Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • giacobraza23
    Ja nevim proc, ale vubec ale vubec mi to nevadi i kdyz jsem uz jak na trni. V tomhle jsem si naprosto jist ze ty odklady maj svy opodstatneni.. Jde tu z cela zarucene o nej zavodni hru vsech dob.. tak si radsi vlozim jeste led do trenirek :D :D :D
  • Mart9
    No právě.
  • Okruhy se pozpátku nejezdí protože pak nefungují únikovky
  • Takze je lepsi, kdyz vyvojar vyda hru v terminu bez ohledu na zavazne bugy? Nebo cos nam chtel timhle svym blitkem rict?
  • Kdyby ho neoznámili, nadával bys, proč ještě neoznámili datum vydání :-D
  • Žádná... Ani jedna se totiž tak dlouho neodkládala :) Ty (z konce roku), co vyšly relativně včas, byly zabugované, až to není hezký.
  • Project Cars Forever 3D
  • Aut asi moc neni, ale zato je kazde original. Ja alemysli.m, ze je aut dost a snad budou nadale pribyvat. Okruhy...ja hraji jen narazove a vzdy si vyberu. Bylo by ale fajn dat si trasu treba pozpatku, zrcadlove...to co umel stary NFS... i kdyz je to proti filozofii simu, ja vim. Vetsinou jezdim sam a v klidu, protoze borci online radi bouraji do ostatnich. Pro me je to spestreni, kdyz si corsu na dvacet minut zapnu v patek po praci. Nejaka arkada bude jiste online zabavnejsi a vydrzi dele. Bez volantu v Corde ani ranu.
  • Souhlas. Mouchy, a sem tam i masařky, se tam ještě najdou, Byla by ostuda to takhle vydat.
  • Je to dobrý, ale nečekej od toho "hru". I na Sim je to pořád relativně prázdný. Sice je mraky modů, ale drtivá většina je průměr nebo převod z rFactoru, který už vypadají v dnešní době opravdu hnusně. V multiplayeru se v 75% jezdí GT3 závody, takže pokud to není zrovna Tvůj šálek kávy, zas tak moc si nezajezdíš. Pak to trpí takovou tou klasikou, že 90% lidí nekouká do zrcátek a sejme tě hned po startu v první zatáčce... Jinak je řízení opravdu zábavný a fajnový. Takže omrkni tratě a auta co jsou ve hře a podle toho vybírej.
  • normalne som po tomto odklade rad, ze som zrusil predobjednavku
  • Nechci se jich zastavat ale zkusim ti to vysvetlit. Nekdo chce vydat vse vyladene dle jeho predstav. Muze se stat i pred koncem ze objevite nejakou chujovinu ktera zabere delsi cas na opravu a vy ji chcete opravit. Pak si vsimnete ze treba jeste v renderu muzete udelat tohle a tak porad dokola. Ja jim fandim pokud to vydaj a bude tam malo chyb tak je tahle taktika ok. Pokud to ale vydaj a bude to jako beta tak to je spatny.
  • Je to perfektní je i pár komunit kde se jezdí závody i dlouhodobé šampionáty
    Grafika je celkem dobrá a co se týče fyziky tak je podle me lepsi nez Project Cars ale určitě je potreba volant
  • Dotaz hrajete nekdo Asseto Corsa ? A jestli jo jaky to je ?
  • Tak co sem lezes ?
  • Uz jsem brecel vcera nemusite mi to pripominat :D
  • Nebude mi vadit, když to vůbec nevyjde
  • Jak nejsou schopni ho nastavit? Vzdyt uz ho nastavili nekolikrat.
  • Dnes jsem asi nějakej přecitlivělej, ale počet gramatických chyb a překlepů v článku mi ho nedovolil dočíst...
  • Proč vydavatelé vůbec ty termíny vydání oznamujou, když se pak hra stejně minimálně jednou, ne-li dvakrát odloží? Jak u debilů.

    A pak je to jen samý "Chceme, aby hra byla v nejlepším stavu, takže hráči dostanou ten nejbombastičtější zážitek vůbec blablabla..." *6*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit