Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Dostal jsem vyjadreni od poradatelu ohledne pripadneho nataceni... tudiz prikladam:

    Dobrý den. O záznamu uvažujeme, ale zatím si nejsme jistí, zda ho pořídíme. Jestli ano, tak bude k dispozici na YouTube, PressStart.cz a Games.cz.

    Pavel Dobrovský
    • díky
  • To je zase termín omg. Takže mimopražší utřou.
    • :) No jo Invex nám zrušili .....
  • Škoda, že takový projekt někdo nenahrává a o nějaký čas později nedá k dispozici pro ty co neměli příležitost se zůčastnit. Třeba ty adventury by mě opravdu zajímaly.
    • RakeW
      Přednáška o adventurách morfovala do toho seriálu, který tady na Games.cz onehdy vycházel. Ty informace byly prakticky na vlas stejné a vzhledem k suchému projevu Petra Ticháčka měl ten text i podobnou dynamiku :).
    • Nezávisle na této diskuzi jsem odeslal dotaz na pořadatele zda-li sami neplánují videozáznam... a to klidně i k prodeji... ostatně lupen taky stojí 80 korun... tak uvidíme... já osbně bych se spokojil i s nesestříhanou fixní kamerou... hlavně "tam být"... když to datum neumožňuje v reálu *13*
      • Předem díky za informace co odpověděli, ideálně sem do této diskuze, nebo pod nějaký novější článek pokud bude.... já předpokládám, že tyhle akce dělané kvůli zisku nejsou, 80kč je fakt symbolické vstupné. Spíš bych v tom viděl to, že vlastní tvorba a příprava takového záznamu nese taky nějaké náklady, hlavně tedy časové.
    • Presne na to jsem se chtel ted zeptat, zda-li to bude nahravane a pak zkouknutelne treba na youtube...
      • Wyder
        Odpovidali na to ve Fight clubu 60...
        • No kdyby místo Fight Clubu udělali sem tam videa takovýchto speciálek , tak by jim ručičky taky neupadly , ale těch žádostí o sponzoring kterými by se pak zaplavilo Games ... ;)
        • Já to video proseekoval a takovou odpověď jsem tam nezaslechl, pravdou je že nemám celou hodinu volného času abych to mohl poslechnout celé, takže mě mohlo něco uniknout.
  • *10* DAMN ... Zrovna když přijede přítelkyně ...
  • Mám já to kliku! První setkání jsem prošvihl kvůli zkouškovému. Druhé prošvihnu opět, jelikož během zamýšlené hodiny konání budu sedět před zkoušejícím a odpovídat na jeho záludné otázky. Achjo....*9*
    • sleepless
      Začíná to až v devět večer, v tu hodinu se ještě někde zkouší? :)
      • Pokud to začíná až v devět je problém vyřešen. Já koukal na stránku na FB a tam je uveden čas 13:00 - 15:30. A na oficiální stránce jsem pro změnu nenašel čas žádný. Díky za opravení mého omylu. Už se těším *14*
      • Wyder
        Zřejmě to bude VUML nebo něco podobného... :-D
      • smejki
        to by ses i divil. já jednou vylez ze školy až v deset večír. a to ta zkouška byla od 13:00. God bless ČVUT.
  • Xykon
    Proč čtvrtek? :(
    • bobsh
      můj skromný odhad je, že to bude mít něco společného s cenou, či možností pronájmu kina *4*
      • Kdepak, děláme to ve čtvrtek, protože je to "malý pátek". Navíc, v pátek je třináctého :) a o víkendech by se to tlouklo s řadou jiných kulturních akcí.
    • Kalper
      Souhlas, pátek nebo sobota by byl mnohem přijatelnější i pro mimopražské.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit