Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Vypadá to pěkně, ale určitě to bude potřeboval realistické mody jako RWM nebo Hidden stroke pro SS2. Jinak to pro mě nemá smysl hrát.
  • Super, tesim se:)
  • No, nová dílna, nový koncept, nový marketing, nostalgii je třeba překonat. Ale na rovinu bych uvítal trojku Hidden Stroke.....
  • Až v srpnu? S tím ať jdou do ......
  • Paulcz
    "Velmi zajímavě působí také generálské doktríny" - no nevím, mít "generálský skill" na to, aby osádka tanků dokázala otevřít poklopy nebo, že se jim nafouknou nádrže to jsem snad ještě neviděl :)
    • Ruse ...tam se to kartičkami jen hemžilo .
    • To je fakt, ve dvojce to bylo běžné u každého vozidla. Na čtvrtý díl se těším, ale tyhle detaily to dost sráží...
  • jamar28
    No jo, už to na screenech vidím - zas tankové bitvy prováděné na průměrnou vzdálenost 10 metrů. Fuj! Fuj! Steel Division: Normandy 44 sem!
    • Tak si bez zahrat Steel Division. Duh *7*
  • mam doma sudden strike 1, originalku, uzasna strategie, stravil jsem s ni desitky hodin, tak snad se novy dil povede
    • Paulcz
      Nostalgickou slzu je třeba zamáčknout, toto pokračování dělá někdo úplně jiný a s úplně jiným přístupem.
      • Johnny
        třeba je to dobře. Pokračování po dlouhých letech od stejného studia končí většinou špatně
        • Paulcz
          Nepamatuju si, že by pokračování hry, které někdo převzal za něco stálo. Pokud se nebavíme o komunitě a modech u různých her, ale to není úplně tak pokračování :)

          Čímž nechci nějak obhajovat Fireglow, jelikož řádně zazdili 3. díl série a tu značku prodali. Předchozí díly (1-2), ale jsou atypické od ostatních RTS her, komplexní, propracované, spousta nápadů a zajímavých herních mechanik.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit