Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nechcel som, ale musim reagovat:
    Na WOW som nadaval uz naozaj nejakych zopar rokov..infantilnost, detiskost, trapna grafika..atd.. atd... trochu som hraval LOTRO...po case ma to nebbavilo... potom CONAn..prestalo bavit... kupil som si SWTOR predplatil 2 mesiace dopredu.... no vydrzal som tam ani nie mesiac a doslovne som sa na tu hru vysral...jendoducho zacala nudit.... bol som tusim na 35 lvl... no a potom som si vyskusal WOW trial verziu.. ze kurnik predsa na tej hre predsa musi byt nieco a ze si ju vyskusam... nehram to dlho...4 mesiace.... ALE:
    hravam hry uz roky, v poslednych rokoch ma nebavi takmer nic... no WOW.. je to zvlastne ale tato hra ma chytila a bavi ma NESKUTOCNE.. a to mam 33 rokov a hravam ju denne co pridem z roboty 5-6 hodin.. denne uz 4 mesiace len tuto hru.... uz velmi DAAAAAAAAAAAVNO ma nic takto nechytilo ako tato hra...tymto vobec nechcem nejakym sposobom propagovat tuto hru..len chcem popisat svoje pocity...vznikla uz pred myslim 8 rokmi..a ze za uspechom tejto hry stoji hlavne jej vyzretost... SWTOR ma za sebou smiesnych 4-5 mesiacov....urcite sa zatial este nemoze rovnat..ale mozno niekedy v buducnosti to bude opakom..alebo aj ostatne MMO hry... Ale pre mna zatial a pre tento moment (osobne dost sokujuco) WOW jednoznacne na cele..
    Prajem vsetkym prijemne hranie..ved o toto ide...
    • Naprosto nesouhlasím. Wow jsem hrál roky, cca 4...nikdy jsem nebyl ten hard-core hráč, je mi 30 mám spoustu jiných zájmů a tak WoW byla prostě alternativa zábavy ve virtuálním světě kdy uměl dát zajímavou dávku zábavy za jistý poplatek. Wow svět jsem miloval, tu hru také...poslední rok mě ale spíš frustroval. Vzrůstající demence hráčů, a vůbec koncept jakým se wow vydal nebylo už nic pro mě. to by bylo ale na strašně dlouhé psaní a diskuzi. Co se ale týče SW:TOR ?... od samého začátku mě baví mnohem víc než mě v začátcích kdy bavilo wowko...neskutečně si to užívám. a rozdíl mezi "class" skutečně vnímám jako rozdíl. Baví mě souboje...ty mě v podstatě ve wowku nikdy moc nebavili...baví mě příběh...mabí mě flashpointy, hc questy , temná a světlá strana...baví mě na té hře všechno...ano je v začátcích a potřebuje spoustu vývoje, kde wowko je daleko daleko vepředu díky své vlastní hystorii....ale to nic nemění na tom, že k wowku se už nevrátím a hraji TOR. Jestli pána nebavilo v poslední době skoro nic jak píše, spíše bych to viděl tak že má problém sám se sebou ??...)...no nic. Jeho příspěvěk jsem tak jako tak v této diskuzi nepochopil, a dle mého tu nemá co dělat....o tom že se mu líbí Wow tato diskuze není ...)omlouvám se za překlepy...znáte to, píšu to narychlo a v práci...)
    • Thrax
      WOW je MMO král a to nemůže nikdo popřít, ale ne pro každého to je úplně to pravé ořechové, já propadl SWTOR, ale možná je to tím, že má jak někteří říkají blíže k singlu. Takové MMO vyhovuje mě *3*
    • Uzij so pandy me WoW po letech hrani naopak prestalo bavit uplne, vsechno mi v tehle hre prijde uz uplne fandi, neustal se opakujici dokola to same datadisk+lvlovat +gear atd atd atd, proste totalni prehranost a SWTOR je velice prijemna zmena, hlavne dejove hra nema v MMO konkurenci, ale samo ma take spoustu chyb, kazdopadne WoW uz opravdu ne a pandy tuhle hru definitivne odrovnali.
      • coz je ovsem ale naprosto logicka reakce. to by ta hra musela byt opravdu genialni aby si te udrzela nonstop 7 let a stale te bavila stejne
  • Řekl bych to asi takhle, ti co tu hru hrají, tak ji hrají - nelezou sem a jsou spokojení. Ti co čekali "rozsáhlejší space wow" (už v den vydání :) ) zrušili předplatný a flamujou diskuse. Osobně patřím mezi ty co hrají a jsou spokojení, jen se sem chodím královsky bavit :D
    • kostejnesmrtelny
      Pointa je v tom, že o "zabijáku WoW" vykládali právě fandové SW:TOR, zatímco já se jenom tiše uchechtával. Takže žádná změna, akorát další "wow killer" na seznamu škrtnutej. Kdopak je tu dál? Ááá, GW2! Tak další pán na holení... *5*
      Hysterie WoW-bijců mě fakt hrozně baví. Ta hra fakt není dokonalá a poslední datadisk byl vyloženě zoufalej, ale furt to nic nemění na tom, že je to jasnej král MMO scény a sesadí ho až Titan, maximálně možná ještě kombinace EVE / Dust 514. Mark my words *3*
      • ty ses dobrej idiot, prave ze gw2 svou kvalitou a modelem zdarma wow sejme a to i swotr pac to co vydavaji za content za ty mesicni poplatky to neni normalni kdo to stale hraje, ale kazdyho vec nekritizuju to jen ze gw2 je zrovna bych rekl rozhodne nejzajimavejsi mmo na obzoru
        • Nebýt hoho idiota na začátku, tak je to i rozmuný koment *1*
        • kostejnesmrtelny
          *1*
    • Trol.diskuzni
      Jestli jsi s tou hrou spokojený, tak máš hodně nízké nároky na kvalitu... To se pak nedivím, že se dnes všem hrám hází 9 či 10, když sami hráči nadšeně přitakají.
      • Lidi pořád zdá se ne a ne pochopit, že nová MMO na trhu nemůže mít v den vydání rozsah jako už nějakej ten rok (kdy že to WoW vyšlo?) rozjetá hra. Pravda Guild banka třeba mohla bejt v základu, ale není to nic bez čeho by se člověk (nebo například naše guilda) neobešel. Oproti "klasickým" MMO má SWTOR pár unikátních věcí navíc (kompletní voiceover například). Pro mě je to v současném stavu kvalitní základ, na kterým už začínají krásně stavět. Jinak sám si o WoW myslím že je to skvělá hra, jen už má za ty roky svoji charakteristickou komunitu a pro mě to bylo jako pokoušet se naskočit do rychlovlaku plnýho německých turistů.
        • jinak co se týče nějakýho "zabíjení wowka" ? To je to poslední co bych chtěl pro tuhle hru. Mohlo byse pak totiž stát že by se právě wow komunita (i část by byla moc) přesunula do swtor.
      • Cahir
        Jéé trolík, kterej za celej svůj život dohrál 4 a půl hry (bohužel, ani jedna z těch, které tak zapáleně kritizuje, mezi ně nepatří) přednáší o kvalitách her. *1*

        No nic, pobavil jsi.
        • Ty taky...
    • Jestli si spokojený, jedině dobře pro tebe, já zrovna 2x spokojený nejsem a patch přinesl i úžasné věci: např. vehikl kterej byl normálně dostupný za 1 meloun teď stojí 3,5, co to k čertu? To nejsou schopný ani přidat nějaká nová vozítka?

      Ti co čekali "rozsáhlejší space wow" - sakra vždyť to je space WoW a teď se mu ještě více přibližuje... Žádné jiné mmo, co jsem měl možnost vyzkoušet mi tak moc nepřipomínalo WoW jako SWToR...

      PS: Tys WoW nehrál, že?
    • Asi tak jak jsi napsal
      wowkari jsou proste rozlezli do vsech diskuzi ruznych mmo her a neustale davaji najevo svou Ynteligenci :-))
      • Tak což o to, některý jsou i slušný lidi (vlastně nejspíš většina), to co předvádí ta menšina je pro mě už něco jako náboženský fanatismus - WoW jediná a nejlepší MMO - kdo ji nehraje příjde do pekla :D
        • Ringwraith
          To jsou fanatici no. Ti jsou u všech MMO. Má je WoW, má je SWtOR, má je GW2, má je to nejmenované MMO, co jsem před nedávnem hrál...

          Osobně jsem WoW nikdy nehrál a nemám to v plánu...
          • Trol.diskuzni
            < being ironic > Jsi ty vůbec člověk, když jsi nikdy nekalil WOWko?! *8* Já myslel, že kdo nemá facebook a není wow fanatik, jakoby nežil! < /being ironic >
            • Trol.diskuzni
              +1
            • Ringwraith
              Jó, jó, Facebook. Ten mám, ale nedám. *3*
              (Mám ho pro studijní účely, nejlíp tam seženeš informace od spolužáků.)

              Jinak nedávno jsem viděl vtipnej obrázek:
              2003 - člověk sedí u PC a druhý mu říká: Cože, ty jsi na nějakém online fóru? Copak nemáš skutečné kamarády?
              2011 - člověk sedí u PC a říká druhému: Cože, ty nejsi na Facebooku? Copak nemáš kamarády?
          • Kristepane nehral wowpandy ...
            Ses jasnej kandidat na wowpeklo :-))))))))))))))
            • Ringwraith
              Jasný, už se chystám jak mě tam nějakej Tauren napíchne na rohy.
        • hehe do wowpekla :-)
          Ale vis jak se to rika , nejhorsi je srazka s volem a kdyz uz se s nim srazis tak snim nehnes :-)))
  • 2 dny jsem stahoval trial, hrál jsem to asi 5 minut a slo to z disku..
    • Thrax
      J měl vybrat odpověď v rozhovoru a bohužel to nezvládl *5*. Tak šla hra z disku *6*
    • Cahir
      Takovejch pacientů tady máme víc. Můžeš si podat ruku s Ghastykem...
    • To vis kdyz za tech 5 min si ani nestacis vybrat charakter, upravit ho a naloadovat do hry , ono se vlastne vubec divim, ze jsi dokazal hru stahnout a nainstalovat , pri tve obrovske inteligenci.


      Miluji tyhlety idioty, kde hodonta sdeleni prispevku se rovna prilepenemu lejnu na bote :-)
      Nicmene jeste se da prihlednout k zamerne provokaci prispivatele v opacnem pripade by se jednalo o zavaznou dusevni poruchu.
  • Games.tiscali, skvělý web, ale ta komunita v diskuzích..., jeden vývojář a spekulant vedle druhého. Chtěl bych některá individua vidět naživo, ale když si představím, kdo by se tak mohl pod jednotlivými příspěvky profilovat, tak snad radši ani ne. Pro redaktory Games, diskuze okolo swtor má asi takový význam, jako okolo wow...příliš mnoho zaujatých jedinců.
    • Trol.diskuzni
      Rozes*aná hra, rozes*ané diskuze... Fair enough.
      • Ringwraith
        V podstatě se potvrzuje to, že dnes nemůžeš dělat žádnou kritiku bez toho aniž by tě nazývali zaujatým = haterem.

        Příklad:
        Na Ilumu prostě hra padá spoustě lidí asi na 5 FPS. Jsou k tomu rozbory, tuny videí, dlouhé diskuze, prostě to tak je. Nevymyslel jsem si to já, ani ti lidé, co to tom mluví, prostě to tak je.

        Ale když to zmíníš v diskuzi, tak si zaujatý hater. Jakoby totiž potenciální zájemce o hru nesměl vědět, že ho mohou postihnout pády FPS. Pšššššt, nikomu to neříkejme. Tím pádem možná neměl Aleš Smutný zmiňovat technické problémy s hrou v recenzi Gotham City Impostors a dávat kvůli nim 3/10. Ale to je ta subjektivita, že? Já dávám GCI 7/10.

        A tohle není nějaký hloupý trolling. To je prosté zmínění faktu. Existuje dobře zdokumentovaná možnost pádu FPS na Ilumu. S tím nehne ani Pánbůh. (Ok, ten asi jo.)

        Ale kdysi tu jeden moudrý uživatel napsal, že proti faktům se nejhůře hledá obrana, a tak nejvíc pálí.
        • ty prispevky jsou ale koncipovane stylem:

          Na Ilumu pada FPS a ted koukejte jakou shi@t hru hrajete, kdyz...predstavte si to, na ILUMU vam padne fps....

          Pritom Ilum je 1% ze hry ? Navic Fps je nestabilni jen v PvP oblasti, kde stejne kazdy jen udela daily. Takze kdyz uz chce nekdo psat jak je neco spatne a kritizovat, tak to musi taky napsat v souvislostech a objektivne. Jinak je holt oznacen za hatera.
          • Ringwraith
            Hmm, to sedí s videem jednoho WoW PVP hráče o tom, proč quitnoul SWtOR.

            Nebudu to video ani postovat, protože tam až moc vychvaluje WoW a s něčím tam i nesouhlasím, ale říká tam, že jako pro PvP hráče je pro něj Ilum zklamáním, protože tam všichni chodí jen kvůli daily a musí přežívat otřesné slideshow.

            Takže asi PvP hráči mají smůlu, když to 1% určené pro ně moc nefunguje jak má. Ale je fakt, že SWtOR se jako PvP hra moc neprezentoval, takže PvP hráč tam asi nemá moc co dělat a má zůstat jinde.

            Jinak víš, co mě na tom dopaluje?
            Můžu ti linknout odkaz, kde tvůrce Hero Enginu říká, jak varoval Bioware, že engine není odladěný a připravený pro ostrý provoz. A zástupce Bioware odvětil, že mají stovky programátorů, kteří to dají do kupy. No a existují objektivní a souvislé důkazy o tom, že se jim toto velkohubé prohlášení nepovedlo splnit. Třeba spousta Youtube videí ukazující ono zmiňované slideshow.
            • Ano, hraci co se chce venovat primarne PvP nenabizi Swtor plne vyziti. Nicmene pro hrace co si da PvE a obcas PvP je to v pohode. Osobne si myslim, ze tam jsou podstatnejsi nedostatky co shazuji hratelnost nez Ilum.
    • Ringwraith
      Myslíš lidi, co říkají svůj názor? Takové bych taky nechtěl vidět naživo, monstra jedna.

      Ale myslím, že např. Petr Poláček za ně bude rád... sám přece pořád zmiňuje, že recenze na Games.cz jsou velmi subjektivní... tak je snad jen dobře, když jsou takoví i diskutéři. Bez nich by ta diskuze jaksi postrádala smysl.

      No, můžu ti ale doporučit navštívení nějaké přesně orientované fanstránky. Tam se lidi většinou drží jednotných názorů a ti vyčnívající jsou vykopnuti.

      Jinak nevím, koho považuješ za zaujatého, ale já považuju třeba sebe. Vůči Bioware a hlavně mnohem víc EA. Z toho, co provádí mi jde hlava kolem. A nejenom kolem SwtOR, ale prostě celkově. Hezky to vystihl Jim Sterling tady v poslední větě: http://www.destructoid.com/better-business-bureau-says-ea-lied-about-mass-effect-3-225725.phtml

      Dá se říct, že mám až morbidní zvědavost jak se to bude celé dál vyvíjet.
  • no kdybych to zrovna včera neodinstaloval tak bych to možná i zkusil... Ale na to abych to teda instaloval znovu, se budou muset vytasit s víc updatama a podstatnějších věcí...
  • Whisp
    Hru som hral niečo vyše mesiaca, pričom som sa asi tak prvé tri týždne kráľovský bavil. Potom začal môj záujem upadať a úplne to u mňa zabil patch, ktorý mal upravovať poklesy fps. Lenže u mňa nastal úplne opačný efekt, PVP bolo kvôli lagom takmer nehrateľné a výkyvy fps sa začali objavovať aj mimo warzón. Aj predtým mi to občas zalagovalo, aj keď bohato spĺňam doporučenú konfiguráciu, ale stále to bolo hrateľné.

    Nevylučujem, že sa k hre vrátim, najskôr po kúpe nového PC. Ale momentálne nemá u mňa zmysel zaplatiť 1000eur za nové, keď to súčasné stále funguje.

    Naozajstné problémy pre hru ale nastanú príchodom D3 a GW2, plno hráčov šlo do SW:TOR iba preto, aby si skrátili čakanie na tieto hry. Aspoň to tvrdil každý druhý hráč v guilde.
  • Trol.diskuzni
    Chybí mi tady nějací poctiví biodroni, kampak se asi poděli?
    • praseek
      Drtivá většina bude v Novare Coast nebo Explosive conflict *3*
  • Ringwraith
    Hmm, Bioware, Bioware, co to těm svým platícím fandům děláš.

    http://www.swtor.com/community/showthread.php?t=402495
    • no reknu ti to takhle EA znicila Mythic.. EA sloucila Mythic a Bioware.. Paul Barnet z Mythic dela dal na SW.. mam pokracovat? Vite jak to probihalo s WAR? ten se drzel o 1/4 roku dele protoze mel opravdu dobre RvR.. ale jinak me vyvoj kolem SW pripomina jiz zminene... btw proto jsem do SW nesel a ted se to ukazuje OPET jako dobra volba... takze ted se moje prognozy muzou zastavit u TSW.. protoze mu predpovidam slusnou budoucnost.. i kdyz lidi bude ze zacatku mene :) schvalne jestli se seknu :)
      • Ringwraith
        TSW?

        Uvidíme.

        Škoda, že nenabízejí mini-preorder. Jedno jiné MMO to má a je to nejgeniálnější věc na světě. Za 5€ dostaneš preorder bonusy a přístup do beta testů a pokud tě hra baví, tak prostě jen doplatíš zbytek.

        A ona hra mě baví neskutečně, ale bohužel teď není čas hrát. Cry, cry, cry. *11* Snad o prázdninách.
        • udelej reklamu.. ktera to je? neco me to rika.. DagerFall ? ten mel trial za 5e ale myslim ze to rusili...
          • Ringwraith
            Sorry, nebudu reagovat na někoho, kdo se mě snaží jen vytočit.

            Hezký den, non-Shakere. *3*
            • Shaker
              Co jinyho s tebou, kdyz se tak "nenasilne" snazis vsechny nalakat na svoji superhru, ktera je stejne cilena jen na maly procento hracu a vetsina ji proste hrat nebude, protoze se jim nelibi? Ale ty to urcite delas proto, aby si tam mel aspon nejaky kamarady a s nima to moh hrat, budiz ti odpusteno. Lituju te.

              PS: reagoval si :P
          • Shaker
            takova ta hra, co potencionalne daleko vic, nez jakakoliv jina pritahuje ty "jine" hrace...

            Ringwraith: keep spaming that sh*t about your "different" game, people wont play it anyway. Forever alone.
          • Ringwraith
            Jak jsem poznal, tak dělat reklamu se nesluší, protože vždy říkám "nejmenované MMO" nebo "MMO, které hraju".

            Ale když se ptáš, tak je zároveň neslušné neodpovědět.

            Je to TERA.

            A pokuď tě zaujme, tak ani nebudeš muset kupovat vůbec nic.
            19.04.2012 - 24.04.2012 je otevřená BETA pro všechny.
    • Whisp
      Tiež sa mi to stalo, raz mi dokonca začalo sťahovať 20GB súbor, čo som sa celkom zľakol. Našťastie stačilo zatvoriť inštalačku a hra sa zázrakom spustila.
    • Problemy s launcherem jsem resil. A nikdy vic.

      Po stahnuti urcityho 20mb dilu patche to zahlasilo error. Stahlo ho to znova a znova error. Porad dokola. Fora plny lidi co meli stejnej problem. EA ci Bio (celkem jedno) porad mleli dokola svoje. Postnete log, udelejte tohle, udelejte tamto, chyba je na vasi strane.

      Nakonec to dopadlo tak, ze urcity DL servery mely chybny data co rozdrbaly instalacku. Diky tomu ze launcher a princip stahovani je dokonale vymyslenej, stahoval jsem asi 2 nebo 3 giga znova. Fofr speedem 140kB.

      *11*
      • Trol.diskuzni
        < being shocked >To je teda humáč...< /being shocked >
    • Trol.diskuzni
      Obviously disturbing enough to immediately quit that sh*t...
  • sugyn
    Jaksi me SW nepresvedcilo abych si zaplatil dalsi gametime.Dva mesice hry stacili abych si udelal padesatku a zkusil end game content.Dame tomu cas a treba za rok to bude nejak hratelny nebo to prejde na pay to win system.Jinak me to pripada jako horsi verze wowka s star wars tematikou, a ty dabovany questy jsou nakonec pekne otravny, story line je fajn ale poslouchat od nejakyho porucika pul hodinovy vyklad proc mam zabit 10 prasat me nebavi.
  • praseek
    @Ringwraith (editováno v 19:58) před 6 min.
    No, jasně, tak ta hra je teprve teď v té podobě v jaké měla vyjít. Nicméně jsem do teď osobně nepotkal tak závažnej bug, kterej by mi zabránil hrát/postoupit kupředu/někam se dostat. A co si pamatuju, nikdo s guildy si ani nestěžoval. Jasně, párkrát jsme museli resetovat instanci, protože se nám seknul boss, ale nikdy nás nic neposlalo do kytek nějakým zásadním způsobem.
    Já v té hře vidím velký potenciál (což souvisí s tím, jak je SW universum obrovské a kolik toho obsahuje - to nemá konkurenci nikde) a jsem ochoten přetrpět nějaké technické nedodělky (protože vím, že budou opraveny, pokud to s touhle hrou myslí BW a EA vážně)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit