Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • MickeyMutant
    To dlaczego nie w języku polskim kurwa drut?
    • Bo tak *1*
    • wenceslaus
      Protože by tomu nikdo nerozumněl. Alespoň já ne.
      • MickeyMutant
        Všichni se tu kasaj, že Zaklínače zásadně a jedině v polštině. Tak by mohli pomalu začít trénovat.
        • Ani steam nepodporuje polský dabing, je to škoda, jsou tam dobré hlášky.
        • Jednak můžou polští dabéři předvádět lepší výkony a druhak se nic neztratí v překladu. Čili svoji logiku to má.

          Mně se mluvená polština nelíbí, narozdíl od angličtiny nebo češtiny, takže pro mě by to v polštině bylo dost za trest. :P
          • MickeyMutant
            Pro mě rozhodně taky, ale má to rozhodně vyšší faktor zábavnosti.
        • a víš že si k tomu polskýmu audiu můžeš pustit i český nebo anglický titulky, takže postavy sice mluví polsky, ale pod tím běží český překlad? *3*
          • Pethulla
            No a ještě že tak - víš jaké zklamání by hráči zažili, kdyby měli jít szukat do sklepa, když by zjistili co to vlastně znamená?
            • a Triss Ranuncul je Triss Marigold a Marigold je Jaskier *4*
            • Lukyz
              *ukat [ szukat ] = hledat
              droga [ droga ] = cesta
              záchod [ zachod ] = západ

              Krásná věta - 'szukam drogi na zachodzie' *1*
  • Bude i třetí rozhovor o Třetím zaklínači ? *1*
    • ales.smutny
      To už bohužel ne :)
  • Když mluvil o těch ostrovech tak jsem si říkal jestli se mi místo Zaklínače nesnaží prodat zájezd
    • *1*
  • Teda angličtina obou těch poláků je skoro stejně tak strašná jako ta moje :-D.
    • To ze ma prizvuk neznamena, ze umi spatne anglicky. Bylo mu dobre rozumet a nerikal nesmyslny vety. Co vic bys chtel ?
    • To je dobře. Čím blběji anglicky umíš, tím líp si rozumíš anglicky s těmi, co ji umí stejně blbě.
  • To je ten hype?
  • Colby.Sawyer
    Tak na konzolích to šlapat bude ale co PC nebude potřeba náhodou z NASA?
    • Requirements už sú vonku a niesu vôbec prehnané - na to ako skvelo to vizerá. Podľa všetkého si to zahrám na notebooku v High, ak nie na Ultra, úplne bez problémov *4*
      • unvisible.hologram
        Co ty jsi za mamuta? :) HW nároky zdaleka venku nejsou a dlouho nebudou, hra je v alfa verzi a probíhá ladění enginových nároků :D
    • Po Zaklínači 2 bych se nedivil, ta hra byla příšerně optimalizovaná.
      • misho8723
        Strašná blbosť.. mám 6-ročný komp a len minulý rok som kupoval 650ti Nvidiu, okrem toho mám 4 GB Ram a dvojjadrák, a pred mesiacom som hral po 2x Zaklínača 2 EE (tentoraz za Rocheho) a hra šla na max. detaily a všetko zapnuté v priemere 40 fps (samozrejme som mal vypnutý ubersampling, pretože to je podľa mňa zbytočné nastavenie).. čiže podľa mňa optimalizácia super
      • Vojtzech
        A přitom ji na nejnižší nastavení zvládnul i můj stařičký pracovní notebook.
        • můj pracovní notebook i3 4gb ram m610 2 gb jí nezvládne ani na nejnižší nastavení, škube se neuvěřitelně, a to deus ex pařím na max a nový thief mi jede na minimální aspoň plynule, na desktopu nemám problém, ale zaklínače 2 si na cestách nezapařím
          • Někdo měl zapnutý supersampling, co? Zkus jej vypnout a jinak vše ostatní zapnout na ultra.
            • supersampling mám vypnutý, všechno ostatní na minimum nebo vyplé, pokud to jde, teď jsem si zkontroloval
          • no hlavně mínusujte, je fakt že někdo myslí frází "stařičký pracovní notebook" čtyřjádro i7 s 8gb ram a ssd diskem, ale já na tom svém rozjedu spoustu nových her na střední detaily, některé hry na vysoké, jako třeba bioshock infinite a zaklínač 2 si ani neškrtne, mám maximálně opatchovanou enhanced edici ze steamu, takže Vojtzech buďto má lepší stroj než tvrdí a nebo pěkně kecá
            • Witcheri a derivaty Gothica su ako vzdy urcene az pre dalsiu generaciu pocitacov
          • Zkus nejnovější Patche
            • mám nejnovější patch, naposled jsem to zkoušel včera, leda jestli třeba dneska ráno nějaký nevyšel, třeba saints row the third mi jede na střední detaily, takže určitě to není o tom, že by byl třeba defragmentovat disk
    • Tobě by měla Nasa dát anální sondu
    • To záleží na tom, jestli na PC serou nebo ne. Ve výkonu HW problém není. PS4/XBONE jsou výkonově sotva mid-end PCčka.
    • Vojtzech
      3, 2, 1 ... smích
      • deridon
        http://3.bp.blogspot.com/-yviUk8F_VzY/UY06PtuctoI/AAAAAAAALwY/b8YH3ybNgUs/s1600/Skyy-John.gif
    • Hry se vyvíjí na PC. Na PC se testují a prezentují na tiskovkách a výstavách (tentokrát se ale už tvrdí, že jde o konzole - dokud nevyskočí BSOD). Hry se potom osekají a portnou na konzole. Pak se hry portnou z konzolí zpět na PC. To vše je doprovázeno hlody, že PC nedostačují výkonu konzolí a proto to vlastně všechno trvalo tak dlouho.

      Fuck logic.
      • calwin
        tak tá tvoja fuck logic je každopádne blbá... nemáš pravdu pretože port prebieha v rovnaký moment na PC, PS4, Xone ... žiadne osekávanie už dodatočne nerobia... hra sa optimalizuje vždy na najslabšiu platformu... ak nie tak sa riešia dodatočne už iba filtre a to by som ako osekávanie nenazýval...

        prajem príjemný pixelhunting...
      • tomocz
        Tady je řeč o CDProjektu a ne o EA! :D
    • tomocz
      A mě tady označují za trolla... xD
      • Colby.Sawyer
        Tak když je PC původní platforma pro Zaklínače tak mohl říct něco víc než jen "nové konzole jsou dost výkonné aby hra vypadala a šlapala parádně" a co to PC tam to nebude šlapat a vypadat parádně?
        • N0isy
          Ježiši marjá. Ukázky z E3 běžely na PC! Nejdřív googli, pak spekuluj. *7*
    • wenceslaus
      Že vás to furt baví...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit