Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jen si to vsichni kupte at nas tam na tech serverech beha vic, 12 lidi na 2 serverech je fakt malo :D
  • Trochu mi to připomíná titulní obrázek z http://warhorsestudios.cz/ :D
  • morfujeme
  • CrocoRay
    Lol, Hitler se musí obracet v hrobě, pokud teď vidí, jak si z něho prd*l dělají a vymýšlí s ním i šílené hry. Doufám, že je v týmu aspoň hromada židů. Už ho vidím: "Jude scheise, das stupid Spiel, himmel hergot" *1*
    • Hairy_Ass
      Srandu ve hrách si z něj dělají už delší dobu, vis Wolfenstein 3D. *3*
  • Nahodou me ten napad pobavil! *1*
  • už jsem myslel že je to novej artwork ze hry od studia Warhorse pod vedením Dana Vávry. *1*
  • Amylee.Anderson
    O_o
  • Dyť jo. Steam mám právě na tom Macu a moc se mi nechce ten malware dávat ještě na noťák. Jenže nabídka her pro Mac tam není zdaleka taková co na PC...
    • sryy to měla být reakce na Borghala...
      • No tak v tom ti neporadím, taky jsem dřív bojkotoval Steam a jediným výsledkem bylo, že jsem se k suprovýmu HL2 dostal za 4 roky od vydání. :D
  • tak to je echt geil
  • Zajímavá PC exkluzivita, jedna z mála. Škoda, že používám hlavně Mac a navíc, jak už jsem řekl, Steam je zlo.
    • Pro jak koho.Ja treba pouzivam steam uz od dob cs 1.6,tedy prakticky od jeho vzniku a pres pocatecni problemy se ze steamu vyklubala velmi funkcni vec,s kterou nemam prakticky problem.
      Jasny,jsou tu veci jako nutnost mit zapnuty steam pro hrani her,nemoznost prodat zakoupene hry a par dalsich veci ,na ktere si spousty lidi stezuje,ale pro me osobne to az takovy problem nepredstavuje.
      Myslim si ze momentalne je Steam a GoG ta nejlepsi volba na trhu digi distribuce.
      • Black_Hand
        Desura, GamersGate a Green Man Gaming taky nejsou od veci.
    • Steam je zlo pro lidi co stim neumí. Mám ho od roku 07 a neměl sem vážnější problém. Jo origin, to je parchant.
    • Steam je asitakovy zlo jako App store. Nevyberes si.
    • Steam neni zlo...
      • Steam je od každýho trochu, ale mě přináší víc výhod než nevýhod. :) Nejvíc mě vadí nemožnost prodat hru, která se ti nelíbila, což je u novinky za 1000 docela k vzteku.
        • Ono by to slo, ale problem je vzdy s cdkeyama
    • Jo, jenže Steam je NUTNÝ zlo. :D Takže si buď vyber hrát, či nehrát.
      • CrocoRay
        Marty: Taky jsem nebyl nadšený, když jsem si prvně musel instalovat steam (bylo to tuším kvůli Mafie II), ale pak jsem si zvykl. Teď už na to vychází spousta her a bez něj bych si moc her nezahrál (teda originály, protože u pálených steam nepotřebuješ). Vpodst. jsem za celou dobu steam nevyužil na nic jiného než je na potřebu spuštění hry a nestěžuju si už na něj.

        Každopádně nechci, aby vycházela spousta dalších softwarů jako je steam, origin apod. a na každý by vycházely jiné hry. To bych se asi pak zbláznil, kdybych musel mít deset různých programů a na každém jiné hry.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit