nevydáte rovnou celé? když to je již celé venku a datadisk je propojen se základní hrou? Pak to bude vypadat divně.
  • At uz to vyjde, at si POE muzu zahrat cele *5*
  • ždímačka *3*
    • Blue.Shark
      Ždímačka je DLC obsahující sluneční brýle pro hlavní postavu. Tomuhle se říká datadisk.
      • spíše jedno velké DLC rozdělené na dvě a vydávané postupně. Ždímačka.
        • Ty pár článků zpět tečeš nad Falloutem a tomuhle říkáš ždímačka? *7* Spálit a zahrabat...
          • Fallout snad financovala komunita? Ždímačka...
            • Dyť píší: ždímačka
            • Thorleif_cz
              Blue.Shark: Bohužel ne všichni, digital download expansion pack byl součástí balíčku od 165$.
            • Ty pár článků zpět tečeš nad Falloutem 3.5 za 60e, který si naopak ještě komunita musí dodělat a tomuhle říkáš ždímačka? Spálit a zahrabat a p*chcat hrob... *7*
            • Asharak
              Prostě ždímačka *3*
            • Blue.Shark
              Komunita, která PoE zafinancovala (backeři), dostává datadisky zdarma. Datadisk...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit